POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 19:23:51] • Świnoujście

Nauczyciele mają niesłabnące poparcie

Nauczyciele mają niesłabnące poparcie

fot. Organizator

Drugi tydzień ogólnopolskiego strajku nauczycieli nie oznacza, że wśród społeczeństwa nie zmniejszyło się poparcie dla całej akcji. W różny sposób można zaznaczyć solidarność z protestującymi. Mieszkańcy naszego miasta również będą mieli okazję zamanifestować wparcie dla nauczycieli.

Zapraszamy w środę 17.04.2019 r. o godzinie 18.00 na Plac Wolności. Kontynuować będziemy poparcie dla nauczycieli. Przyjdź Ty, zaproś sąsiadów, znajomych przyjaciół, rodziców i młodzież.

Nasza obecność ma znaczenie.


komentarzy: 141, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 141

Gość • Wtorek [16.04.2019, 08:19:33] • [IP: 37.47.128.**]

nieroby NIEROBY

Gość • Wtorek [16.04.2019, 08:14:29] • [IP: 77.88.191.***]

takie wysokie roszczenia jak podwyżki po 1 tys. zł to dno..małą łyżeczką Panowie i Panie, małą..

Gość • Wtorek [16.04.2019, 08:07:39] • [IP: 178.238.240.**]

Mają dostać podwyżki we wrzesniu, to niech poczekają, a nie stawiają warunki jako jedyna grupa zawodowa w Polsce, której należy się...nie pasuje to zmień zawód, możesz iść do Lidla

małagosia • Wtorek [16.04.2019, 07:36:28] • [IP: 5.173.145.***]

Nie popieram tego strajku. A dzieci moje są już dorosłe. Proszę więcej pracować będzie więcej pieniędzy. Żadna praca podobno nie hańbi. Tak kiedyś uczyli w szkole.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 07:18:06] • [IP: 196.245.151.**]

47 - grubo się mylisz. Pracują 2 x więcej od większości zawodów. Wiem bo ja pracuje 8 godzin a moja żona po 5-6 godzinach pracy siedzi w domu po 3 godziny nad kartkówkami albo łazi na wielogodzinne rady pedagogiczne. Nie może wziąć urlopu kiedy chce tylko musi brać w lato co jej w ogóle nie odpowiada. Jesteś ignorantem i nic nie wiesz.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 07:12:12] • [IP: 94.254.225.**]

Popieram nauczycieli

Gość • Wtorek [16.04.2019, 07:00:38] • [IP: 176.221.122.***]

Strajk z POLITYKĄ w tle! !! Uczniowie tracą, co z nieprzerobionym materiałem?

Gość • Wtorek [16.04.2019, 06:52:25] • [IP: 31.0.120.***]

Sami sobie wybrali zawód, a jeżeli nie patrzyli jakie są zarobki to ich problem, widocznie kiepsko u nich z orientacją (od wielu lat jest tak samo)...i twierdzą że są wielce wykrztałceni a ststystyk nie potrafią ogarnąć, nie mówiąc o innych rzeczach...

Gość • Wtorek [16.04.2019, 06:47:37] • [IP: 31.0.120.***]

Ciekawe kto robił tą statystykę?? Mało kto popiera nauczycieli. ... Mało pracują, idą na łatwiznę, tematy uczniowie sami mają opracowywać..." roczne chorobowe" płatne i ZUS się nie czepia...trochę przywilei się jeszcze znajdzie... Mam nadzieję, że Prezydent nie zmieni zdania i za dni strajku nie dostaną złamanego grosza

Gość • Wtorek [16.04.2019, 06:41:44] • [IP: 77.252.46.**]

Nie mają poparcia nie wprowadzajcie ludzi w błąd

Gość • Wtorek [16.04.2019, 06:38:14] • [IP: 37.47.169.***]

Do pracy rodacy!!

Gość • Wtorek [16.04.2019, 06:25:04] • [IP: 37.248.164.***]

Nie popieram !

Gość • Wtorek [16.04.2019, 05:50:18] • [IP: 95.129.224.**]

Owszem mają poparcie tej stałej grupy, , obrońców sędzìów"""kodomistów czy jak tam, ale na pewno nie rodziców. Rząd daje podwyźki i kaźdy to widzi ale broniarz chce 30% czyli 3 razy więcej niź budźetówka w tym roku dostała.Nauczyciele zarabiają mało, lecz przywileje mają jako jedyni w kraju olbrzymie a nie wszyscy traktują ten zawód powaźnie. Powinni być opłacani za efekty nauczania a nie wszystkim po równo...

Gość • Wtorek [16.04.2019, 01:25:29] • [IP: 185.210.38.**]

Popieram Nauczycieli! Wykonują ciężką i odpowiedzialną pracę.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 00:43:46] • [IP: 31.0.47.*]

A za co popierać? Pracują 2x mniej od każdego, chcą zarabiać 2x więcej od każdego i przy tym mają 3x więcej wolnego. O co chodzi?

Gość • Wtorek [16.04.2019, 00:12:52] • [IP: 178.238.251.***]

Owszem podwyżki, ale praca też, a tu strajki z przesadą i z polityką w tle !

Gość • Wtorek [16.04.2019, 00:11:00] • [IP: 62.69.251.**]

POPIERAM!

Luki Ormo • Wtorek [16.04.2019, 00:09:37] • [IP: 94.254.225.***]

Kato licy

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:37:48] • [IP: 185.13.106.***]

POPIERAJĄ ICH ŁAMISTRAJKI Z KLER ZGARNIAJĄC JUDASZOWE SREBRNIKI ZA UDZIAŁ W EGZAMINACH. TO NIECH ODDADZĄ KASĘ I PRACUJĄ DLA IDEI!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:33:22] • [IP: 92.42.112.***]

NIE popieram!!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:29:58] • [IP: 31.11.129.***]

Absolutnie, nie popieram,.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:29:04] • [IP: 188.29.165.***]

nauczyciele to marionetka w tylku im sie poprzewracało a malo to osob zapiernicza ostro w pracy i wiecej godzin wypracowuja od nauczycieli w ciagu miesiaca roku. Srednio nauczyciel w roku pracuje ok 170 godzin latwo obliczyc soboty niedziele swieta wakacje ferie. Nie musieli isc uczyc. Nie podoba sie to zmienic zawod tak jak to inni ludzie robia by lepiej im sie zylo by lepiej zarabiali Banda

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:18:55] • [IP: 37.8.230.**]

POPIERAM NAUCZYCIELI

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:12:22] • [IP: 37.47.135.**]

masz rację 188.146.165 o spotkaniu PiS kilka tygodni temu napisano dopiero po awanturze ze stoczniowcami czyli po całym wydarzeniu żeby czasem nikt nie poszedł a zdjęcia wiadomo kto zrobił czyli wiedział że coś będzie.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:09:37] • [IP: 151.248.62.***]

Obyś ty cudze dzieci uczył...

Oglądasz 51-75 z 141
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■