POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.04.2019, 16:00:02] • Świnoujście

W środę zawyją syreny!

W środę zawyją syreny!

fot. internet

Informujemy Mieszkańców oraz naszych Czytelników o nadchodzącym treningu systemu wykrywania i alarmowania. W związku z zaistniałą sytuacją w środę przez minutę w naszej gminie zawyją syreny.

W najbliższą środę 10 kwietnia 2019 r. o godzinie 8.41, w ramach treningu systemu wykrywania i alarmowania, na minutę uruchomione zostaną syreny alarmowe zlokalizowane na terenie gminy.

Hanna Lachowska
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

Gość • Środa [10.04.2019, 22:16:54] • [IP: 77.10.19.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

JUST ACT 447 • Środa [10.04.2019, 19:00:13] • [IP: 31.0.122.***]

ZA STALINA TEŻ TAK BYŁO. SYRENY WYŁY, A CO AMBITNIEJSI BARDZIEJ ZAKŁAMANI PŁAKALI JAK BOBRY. ZAPYTAJCIE DZIADKA, ALBO BABCI, TO WAM OPOWIEDZĄ.

Gość • Środa [10.04.2019, 18:25:23] • [IP: 178.238.253.***]

syreny zawyły rano, o 8:41 i nie było to ćwiczenie tylko uczczenie minutą ciszy ofiary Katastrofy Smoleńskiej w której zginęło mnóstwo osób, nie ważne z jakiej partii, była to tragedia dla wielu osób i wymaga szacunku dla KAŻDEGO!!

Gość • Środa [10.04.2019, 15:20:53] • [IP: 80.245.189.***]

A syreny POLEGLY??Bo nic nie bylo slychac.

Gość • Środa [10.04.2019, 13:59:20] • [IP: 176.221.123.***]

Karelus w wydziale reagowania kryzysowego -" dobra zmiana"?

Gość • Środa [10.04.2019, 13:15:50] • [IP: 83.8.126.***]

Jak zwykle ściema anie wiarygodna informacja.Jest rocznica smaoleńskiej katastrofy to ją uczcijmy z godnością.

Gość • Środa [10.04.2019, 12:11:19] • [IP: 46.170.90.**]

zawyli ale zabrakło maciareswicza karierowicza smoleńkiego

Gość • Środa [10.04.2019, 11:12:56] • [IP: 5.173.144.**]

Ja z rodziną i ze znajomymi świętuję w tym dniu wkoncu rocznoca ślubu a ślub brałem w dniu tragedii oj było co świętować jeszcze jeden i jeszcze raz gorzko gorzko i siup

Gość • Środa [10.04.2019, 10:23:02] • [IP: 185.13.106.***]

Szyszko wróci do rządu i wytnie wszystkie brzozy?

Gość • Środa [10.04.2019, 10:22:03] • [IP: 62.69.253.***]

09:19:59] • [IP: 185.210.39.***] prawdę mówiąc to mniej więcej połowa polskich obywateli wstydzi się polskiego rządu a nie tylko p. Hanna...

Gość • Środa [10.04.2019, 10:21:05] • [IP: 185.13.106.***]

Maciarewicz dostanie nagrodę za działalność komisji smoleńskiej?

Gość • Środa [10.04.2019, 09:49:00] • [IP: 176.221.122.***]

DNO SMOLEŃSKIE !!

Gość • Środa [10.04.2019, 09:19:59] • [IP: 185.210.39.***]

PANI HANNA LACHOWSKA WSTYDZI SIĘ POLSKI I POLSKIEGO RZĄDU DLATEGO NIE PODAJE PRAWDZIWEJ INFORMACJI Z UŻYCIEM SYREN MY MIESZKAŃCY POTRAFIMY ODDAĆ SZACUNEK ZMARŁYM I UŻYCIE SYREN DAJE TĄ WARTOŚĆ PAMIĘCI PRZECIEŻ ZGINEŁA ELITA POLSKI XX WIEKU Z PREZYDENCIE I JEGO ŻONĄ WARTO ODDAĆ SZACUNEK I PAMIĘĆ ABY ZACHOWAĆ GODNOŚĆ POLAKA A NIE UDAWAĆ TAK JAK ROBIĄ TO NIE KTÓRZY URZĘDNICY NASZEGO MIASTA nie ma obowiązku pracy w urzędzie aby oszukiwać ludzi to obniża wartość urzędu i ich pracowników.

Gość • Środa [10.04.2019, 09:15:03] • [IP: 95.40.230.**]

dlaczego nie można ogłośić że syreny zawyją bo chcemy uczcic pamięć tych którzy zginęli pod smoleńskiem tylko takie jaja sobie robić z mieszkańców i z tych co tam zginęli? żenada wstydzę się że tu mieszkam naprawdę

Gość • Środa [10.04.2019, 09:11:02] • [IP: 62.69.252.**]

Napiszcie po ludzku i normalnie, że to kolejna rocznica i wyją syreny o 8:41, a nie kłamiecie jak ten obecny rząd. To nie żadna próba alarmu tylko kolejne" widzi mi się" tych na stołkach, aby nie" denerwować" przeciwników Kaczyńskiego. Tak naprawdę przez te syreny wyjące kilka razy w miesiącu w przypadku REALNEGO ZAGROŻENIA nikt nikt nie zareaguje bo będzie myślał, że to kolejna rocznica czegoś lub kogoś, kryptonim" ćwiczenia". I taka jest polska prawda.

Gość • Środa [10.04.2019, 09:09:17] • [IP: 62.69.253.***]

Każdy 10 kwietnia to powinien być Narodowy Dzień Polskiej Głupoty ewentualnie pamięci o ofiarach wypadków komunikacyjnych spowodowanych lekceważeniem przepisów - polskie" śmiało, dawaj, zmieścisz się" albo ignorowanie ostrzeżenia" pull up, terrain ahead" to już kanon polskiej głupoty.

Gość • Środa [10.04.2019, 09:03:56] • [IP: 31.0.70.**]

Dzisiaj 9 rocznica. Do dzisisj nie oddali wraku. Mają Polskę głęboko w. ..

Gość • Środa [10.04.2019, 08:42:26] • [IP: 37.8.230.***]

Pic wielki pic

Gość • Środa [10.04.2019, 08:33:40] • [IP: 94.254.232.**]

08:41 psipadek??

Gość • Środa [10.04.2019, 08:28:45] • [IP: 94.254.232.**]

Tylko po cichu bo wracam z nocnej zmiany i chcę się wyspać.

Gość • Środa [10.04.2019, 07:41:54] • [IP: 37.248.155.**]

Pani Hanna powinna złożyć dymisję z piastowanego urzędu. Za obrażanie intelektu mieszkańców. Świnoujścianie to inteligentni ludzie, zrozumieliby potrzebę uczczenia rocznicy katastrofy. Ale robić z nas idiotów?I to w taki sposób? Wstyd!

qwert • Środa [10.04.2019, 07:28:15] • [IP: 185.210.38.**]

Wstydzcie się. Zginęło w jednym momencjie tytu Polaków, ze wszystkich opcji. Przecięż to byli POLACY.

Gość • Środa [10.04.2019, 06:44:43] • [IP: 83.21.52.**]

Każdy wie o ci chodzi. Jak można tak zakłamanie postępować. Czy ci, którzy wydają takie polecenia nie widzą, że w ten sposób lekceważą ludzi, którzy zginęli w katastrofie. Trzeba mieć jakieś granice szaleństwa.

Gość • Środa [10.04.2019, 06:17:21] • [IP: 83.3.70.**]

A Antek będzie tych syren słuchał ?

Gość • Środa [10.04.2019, 05:50:23] • [IP: 80.245.189.***]

A dlaczego jarek juz nie judzi na tych swoich miesiecznicach?Cel osiagnol, sklocil polakow naklamal i schowal sie z antonim.

Oglądasz 1-25 z 68
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■