POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.04.2019, 00:36:25] • Świnoujście

W poniedziałek ruszają egzaminy ósmoklasistów

W poniedziałek ruszają egzaminy ósmoklasistów

fot. Bartosz Szymański

W świnoujskich publicznych placówkach do egzaminów przystąpi 322 uczniów. Najwięcej w Szkole Podstawowej nr 1 (106) oraz Szkole Podstawowej nr 6 (104). Przypominamy, że uczniowie w strojach apelowych powinni stawić się w swoich szkołach w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. o godzinie 8.00. W szkołach wszystko jest już przygotowane. Dyrektorzy szkół wspólnie z samorządem zapewnili pełne składy komisji.

Egzaminy odbędą się w następujących szkołach publicznych: Szkoła Podstawowa nr 1 (106 uczniów), Szkoła Podstawowa nr 2 (30), Szkoła Podstawowa nr 4 (68), Szkoła Podstawowa nr 6 (104), Zespół Szkolno – Przedszkolny (13), Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy (1).

Egzaminy potrwają do środy włącznie.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Jerzy, tata ósmoklasisty • Niedziela [14.04.2019, 20:50:39] • [IP: 176.221.122.***]

Nasze dzieci w szkołach na codzień spedzają wiecej czasu z nauczycielami niż z nami rodzicami. Powierzamy nasze skarby ludziom i w zasadzie nikomu do głowy nawet nie przyjdzie, że to jakieś ryzyko, że byc może coś nie tak, czy aby, itd, itp. Nic Podobnego bo poprostu nic nie zakłuca naszego poczucia pewności i zaufania wiec oddajemy nasze pociechy im NAUCZYCIELOM i już od pierwszego dnia w przedszkolu wiemy, że podołaja bo przecierz po to są, szkoda tylko, że pomimo to nie potrafimy w takim ważnym momencie w zamian za tą pewnośc i zaufanie stanąc obok nich, jesteśmy na pewno im to winni, nie zostawiajmy ich teraz kiedy to oni nas potrzebują bo bedziemy nosic w sobie wstyd do końca życia a historia długo nam nie da o tym zapomniec.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 17:20:28] • [IP: 178.235.146.***]

Szanowni Państwo, macie obiecane za" bydło" po 500zł za sztukę, za" tucznika" podobnie za sztukę, ale tylko po 100zł. Ale warto się zastanowić czy to opłacalna inwestycja!? To nic pewnego, a wysiłek pewnie pójdzie na marne!! Dopłata ma być z pieniędzy UE, to tak jakbym wam obiecywał Niderlandy. Czy za 100 zł warto rejestrować" tucznika", a później wiele miesięcy żywić?? /na podstawie wystąpienia pana Kaczyńskiego/

Gość • Niedziela [14.04.2019, 16:02:38] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 178.235.146.*** ZA TO SIĘ ZE ŚWINILI RAZEM Z ŁAMISTRAJKAMI ZA JUDASZOWE SREBRNIKI DOTYCZY KLER I KATACHETÓW V KOLUMNA PIS.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 15:58:25] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 176.221.123.*** kler za kasę wszystko zrobi.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 14:42:04] • [IP: 37.47.135.***]

ty IP: 176.221.122. znany jesteś z antykościelnych, prorosyjskich i KODziarskich komentarzy za to uwielbiasz Koalicję Europejską.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 13:18:56] • [IP: 94.254.225.**]

Nauczyciele! Nie poddawajcie się!

Gość • Niedziela [14.04.2019, 12:17:02] • [IP: 176.221.123.***]

Piszecie nieładnie o katechetach, księdzach A jak przychodzi co do chrzcin, ślubów, pogrzebów to pierwsi idziecie

Gość • Niedziela [14.04.2019, 10:40:11] • [IP: 176.221.122.***]

Katechetów w ogóle należy pogonić ze szkół. Niech w kościołach wciskają dzieciom te bzdury.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 10:37:31] • [IP: 178.235.146.***]

To niestety nauczyciele?nie wszyscy/ z srebrniki poświęcają młodzież.Strajk polityczny.Opamiętajcie się drodzy nauczyciele, przecież dodano Wam wiele przynajmniej więcej niż poprzednicy.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 10:17:45] • [IP: 5.173.137.***]

Nauczyciele do roboty a jak coś nie pasi to na zieloną łąkę

Gość • Niedziela [14.04.2019, 09:51:19] • [IP: 178.235.146.***]

Gość • Niedziela [14.04.2019, 06:26:38] • [IP: 185.13.106.***]Nie pisz capslockiem!Ci o których piszesz akurat nie dali się wciągnąć w politykę.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 09:34:48] • [IP: 37.47.140.**]

ja gdy miałem dawniej egzaminy do morskiej bardzo się stresowałem i bałem a nie wyobrażam sobie że jeszcze byłoby niepewne czy się odbędą czy nie. Według mnie zaufanie które stracili nauczyciele jest już nie do nadrobienia jak kiedyś gdy policjanci stali całymi dniami i łapali na radary na prostej drodze. A co z wakacjami, bo jeśli nauczyciele nie przerobili materiału na ten rok to przecież wakacje się opóźnią. Skandaliczne.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 09:30:55] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 37.47.167.*** I KTO TU SIĘ ZEŚWINIŁ?

Gość • Niedziela [14.04.2019, 08:46:47] • [IP: 37.47.167.***]

Skoro żal ci że zarobią pisząc w ten sposób to sam idz i nie skrob tych insynuacji bo już nie da się czytać waszego stękania

Gość • Niedziela [14.04.2019, 06:26:38] • [IP: 185.13.106.***]

KATACHECI KLER I ŁAMISTRAJKI STOJĄ W KOLEJCE PO JUDASZOWE SREBRNIKI -TO ONI ZAROBIĄ NA STRAJKU.

Gość • Niedziela [14.04.2019, 02:32:36] • [IP: 37.8.230.***]

Ach ten samorząd, w końcu taaaki szef wszystkich szefów od oświaty nie da rady? Ma trochę nerwy zszargane chłopak, bo zbytnio nie ma wpływu na sytuację a on musi mieć rację. Aż się pieni w wywiadach.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■