POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.04.2019, 23:12:29] • Świnoujście

Żeby dostać się do mieszkania wezwano strażaków

Żeby dostać się do mieszkania wezwano strażaków

fot. iswinoujscie.pl

Ubiegłego wieczoru, kiedy nastał zmierzch, przy ulicy Staszica rozbłysły niebieskie światła. Strażacy użyli drabiny, aby wejść do mieszkania na 8. piętrze. Temu wydarzeniu przyglądało się bardzo dużo ludzi. Niestety było już za późno, mężczyzna już nie żył.

„W czwartkowy wieczór około godziny 20:00 przy ulicy Staszica interweniowały dwa wozy strażackie oraz policja. Do mieszkania nie można było się dostać, dlatego strażacy zmuszeni byli użyć drabiny i wejść do mieszkania przez balkon. Okazało się, że około 80-letni mężczyzna nie żyje.” - jak zrelacjonowała pani Dominika.

Żeby dostać się do mieszkania wezwano strażaków

fot. Edmund Papski

Żeby dostać się do mieszkania wezwano strażaków

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Niedziela [21.04.2019, 18:07:17] • [IP: 178.238.253.**]

Swieto zwycięstwa dobra nad złem, nie uwierzyłam kiedy znajoma powiedziała że wnuki mieszkające jeden przystanek dalej nawet przez komÓrkę nie złozyli zyczeń BABCI STARUSZCE!ALE JEDNAK TO PRAWDA !

Gość • Niedziela [21.04.2019, 11:45:04] • [IP: 178.238.253.**]

Dramat samotnych, chorych, dlaczego bliscy chorują na znieczulicę, przecież dzięki tym co dzis potrzebuja minimalnego zainteresowania, zwykłe zapukanie i powiedzenie. ..Dzień Dobry!

Gość • Niedziela [21.04.2019, 08:30:02] • [IP: 37.47.155.***]

Myślę, źe wiele czynników na taki stan wpływa, młodzi są zapracowani, ich dzieci skupieni na sobie i konsumpcji.(mówię o wnukach choć nie tylko) . słabe relacje z dziadkami.często małe mieszkanka ì obu stronom nie pasuje. To trudny problem w tych czasach!! Ja uważam, źe warto więcej uświadamiać wnuki! Kim jest Babcia i dziadek! Jak im pomagać i czas wolny im poświęcić.. zamiast tych komórek, gier itd.Wystarczy chwilę czasu poświęcić starszej osobie...źeby nie czuła się samotna.. i porzucona przez rodzinę..

Gość • Sobota [20.04.2019, 23:47:23] • [IP: 216.130.39.**]

Do Gość • Sobota [20.04.2019, 19:09:04] • [IP: 77.253.140.**]. ... bardzo czesto to ludzie starsi odcinaja sie od swoich bliskoch. ... czy to swoim zachowaniem czy z i nne co innego powodu. Przeciez po to sa wynalazki cywilizajci aby z nich korzystac. .. np. kpmorki. ... itp. ... czy w inny sposob. Ludzie starsi czesto mysla i chca za wszelka cene nie byc uciazliwi dla swoich bliskich przez co bardzo ograniczaja kontakt. .. co jest zle. ... bo ograniczaja czesto potrzebna pomoc. Drogi seniorze zadzwon do kogos zyczliwego codziennie i potwierdz ze czujesz sie dobrze. ... a zobaczysz jak bardzo poprawi sie twoj kontakt z otoczeniem. Drogi junorze to nie jet uciazliwosc. ... to jest zabieganie o twoja uwage. ... o twoja pomoc i uwage. Bardzo czesto seniorzy nie zdaja sobie tez sprawy ze ich postepowanie jest zlosliwe. Temat ogolnie ciezki do ogarniecia, ale nie niemozliwy do ogarniecia.

Gość • Sobota [20.04.2019, 19:19:30] • [IP: 83.255.39.**]

Wybieracie Żmurkiewcza to zakładu opiekuńczego nie będze on zwykłych ludzi ma w d..'ale że jest prezydentem to wina mieszkańcöw ktörych on olewa bo dba tylko o biznes.

Gość • Sobota [20.04.2019, 19:09:04] • [IP: 77.253.140.**]

My starsi jesteśmy zmuszeni mieszkać sami, bo dzieci najczęściej maja rodziców i teściów w d...e.A najchętniej oddali by rodziców do domu opieki a mieszkanie sprzedali bo teraz nie miłość a kasa się liczy.Smutne to ale prawdziwe...Spokój tej duszy.

Gość • Sobota [20.04.2019, 16:32:50] • [IP: 83.11.227.**]

Kiedys ludzie starsi byli z szacukiem traktowani, a teraz to najlepiej zostawic duzy majatek i szybko umrzec zeby nikt nie musial na starosc sie rodzicami zajmowac, a panstwa tez biedne i nie interesuje sie starszymi.

Gość • Sobota [20.04.2019, 15:53:17] • [IP: 83.23.193.**]

Starsi ludzie często z wyboru mieszkają sami. Nie chcą się przenieść do dzieci lub u dzieci nie ma warunków aby odstąpić pokój. Nie wszyscy mają wille. Niestety, tak wygląda starość. Dobrze byłoby, gdyby były domy dla seniorów w przystępnych cenach i chętni samotni ludzie mogli tam zamieszkać. Bardzo proszę nie oceniać rodziny. Często opieka nad starszą osobą jest niemożliwa. Wszystkim życzę spokojnych Świąt !

Gość • Sobota [20.04.2019, 07:56:29] • [IP: 176.221.122.***]

coraz więcej ludzi starszych mieszka samotnie bo dzieci i wnuki albo za granicą albo się nie interesują losem swoich dziadków i często umierają w samotności w taki sposób, smutne

Gość • Sobota [20.04.2019, 07:56:15] • [IP: 178.238.252.**]

Przykre...

Gość • Sobota [20.04.2019, 07:43:47] • [IP: 178.238.253.**]

SAMOTNOSĆ- SMIERTELNA CHOROBA.

Gość • Sobota [20.04.2019, 07:26:56] • [IP: 31.11.128.***]

Nie prościej było wyważyć drzwi ?

Gość • Sobota [20.04.2019, 05:18:50] • [IP: 64.88.232.*]

Szkoda człowieka...NIE ZBADANE SĄ WYROKI PANA. Kondolencje dla rodziny.

Gość • Sobota [20.04.2019, 01:58:58] • [IP: 178.238.253.***]

EURO 2020

Gość • Piątek [19.04.2019, 23:21:32] • [IP: 23.226.237.*]

Smutne święta są w tym roku dla kogoś. :-(((

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■