POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.04.2019, 18:18:47] • Świnoujście

Najpierw spalili, teraz połamali. Trampoliny przy placu zabaw znów niewłaściwie użytkowane

Najpierw spalili, teraz połamali. Trampoliny przy placu zabaw znów niewłaściwie użytkowane

fot. Czytelnik

Czytelnicy zwrócili nam uwagę na to, że zamontowane przy placu zabaw na ul. Malczewskiego urządzenia przypadły do gustu wandalom.

- Niedawno były naprawione po tym, jak zostały podpalone. Teraz ktoś wyłamał jeden z elementów trampoliny. To bardzo przykre. Wszystko przecież montowane jest z naszych podatków i dla naszych dzieci. Widać, że element musiał być siłowo wyłamany. Może komuś wpadło coś w otwór pod trampoliną i chciał to wydostać? Szkoda tylko, że nie pomyślał, co będzie, jak jakiemuś maluchowi wpadnie tam stopa... - pisze nasz czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Sobota [13.04.2019, 13:53:15] • [IP: 94.254.224.***]

Ludzie połamało się? Połamało po jakiego chvja drążyć temat dalej

Piotrek • Wtorek [09.04.2019, 15:15:08] • [IP: 80.55.7.**]

Wyłapywać, karać wysokimi mandatami + nakaz zapłaty za zniszczenia. Wiem, że wszystkich się nie wyłapie, ale chociaż kilku. Może zadziała odstraszająco.

Gość • Wtorek [09.04.2019, 13:51:45] • [IP: 185.210.38.**]

Zlikwidować, nic nie montować i po temacie.Szkoda publicznych pieniędzy na tych wandali.Albo podłączyć pod prąd.

Gość • Wtorek [09.04.2019, 11:53:00] • [IP: 23.226.237.*]

Połamało się, to się połamało. ―Na ch⧻ drążyć temat?!

Gość • Wtorek [09.04.2019, 11:00:32] • [IP: 92.78.186.***]

Kto pisze zachowują się jak bydło ? Ten jest wbłędzie, bydło zna swoje miejsce i nic nie dewastuje. To są wandale.

Gość • Wtorek [09.04.2019, 10:09:04] • [IP: 5.174.3.***]

MONITORING - chociażby ze względu na bezpieczeństwo dzieci

Gość • Wtorek [09.04.2019, 08:41:19] • [IP: 77.88.191.**]

Dlaczego niema sluzb mundurowych wieczorem ok 21 do23 scchdza sie pijaczki i mlodziesz ktura tesz popija i skacze butle po piwie i smieci pare kontroli i sie skonczy libacje

Gość • Wtorek [09.04.2019, 08:02:39] • [IP: 31.0.41.**]

Kiedy miasto zacznie karać właścicieli psów za sralnie na trawnikach i całej okolicy? Z mandatów przez 2 lata miasto na tunel by uzbierało!! Kary dotkliwe min 500zl za syfienie!!

Gość • Wtorek [09.04.2019, 07:58:56] • [IP: 31.0.41.**]

Bydło chidowane przed ekranem wychodzi do realnego świata i kwiczy jak świnia co niebo zobaczyła... Przykre to ale prawdziwe

Gość • Wtorek [09.04.2019, 07:12:02] • [IP: 5.173.153.***]

akurat byłem przy tym jak to pękło i nie wandali tylko dziecko skakało i się zepsuło a jak ktoś mówi żeby obciążyć to jakiś idiota i niech się puknie w głowe

Gość • Wtorek [09.04.2019, 06:48:32] • [IP: 31.0.35.***]

Zapracowana straż miejska za mordę złapać i niech pilnują chyba że zaczną strajkowac ostatnio to modne

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 22:37:01] • [IP: 176.221.123.***]

Co tu duzo mowic. Bydlo i tyle

JUST ACT 447 • Poniedziałek [08.04.2019, 21:50:32] • [IP: 31.0.123.***]

KOŁO OBORY DLA BYDŁA TYLKO SKROBAKI I LIZAWKI POWINNI MONTOWAĆ. KTOŚ ŹLE ZAPLANOWAŁ LOKALIZACJĘ TEGO PLCU ZABAW.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 20:51:29] • [IP: 199.249.230.**]

Jeżeli stan umysłowy społeczeństwa jest poniżej średniej europejskiej, nie pomoże monitoring i służby mundurowe!

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 20:37:03] • [IP: 94.254.213.**]

Benificjum 500+ 📍⚔️dalej nie będę już komentować.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 20:33:06] • [IP: 81.173.167.**]

Jaka mlodziez? Mlodziez to ma kulture, a to zwykla patologia i szczyny uliczne. Polska dziczeje, niestety. Jaka mlodziez taki Krai.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 20:31:33] • [IP: 81.173.167.**]

Jaka mlodziez? Mlodziez to ma kulture, a to zwykla patologia i szczyny uliczne. Polska dziczeje, niestety.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 20:06:57] • [IP: 81.204.98.**]

Bez kamer nie bedzie porzadku...i ukarania tych prostakow mentalnych.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:47:16] • [IP: 178.235.147.**]

tzw polskie bydło, szkoda co kolwiek robić bo i tak prędzej czy później zniszczą

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:41:55] • [IP: 88.156.206.**]

ten rejon słynie z takich menelskich ekscesów..jak nie kupy psie to butelki latajace z okien...poprzyjezdzali zza Buga i zero kultury.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:31:43] • [IP: 78.10.206.**]

Chyba za dużo Straży Miejskich i Policji...za biurkami.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:30:34] • [IP: 78.10.206.**]

"Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:07:09] • [IP: 62.69.251.***] Tak już jest, kiedy jedynym celem istnienia pętaka jest wygenerowanie 500+ dla tatusia i mamusi" To" pętaki" w TWOIM WIEKU. Zastanów się nad celem dla którego ty istniejesz! Z chamstwa nie wyrasta się nigdy.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:29:43] • [IP: 23.226.237.*]

Co to za bublowaty sprzęt, skoro mogą go popsuć noworodki? Bubel chiński, a faktura pewnie jak za Szwajcarski...

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:07:09] • [IP: 62.69.251.***]

Tak już jest, kiedy jedynym celem istnienia pętaka jest wygenerowanie 500+ dla tatusia i mamusi

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 19:05:53] • [IP: 178.238.246.**]

Na placu zabaw powinny być kamery to co tam się dzieje to naprawdę jest żenujące dorosła młodzież niszczy huśtawki podpala ławki może miasto zainwestuje w monitoring wtedy Wandale będą płacić za zniszczenia.Przecierz ten płac zabaw jest dla naszych dzieci i z naszych podatków a starsza młodzież powinna korzystać z boisk uprawiać sport a nie niszczyć dzieciom płac zabaw.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■