POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.04.2019, 08:07:46] • Świnoujście

Specjalnie dla młodzieży. Po co wlepiać mandaty?! Wystarczy dostosować otoczenie dla potrzeb, jak ławki przy boisku na Platanie

Specjalnie dla młodzieży. Po co wlepiać mandaty?! Wystarczy dostosować otoczenie dla potrzeb, jak ławki przy boisku na Platanie

fot. Czytelnik

Jak wiadomo od zawsze, młodzież lubi luz i działanie trochę pod prąd. Nogi na biurku czy siadanie na oparciach, trzymając nogi na siedzisku, to norma.

Bywa, że w parkach tak właśnie młodzi siadają na ławkach. Do tematu zapobiegawczo podeszła miasto, które tradycyjne ławki przy boisku do gry w kosza na osiedlu Platan, zastąpiło takim cudem (patrz fot.).

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-46 z 46

Gość • Niedziela [28.04.2019, 15:55:00] • [IP: 174.192.1.***]

Hehe, ławki świeże jak chleb z Bożego Narodzenia

Gość • Niedziela [28.04.2019, 12:17:39] • [IP: 5.173.137.***]

Stołki barowe :-)

Gość • Niedziela [28.04.2019, 10:27:52] • [IP: 37.47.129.***]

kto zaprojektowal to badziewie?

Gość • Niedziela [28.04.2019, 07:42:36] • [IP: 185.13.106.***]

NADAJE SIĘ DO OPARCIA I RZYGANIA LUB NA TRZEŹWEGO SPAŚĆ Z NIEJ.

Gość • Niedziela [28.04.2019, 07:08:55] • [IP: 2.108.164.*]

Hmmmm...a co ze środkiem ciężkości? Pomysł fajny, ale prawa fizyki się kłaniają autorowi projektu. Długo nie wytrzyma ta ławka takiego naporu.

Gość • Niedziela [28.04.2019, 06:26:10] • [IP: 31.11.130.***]

jestem starszym człowiekiem i uważam że i dla takich jak ja są to doskonałe miejsca do SIEDZENIA, można odpocząć bez problemu, a jak szukasz wygody to do domu na fotel!

Gość • Niedziela [28.04.2019, 03:46:28] • [IP: 62.69.229.*]

fajne, takie nie za świerze

Gość • Niedziela [28.04.2019, 01:50:56] • [IP: 5.173.145.***]

Bardzo dobry pomysł! Brawo. A zawsze znajdzie się ktoś komu się nie podoba. Czytać że zrozumieniem: ławki są dla młodzieży! Dla seniorow są inne!

Gość • Sobota [27.04.2019, 23:24:35] • [IP: 176.221.123.***]

Fajnie się siedzi. Zaliczone.

Gość • Sobota [27.04.2019, 19:21:25] • [IP: 31.11.129.***]

BARDZO DOBRY POMYSŁ.

Gość • Sobota [27.04.2019, 19:07:57] • [IP: 178.238.252.**]

Siatki, przy koszach, były metalowe...i wybyły.

Gość • Sobota [27.04.2019, 19:07:30] • [IP: 185.13.106.***]

Niech ten co to odbierał te ławki niech na nich siądzie od razu się spier...

Gość • Sobota [27.04.2019, 18:08:23] • [IP: 37.47.150.***]

Te ławki są tam od 5 lat!! To się czytelnik ocknal A szczególnie portal iswinoujscie

Gość • Sobota [27.04.2019, 17:58:56] • [IP: 5.173.145.***]

mądre

Gość • Sobota [27.04.2019, 16:59:01] • [IP: 185.210.39.***]

W tej konstrukcji środek ciężkości nie przechodzi przez podstawę. Jest więc niestabilna mechanicznie nawet bez obciążenia. Nad czym te zachwyty ? Po raz kolejny pokazuje niedokształcenie opiniodawców.

Gość • Sobota [27.04.2019, 15:53:22] • [IP: 5.173.144.***]

Ale za co mandaty? Za siedzenie na ławce? Pogieło Was?

Gość • Sobota [27.04.2019, 15:23:47] • [IP: 80.245.190.**]

Dzisiejsza młodzież siedzi jak kury nagrzędzie na tych ławkach

Gość • Sobota [27.04.2019, 15:06:43] • [IP: 77.88.191.**]

świetny pomysł

Luis 10 • Sobota [27.04.2019, 14:32:54] • [IP: 80.151.3.**]

Bardzo dobry pomysł !!

Gość • Sobota [27.04.2019, 13:30:14] • [IP: 83.23.192.**]

Wszystko fajnie, ale gdzie są siatki na koszu, zdjęte na zimę?. Proszę gospodarza o montaż siatek na obręczy koszy. Pozdrawiam

Gość • Sobota [27.04.2019, 13:20:38] • [IP: 178.238.246.**]

Bardzo śmieszne żenada to płac zabaw dla dzieci! Może pomyślcie o wygodniejszych ławkach dla seniorów bo te które są są niewygodne nie można się normalnie podnieść !

Gość • Sobota [27.04.2019, 13:01:58] • [IP: 94.254.233.**]

ok

Gość • Sobota [27.04.2019, 12:53:41] • [IP: 77.88.191.**]

Na placu zabaw na Grunwaldzkiej są takie same.

Gość • Sobota [27.04.2019, 12:19:25] • [IP: 149.156.152.***]

Pomysł jest ok. Naprawdę ciekawy i rozsądny. Trochę surrealizmu, ale przecież na tejże zasadzie wymyślono koło. Młodzież zyska ławki zgodne z ich przyzwyczajeniami, a przy okazji kloszardzi nie będą w stanie wykorzystywać tych ławek jako leżanek. Ten pomysł popieram.

Gość • Sobota [27.04.2019, 12:09:18] • [IP: 178.238.253.**]

Pomysł jak pomysł, ale tak naprawdę to głupota niektórych z tak zwanej przyszłości narodu powala!

Gość • Sobota [27.04.2019, 12:08:26] • [IP: 109.243.198.*]

Polecam też, zwłaszcza Michalskiej, wsłuchanie się w innych w kwestii szokującego pomysłu cmentarza dla zwierząt. Sama Lady od Betonu wyznała, że odczuła opór przed tym pomysłem u własnych urzędników, bo jakże tak - ludzie leżą obok zwierząt? Są sytuacje, że budzi się w nawet bardzo postępackich osobach uśpiony rozum.Jest w nas twardy dysk sumienia budowanego na kulturze i religii europejskiej, nie mylić z unijną (marksistowsko-islamizującą).

Gość • Sobota [27.04.2019, 11:58:02] • [IP: 176.221.122.**]

Jeden z lepszych artykułów czytanych przeze mnie na tej stronie

Gość • Sobota [27.04.2019, 11:34:46] • [IP: 185.210.39.**]

Niby dobry pomysł ale na zwykłej ławce" inteligentna przyszłość narodu" mogła siedzieć jak tam sobie chce a po jej wytarciu mogli też siadać pozostali.

Gość • Sobota [27.04.2019, 11:14:41] • [IP: 5.173.144.***]

Portal który nie ogłupia? Buhaha!!

Pazdzioch • Sobota [27.04.2019, 11:09:00] • [IP: 83.20.250.**]

Przyglupia młodzież będzie teraz siadać normalnie na dole

Gość • Sobota [27.04.2019, 10:34:51] • [IP: 77.88.191.**]

Super !!

Mieszkaniec • Sobota [27.04.2019, 10:20:11] • [IP: 31.11.129.***]

I pomysł bardzo dobry. Pytanie jak długo się to utrzyma

Gość • Sobota [27.04.2019, 10:10:55] • [IP: 178.238.252.**]

podobami sie

Gość • Sobota [27.04.2019, 10:08:53] • [IP: 178.238.253.***]

To starzy, poczciwi złomiarze.

Gość • Sobota [27.04.2019, 10:02:56] • [IP: 185.13.106.***]

ŁAWKA RODEM Z PIS TO JAKAŚ STERCZĄCA ALA PORĘCZ DLA SRAJĄCYCH KACZEK. CO NAJWYŻEJ NADAJE SIĘ DO UWIĄZANIA KONIA. ZABRAKŁO KASY NA PORZĄDNĄ ŁAWECZKĘ Z OPARCIEM. CIEKAWE KIEDY SIĘ PIERWSZY SPIER... Z TEJ PSEUDO ŁAWKI.

Gość • Sobota [27.04.2019, 09:34:06] • [IP: 176.221.123.**]

to ławeczki dla piesków

Gość • Sobota [27.04.2019, 09:30:09] • [IP: 31.0.124.***]

Brawo za pomysł!

Gość • Sobota [27.04.2019, 09:10:51] • [IP: 109.243.198.*]

Tej ławki za bardzo nie rozumiem, ale rozumiem przesłanie artykułu. Uważam, że wiele spraw w mieście nie zabierałoby energii policji, gdyby to URZĄD MIASTA wziął się do roboty - np.wytyczyłby ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż odcinka ul.Wyspiańskiego (wtedy nie byłoby mandatu za jazdę rowerem po chodniku, bo trudno robić wielki objazd by dojechać 350 m dalej z 3 czekaniami na światłach - zresztą ten chodnik jest rzadko uczęszczany; a o jednym polowaniu policji tam wiem); np.wytyczyłby scieżkę rowerową od ronda przy kosciele ku Pl.Wolności; gdyby zatroszczono się o więcej miejsc (nawet o parkingi piętrowe).Złe prawo to pochłanianie, marnowanie energii policji i służb.

Gość • Sobota [27.04.2019, 09:06:54] • [IP: 176.221.122.**]

Brawo super pomysł

Gość • Sobota [27.04.2019, 09:00:38] • [IP: 31.0.71.***]

Za...biście...😉 Świetny pomysł!

Gość • Sobota [27.04.2019, 08:55:01] • [IP: 88.75.203.**]

Nagroda dla pomysłodawcy. Pozdrawiam

Gość • Sobota [27.04.2019, 08:42:53] • [IP: 95.129.225.**]

No i brawo isiwnoujscie. Co chwalić to chwalić a co krytykować to krytykować. Jesteście jedynym portalem w mieście, który nie ogłupia mieszkańców jak inne media co bronią głupich decyzji urzędników z cysorzem na czele i jak TVPiS wykręca kota ogonem byle wyszło że jest sukces. Trzeba uczciwie pisać co jest białe a co jest czarne.

Gość • Sobota [27.04.2019, 08:33:34] • [IP: 87.180.237.**]

A instrukcja obsługi jest?

Gość • Sobota [27.04.2019, 08:24:05] • [IP: 178.238.252.***]

Chociaż śmietnik jest, przy całej konstytucji aż do zejścia na owe boisko są 2 smietniki

Gość • Sobota [27.04.2019, 08:20:49] • [IP: 5.60.124.**]

I gra gitara ;-)

Gość • Sobota [27.04.2019, 08:13:16] • [IP: 178.238.252.**]

Super pomysł...i pijakom nie wygodnie.

Oglądasz 1-46 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■