POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [11.04.2019, 21:03:06] • Świnoujście

Zobaczył wystające ze ściany zęby! Przecierał oczy ze zdumienia!

Zobaczył wystające ze ściany zęby! Przecierał oczy ze zdumienia!

fot. Czytelnik

- Za sklepem Stokrotka czai się potwór! - maila o takiej treści przysłał nam jeden z Czytelników, który przeżył prawdziwy szok, gdy ujrzał wystające ze ściany zęby!

Jak się okazuje, ulica Bema którą przechodzą dziennie setki osób, skrywa tajemnice, o której mało kto wie.

Zobaczył wystające ze ściany zęby! Przecierał oczy ze zdumienia!

fot. Czytelnik

- Za Stokrotką przy Bema czai się potwór. Stanąłem autem i musiałem chwilę ochłonąć. Omijajcie to miejsce! - opisuje w mailu roztrzęsiony Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-36 z 36

Gość • Niedziela [14.04.2019, 19:07:02] • [IP: 176.221.123.***]

I d i o t a

Gość • Sobota [13.04.2019, 15:56:19] • [IP: 188.146.227.**]

Niech zmieni dostawcę

Gość • Sobota [13.04.2019, 07:51:54] • [IP: 109.243.247.***]

23:50:01] • [IP: 176.221.122.***] Trzeba koniecznie dotrzeć do murarzy wykonujących te ścianę i zbadać im brzuchy przed ewentualnym narodzeniem sie Obcego z ich wnętrzności. Zadzwonić do Sigourney Weaver, poruszyć niebo i ziemię!

Gość • Piątek [12.04.2019, 23:56:13] • [IP: 176.221.122.***]

Masełko 3.99zeta i w kaufie tez było.

Gość • Piątek [12.04.2019, 23:50:01] • [IP: 176.221.122.***]

Obcy, pasażer Stokrotki, atakuje ze ściany.

Gość • Piątek [12.04.2019, 21:53:02] • [IP: 92.42.112.**]

To pewnie ci menele zza stokrotki wygryzli :D

Gość • Piątek [12.04.2019, 20:01:02] • [IP: 185.210.38.***]

A może własnie to tak wygląda że ktoś często na to kropił nie koniecznie piwem (raczej po piwie) i tynk odpadł.

fororak 🐲 • Piątek [12.04.2019, 17:13:53] • [IP: 77.111.245.***]

Należy jak najszybciej wezwać czarnego, co by to skropił wodą egzorcyzmowaną, i odprawił egzorcyzmy toż to nie żarty Kraj Katolicki a czart zęby szczerzy ze ściany...Jak pokrop nie pomoże należy wezwać Ojca z Torunia On na pewno poradzi sobie z tym szkaradziejstwem...

Gość • Piątek [12.04.2019, 16:48:06] • [IP: 185.13.106.***]

Rodem z pis. Nawąchał się kadzidła.

Gość • Piątek [12.04.2019, 15:04:52] • [IP: 164.127.42.**]

Prostacy na to forum przypełźli, zawsze gorszą się humorem, żartem, puszczeniem" perskiego oka" - bo są prości jak własne spodnie dresowe, jak lufka do wciągania, która ich (do czasu, do szybszej śmierci) zadowala, jak smartfon, którym niby łyżką zjadają różne śmieci z internetu, pozbawiające człowieka dobrego poczucia humoru.

Gość • Piątek [12.04.2019, 14:43:09] • [IP: 164.127.42.**]

[IP: 31.11.130.***] Żałosny komentarz, bo po pierwsze stereotypowy, wiele sie takich widzi, po drugie daleki od rzeczywistości, udowadniający wąskie horyzonty myślowe autora postu, gdyż operowanie wyobraźnią i humorem, nie ma nic wspólnego z jakimiś chemicznymi środkami (nie wiem dlaczego z uporem kojarzonymi przez niektórych - może biorących je? z ruchliwą wyobraźnią).

Gość • Piątek [12.04.2019, 12:03:36] • [IP: 81.173.167.**]

Nie pij chlopie wiecej, bo gdy jeszcze uslyszasz tupot bialych myszek to masz juz calkiem przewalone. Wariatkowo pewne.

Gość • Piątek [12.04.2019, 11:56:51] • [IP: 5.173.152.**]

Autorz zdiecia musial byc po spozyciu.W tym stanie lepiej jest dobrze wyspac sie.

Gość • Piątek [12.04.2019, 11:38:47] • [IP: 178.238.246.**]

Wiadomo że budowlańcy nie wylewają za kołnierz, może podczas budowy jakiemuś wypadła sztuczna szczeka do betoniarki i została tam wmurowana.

Gość • Piątek [12.04.2019, 10:39:11] • [IP: 176.221.113.**]

Jest takie powiedzenie " zęby w ścianę". Potwierdziło się.

Gość • Piątek [12.04.2019, 10:30:00] • [IP: 176.221.113.**]

Na szczęście blisko jest kościół.

Gość • Piątek [12.04.2019, 10:05:33] • [IP: 83.23.247.***]

Prima Aprilis z opóźnionym zapłonem.

Gość • Piątek [12.04.2019, 10:01:48] • [IP: 31.11.130.***]

Drogi czytelniku zmień dilera bo ten cię oszukuje lub zmień lekarza bo ten na głowę już nie pomoże czas na nogi się lepiej żyć i spróbuj jeszcze w AA

Gość • Piątek [12.04.2019, 09:54:28] • [IP: 176.221.123.**]

będzie straszniej gdy wieczorem ktoś w zęby włoży świeczkę

Gość • Piątek [12.04.2019, 09:22:22] • [IP: 178.238.253.**]

Oczywiście że nasze miasto skrywa tajemnice, mieszkam parę ładnych lat, nie raz usiłowałem się dowiedzieć o historii lata 1945- 1999, nigdzie nikt nie wie albo nabiera wody w usta, a szkoda bo mineło pół wieku i to jest historia dla naszych dzieci i wnuków!

Gość • Piątek [12.04.2019, 09:19:15] • [IP: 94.254.232.***]

Zrobi się cieplej i wylecą stamtąd osy lub szerszenie.

Gość turystka • Piątek [12.04.2019, 07:59:29] • [IP: 77.218.241.***]

Ale horor ciekawa historia i co to modosc makabrycznie to ze byc tapeta rysunek ktos mial dosc bujna fantazje zeby cos takiego wkleic czy to jeszcze od wojny pozostalosc brawo dla odkrywcy. A moze to reklama dentysty..makabryczny widok hahaha upiorne

Gość • Piątek [12.04.2019, 07:31:13] • [IP: 178.238.252.**]

Czytelnik z fajnym poczuciem humoru...dziś coraz trudniej spotkać takich ludzi, co widzą więcej, niż czubek własnego nosa ;)

Gość • Piątek [12.04.2019, 07:07:46] • [IP: 87.52.42.***]

Tak się objawia czarna dziura która w końcu wciągnie całe miasto!

Gość • Piątek [12.04.2019, 07:03:43] • [IP: 79.186.52.***]

Malkontent nie wiedzący co począć z własnym życiem szuka sensacji i tyle...

Gość • Piątek [12.04.2019, 05:00:47] • [IP: 37.248.166.***]

Czytelniku zmień dilera.

Gość • Piątek [12.04.2019, 03:52:53] • [IP: 46.169.124.***]

Zmień lekarza i binokle załóż i zobaczy na co patrzy G... afera robi pt. czytelnik i nie opalaj styropianu bo pożar będzie.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 23:51:42] • [IP: 164.127.42.**]

Gdy ludzie w wieku ok.40-50 lat jako dzieci chodzili do sióstr przy ul.Chopina na religię, to gdy czekali na lekcje, buszowali po pobliskich cmentarnych pagórkach (park przy Chopina był kiedyś cmentarzem niemieckim). na wysokim pagórku bliżej ul. Matejki, ok.30 m od muru klasztornego była krągła studzienka jakiegos ujęcia wodnego czy kanalizacyjnego. Ktos tam zostawił odcisk dłoni. Mówiło się o tym miejscu jako o groźnym, o jeśli sie nie myle" Czarnej Łapie". To bardziej straszyło, niż pozostałości cmentarza, wtedy widoczne, jak np.nagrobek na pd.-zach od muru klasztornego (ok.40 m). A najgorsza wtedy była KOMUNA, odległa od tego miejsca siedziba KGB (vis a vis rosyjskiego szpitala przy Wyspiańskiego), siedziba SB jeszce gdzie indziej, czy siedziba PZPR przy Piłsudskiego, gdzie zasiadała" honorowa" obywatelka miasta ogłoszona taką...w 3 RP, niejaka pani Janina.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 23:00:15] • [IP: 199.249.230.**]

Czyży to był styropian przyklejony przez rodzimą firmę?

Gość • Czwartek [11.04.2019, 22:19:43] • [IP: 37.7.56.***]

Po ile jest to masło ? :D

Gość • Czwartek [11.04.2019, 21:54:13] • [IP: 77.252.46.***]

O mój Boże... 😱 😠

Gość • Czwartek [11.04.2019, 21:50:09] • [IP: 185.13.106.***]

TO SZCZĘKA BABCI KLOZETOWEJ Z IRKUCKA FACET CO TY BIERZESZ?

Gość • Czwartek [11.04.2019, 21:33:55] • [IP: 83.30.112.***]

Może klaun z Koszalina się ukrył i schował w ścianie xD

Gość • Czwartek [11.04.2019, 21:14:12] • [IP: 153.19.195.**]

Ściana ma chyba smaka na to masło xD

Gość • Czwartek [11.04.2019, 21:09:12] • [IP: 176.221.122.***]

Bystre oko hahaha...gratuluję spostrzegawczości i poczucia humoru.

Maślankiewicz • Czwartek [11.04.2019, 21:08:18] • [IP: 193.188.198.**]

No dobrze. I co dalej?

Oglądasz 1-36 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■