POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.04.2019, 11:53:33] • Świnoujście

Święta spędzone nad morzem? To dobry pomysł!

Święta spędzone nad morzem? To dobry pomysł!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wielkanoc zwykle przypada w czasie, gdy wiosna dała już o sobie znać. Święta sprzyjają wspólnym spacerom, przechadzkom, odwiedzaniu parkowych alejek czy promenady.

W tym roku już w Wielki Czwartek pokazał, jak wielu turystów postanowiło spędzić Wielkanoc w naszym mieście. Promenada zaroiła się od spacerujących, wszystkie ławeczki były zajęte, a w restauracjach i kawiarniach kelnerzy uwijali się w prawdziwie "sezonowym" tempie. Wygląda na to, że Wielkanoc 2019 spędzi u nas więcej przyjezdnych, niż w poprzednich latach.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Czwartek [25.04.2019, 08:51:25] • [IP: 88.156.235.**]

i...odrazu lepiej wygląda i z auta widac nadjeżdzających rowerzystów...

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 18:18:38] • [IP: 185.210.39.**]

Gość 11:52:40 - Ta krytyka to jeż tradycja sekty która chce obrzydzić miasto za wszelką cenę. Oni nie mogą się pogodzić z tym że miasto się rozwija. Myślę że są to mieszkańcy Bieszczad albo Białowieży chwilowo zamieszkujący Świnoujście przed deportacją :-DDDDD

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 16:22:22] • [IP: 5.172.233.***]

milego odpoczynku w tlumie :D

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 11:52:40] • [IP: 37.47.182.**]

Ludzie ! Was dosłownie i delikatnie mówiąc POKRECILO. Zamiast się cieszyć że nasze miasto odwiedzają ludzie z pół Europy to wam to przeszkadza! To miasto stało się WIELKIM TURYSTYCZNYM KURORTEM.. w każdym kraju jest podobne miast gdzie chętnie chcą ludzie przyjeżdżać. Ci mieszkańcy Świnoujścia co nic nie robią pozytywnego to właśnie im przeszkadza piękno naszego miasta!

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 11:36:38] • [IP: 188.146.46.**]

Sezon a my mamy budowę. Brawo miejskie urzędasy.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 11:06:38] • [IP: 37.47.157.**]

Ludzie ! Was dosłownie i delikatnie mówiąc POKRECILO. Zamiast się cieszyć że nasze miasto odwiedzają ludzie z pół Europy to wam to przeszkadza! To miasto stało się WIELKIM TURYSTYCZNYM KURORTEM.. w każdym kraju jest podobne miast gdzie chętnie chcą ludzie przyjeżdżać. Ci mieszkańcy Świnoujścia co nic nie robią pozytywnego to właśnie im przeszkadza piękno naszego miasta!

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 09:23:44] • [IP: 5.172.238.***]

milego odpoczynku w tlumie :D

Gość • Niedziela [21.04.2019, 23:21:07] • [IP: 176.221.113.**]

W Świnoujściu mieszka dużo pazernych ludzi. Wołają po 10 tys za m2 za mieszkania nie warte połowę tej ceny. Kawa potrafi kosztować 20 zł, co jest bezczelnością. Nie ma gdzie parkować, drogi dziurawe. Do tego smog i zatrute powietrze i korki. To, że ludzie tak tu chętnie przyjeżdżają jest tak samo dziwne, że ludzie chodzą w podartych spodniach i trampkach po mieście. Udają biedaków. Po co takie dziwne zagrywki?

Gość • Niedziela [21.04.2019, 22:24:29] • [IP: 178.232.89.**]

Już mi się słabo robi jak pomyśle o tych tłumach w wakacje.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 20:48:38] • [IP: 31.0.32.**]

Przede wszystkim należy uporządkować sprawę parkowania. Wkoło wszystkich budynków wczasowych od kwietnia są ogromne problemy z zaparkowaniem, ponieważ urlopowicz postawi bryczkę na czas swojego pobytu i zwiedza zadowolony. Ewidentnie brakuje parkingowca piętrowego w okolicy promenady.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 20:47:11] • [IP: 79.191.71.***]

Faktycznie zdjęcie świętujących ludzi - brawo jest sielsko i rodzinnie, co za przyjemność kręcenia się po kawałku chodnika w kółko i to akurat w święta kiedy cały rok jest na to!!. Po świętach będzie co wspominać wiesz byłem w ś-ciu pochodziłem tu i tam było fajnie świątecznie. Rodziców, dziadków oddałem do szpitala lub przytułku wiesz nie pasowali do otoczenia, a tak było wesoło!!

Gość • Niedziela [21.04.2019, 20:24:50] • [IP: 83.23.168.***]

Święta katolickie to zły pomysł

Gość • Niedziela [21.04.2019, 19:53:44] • [IP: 77.88.191.**]

Kiedy wreszcie naprawą tą rzeźbę, która podczas prac budowlanych została potrącona przez dźwig?

Gość • Niedziela [21.04.2019, 19:20:42] • [IP: 93.94.190.***]

w takim tłumie ludzi wypoczywać?? to trzeba mieć. ...

Gość • Niedziela [21.04.2019, 18:01:09] • [IP: 37.47.177.***]

Gość • Niedziela [21.04.2019, 17:05:43] • To nie smog, to unoszące się gazy cieplarniane wydalone przez spacerowiczow.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 17:56:03] • [IP: 37.47.177.***]

Stonka się pojawiła.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 17:28:05] • [IP: 77.252.46.***]

Nigdzie nie ma większej nudy, niż w Świnoujściu.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 17:05:43] • [IP: 176.221.113.**]

Święta spędzone nad morzem to zły pomysł jeśli się tu nie mieszka. Podczas gdy w innych częściach kraju można chodzić w krótkim rękawku, to tu trzeba chodzić ciepło ubranym, bo jest zimno. Poza tym jest bardzo drogo. Widać na zdjęciu jaki smog unosi się w powietrzu.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 16:56:03] • [IP: 77.190.108.***]

bylo by pusto, ci sami tez by narzekali?? nic dziwnego, ze tlok, pol promenady rozkopane.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 16:01:01] • [IP: 149.202.98.***]

Czy policji udało się schwytać wandala, który wygiął to dzieło sztuki?

Gość • Niedziela [21.04.2019, 15:27:24] • [IP: 188.146.46.**]

Dwie promenady rozwalone. Wejścia na plażę rozwalone. Chyba jest dobrze. Nic już więcej nie można było rozebrać.

Gość • Niedziela [21.04.2019, 14:58:41] • [IP: 176.221.123.***]

Trzeba być chorym żeby tu przyjechać. .. Drogo. .. Wszystko rozkopane... Żadnych atrakcji...

Gość zg • Niedziela [21.04.2019, 14:58:25] • [IP: 89.229.69.***]

Dziękuję za pogodę

Gość • Niedziela [21.04.2019, 13:37:42] • [IP: 81.204.98.**]

Wspaniale, serdecznie zapraszamy...

Gość • Niedziela [21.04.2019, 13:34:26] • [IP: 178.235.147.**]

Uwaga na kleszce.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■