POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.04.2019, 09:10:16] • Świnoujście

Parkowanie od trzech godzin minimum!

Parkowanie od trzech godzin minimum!

fot. Czytelnik

Sąsiedzi z Kamminke zmotoryzowanych gości przyjmują, nie krócej niż na trzy godziny. W parkomatach nie ma innej opcji.

Czytelnik poinformował nas, że, chcąc zaparkować pojazd w Kamminke, nie da się kupić biletu na pół godziny lub godzinę.

Parkowanie od trzech godzin minimum!

fot. Czytelnik

- Żeby zaparkować zgodnie z przepisami, trzeba fiknąć 2 euro, czyli niecałe 10 zł za postój. Nasi sąsiedzi nie przewidzieli (a może przewidzieli) opcji krótszego pobytu. Zarówno na parkingu przy marinie w Kamminke, jak tego bliżej Golm, parkomaty opłatę naliczają od trzech godzin w górę. Sprytnie! - mówi nasz czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

anty • Wtorek [23.04.2019, 09:56:39] • [IP: 37.47.161.**]

my u nich 2 euro za parkowanie a onni unas na trawniku stoją banda sprzedawczyków i nic tylko bite bite danke danke nasi dziadkowie się w grobie przewracają

Gość • Wtorek [23.04.2019, 08:53:38] • [IP: 129.142.111.***]

Zawsze mozna Kamminke ominac jesli niektorym za drogo.. sa inne ladne miejsca w Niemczech, ktore mozna obejrzec, a gdzie nie trzeba placic.. Zamiast sie tylko pienic na laczach ze u nich drogo a u nas tanio, prosze sie zajac polityka i wprowadzic zmiany.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 06:26:03] • [IP: 81.190.123.***]

Za marne 2 Euro od razu dostaję całe 3h postoju. Bardzo dobry pomysł, nie ma stresu z liczeniem na ile czasu wziąć bilet i bieganiem do parkomatu, żeby dopłacić. Taryfa proturystyczna, a nie typowo miejskie myślenie, żeby wygonic samochody z centrum miasta.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 04:48:16] • [IP: 62.69.229.**]

Jak to jest, że u nas różne komunikaty w kilku językach, a oni mają nas w dupie i ani słowa po polsku? A policja ma gadać po polsku, to, że Niemiec nie rozumie, to jego zmartwienie. Problemem jest tylko strach polskiego gliniarza przed otwarciem gęby. Nawet gdyby umiał po niemiecku, to ma mówić po polsku, jesteśmy tu i tu językiem urzędowym jest język polski! Zaraz oczywiście odezwą się dupowłaźcy, że dzięki nim mamy pieniądze, spokojnie, jak się obrażą, to nie pojadą do Francji, Dani, Szwecji czy Czech.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 23:20:03] • [IP: 185.210.37.*]

Tylko że niemiec wrzuci to 2 euro bez zastanowienia się czy go na to stać i dawno 5 razy zapomni a nasi centusie jadą za granicę i jeszcze płaczą że niemcowi żyje się lepiej i bez stresów.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 22:46:26] • [IP: 83.25.238.**]

Ty od pomysłu" zaparkować wyżej" ja próbowałem i 25 EUR ten pomysł mnie kosztował bo Niemce od razu dzwonią więc nie wprowadzaj ludzi w błąd!! Zresztą słyszałem, że nie byłem sam.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 20:42:04] • [IP: 176.221.122.***]

essa

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 20:02:56] • [IP: 93.94.187.***]

Czyli taniej jak u na to dobra wiadomość

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 18:47:13] • [IP: 2.108.164.*]

A co was obchodzi jak żyją Niemcy?

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 18:35:36] • [IP: 23.226.237.*]

➔➔➔14:54:33 - Tak, Wydrzany ⚌ Paprotno.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 18:13:46] • [IP: 109.243.198.*]

12:21...221.122- Prostej informacji nie umiesz odczytać? To jak możesz coś więcej komentować? Opłata minimalna to ok.8, 60 zł, czyli 2 Euro.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 16:37:18] • [IP: 176.221.123.***]

W Polsce przy Lidlu, Netto czy Biedronce są PARKOMETRY. Widać, że właściciele owych PARKOMETROW nie chodzili do szkoły w Polsce, no chyba że mieli nauczycieli lubiących strajkować.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 16:16:47] • [IP: 176.221.123.***]

szkoda ze ludzie nie rozumieją tego co czytają nie 2 zł tylko 2 Euro 176.221.122

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 15:23:23] • [IP: 37.47.133.**]

No i fajnie, no i cześć

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 14:57:16] • [IP: 176.221.123.**]

Na tym tle wygląda że turystów mają głęboko bo wiedzą że i tak turyści przyjadą. A jak wyglądają nasi urzędnicy w tym temacie i ekipa radnych. Oczywiście opłata parkingowa dla wszystkich nie dotyczy mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 14:54:33] • [IP: 5.173.145.**]

Ciekawe, mam jedno pytanie (nie w temacie), czm na mapie dzielnica Wydrzany to Paprotno?! PS. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd konia.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 14:34:14] • [IP: 109.243.198.*]

Ja mam pomysł jak to ominąć - można zaparkować gdzie indziej, uwaga: wyżej, zejsc potem na dół malowniczą uliczką, po wszystkim wejść (to jedyny trud). Mimo wkurzenia na samowolnie parkujące auta niemieckie po stronie polskiej, uważam że jeśli ktoś parkuje krótko, powinien mieć parkowanie darmowe - przecież jego wizyta wiąże się z jakąś korzyścią dla odwiedzanego miejsca (choćby już z samą darmową dla gminy reklamą, np.na Fb).Powinny być wyznaczone darmowe miejsca odliczające czas krotkiego pobytu, a po upływie pewnego czasu już płatne (by nie było nadużyć, jak zostawianie złomu na rok).W ogóle dziwi mnie fiskalizacja wszystkiego, to życie staje się jakieś biletowane za wszystko, jakby Ziemia należała do urzędników.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 14:07:49] • [IP: 77.112.66.***]

i dobrze

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 13:29:24] • [IP: 94.254.232.***]

No i fajnie.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 12:48:21] • [IP: 178.238.245.**]

No i co z tego? Ich kraj to mogą robić co im się podoba. Tylko u nas trzeba robić tak żeby dogodzić innym

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 12:46:55] • [IP: 176.221.123.***]

a u nas mozna parkowac wszedzie i za darmo. niemcy tylko sie z nas smieja a policja i straz wiejska wstydzi sie dzialac. moze jakies kursy jezyka niemieckiego? szybko sie zwroca.

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 12:21:56] • [IP: 176.221.122.*]

Za 2 złote, 3 h, cieszcie się że tylko tyle, to jest pakiet. Plujccie dalej, a 1 h będzie 2 euro.w s ciu toaleta jest droższa. Żeby nie było że bronię Niemców, widać że tam jest gospodarz

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 12:10:23] • [IP: 178.238.253.***]

komunikacja miejska zarobi więcej kursów na wydrzany

Gość • Poniedziałek [22.04.2019, 12:10:11] • [IP: 80.245.189.***]

Ktoś jak zwykle NIE ROZUMIE - to jest opłata za PIERWSZE TRZY GODZINY... można odjechać wcześniej :-)))

Tango • Poniedziałek [22.04.2019, 11:52:42] • [IP: 78.10.206.***]

A gdzie tu jest jakiś problem?

Oglądasz 1-25 z 50
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■