POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [05.04.2019, 22:25:07] • Świnoujście

Ulubione miejsce zabaw. Kochają je dzieci i miłośnicy wyskokowych trunków

Ulubione miejsce zabaw. Kochają je dzieci i miłośnicy wyskokowych trunków

fot. Czytelnik

Plac zabaw przy osiedlu Platan jest jednym z miejsc, które najmłodsi świnoujścianie z pewnością zaliczają do ulubionych. Nie są osamotnieni. Nasi czytelnicy zwracają uwagę, że poza dziećmi i ich opiekunami, miejsce chętnie odwiedzają miłośnicy procentowych napojów. W dzień siadają na uboczu, ale wieczorem bawią się na całego. Stąd też rano na placu zabaw można znaleźć różne skarby - kapsle, puszki, kartoniki po pizzy.

- Często chodzę na ten plac zabaw z dzieckiem i się zastanawiam, dlaczego w miejscu, gdzie jest monitoring, imprezowicze czują się bezkarnie? Wystarczyłoby, żeby od czasu do czasu przeszła się tu straż miejska. Mandaty murowane, a może mniej towarzystwa by się tu gromadziło. To chyba nie jest miejsce na tego typu posiedzenia.

Ulubione miejsce zabaw. Kochają je dzieci i miłośnicy wyskokowych trunków

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [07.04.2019, 09:19:42] • [IP: 23.226.237.*]

Ziomuś, ale Strycia, to Ty szanuj, bo to był porządny gość.

Gość • Niedziela [07.04.2019, 09:18:11] • [IP: 23.226.237.*]

12:05:31 - A pewnie, że sobie tam na" Ruski Stadion" przyjdę z synem pograć w piłkę i zrobię sobie z Twoich nieszczelnych okien bramkę i kto mi co zrobi? -Nikt, nic. Oficjalnie tych bloków tam nie ma, ponieważ te koszary są samowolą budowlaną.

Gość • Sobota [06.04.2019, 18:27:40] • [IP: 94.254.225.***]

Piwko w miejskim ogródku na świeżym powietrzu

Gość • Sobota [06.04.2019, 17:28:52] • [IP: 178.238.252.**]

Plac zabaw, blisko Urzędu Miasta i Straży Miejskiej a pełno tam amatorów tanich trunków i nikt" tego nie widzi".No i kamera jest!

Gość • Sobota [06.04.2019, 13:53:54] • [IP: 62.69.241.**]

Strycio i Zycio być może jednak Wawa z Workiem, lub cyklop Sielesia

Gość • Sobota [06.04.2019, 12:05:31] • [IP: 164.127.159.***]

Prosze Czytelniczki, jak można wymagać od Straży M. patroli po południu czy wieczorem albo w nocy, skoro Straz idzie do domku po g.15. A mam wrażenie, że Policja, zobowiązana do takich patroli własnie od popołudnia do poranka, zajmuje się tylko nożami wbitymi w plecy, nie lubi sie" zniżać" do poziomu menela z butelką w ręku...I przy okazji pytanie: kiedy władze przywróca Izbę Wytrzeźwień, by nie pakować pijaków między cierpiących chorych w szpitalu i nie zmuszać personelu do pracy dodatkowej, nieprzystajacej do godności pracowników służby zdrowia, oddalajacej ich od łóżek naprawde chorych?! Skoro miasto ŻYJE Z ALKOHOLU, korzysta z podatków sklepów z alkoholem (punktów sprzedaży C2H5OH jest ok.300), a państwo swoją drogą również na tym żeruje, to przynajmniej należałaby się ochrona ze strony miasta przez pijanymi głupkami lub już chorymi na alkoholizm. W szpitalu miejskim nie można leczyc z alkoholizmu, robi się to gdzie indziej.01:13; 23.226.237.* jak to jest ruski stadion, to pograj sobie na nim w piłkę...

Gość • Sobota [06.04.2019, 11:37:02] • [IP: 37.30.6.**]

Stryciu i Jimmy radyjko wiecznie Żyją forever

Gość • Sobota [06.04.2019, 09:20:47] • [IP: 23.226.237.*]

Problemem tego miasta są komunistyczni urzędnicy i ich pachoły...

Gość • Sobota [06.04.2019, 08:34:04] • [IP: 62.69.254.**]

Drzewo jest piękne i. ..nadal żywe, wbrew wszystkim ;-) Problemem są ludzie, którzy zostawiają opakowania po różnych napojach...i to nawet obok koszy na śmieci! Problemem są właściciele psów, którzy nie zbierają kup po swoich pupilach! tamta część parku pełna jest różnych śmieci i. ..kup.

Gość • Sobota [06.04.2019, 08:00:31] • [IP: 159.242.96.***]

Kloszardow brak

Gość • Sobota [06.04.2019, 07:21:13] • [IP: 80.245.189.***]

To ze siedza to ich prawo..ale dlaczego taki syf zostawiaja.

Gość • Sobota [06.04.2019, 07:18:16] • [IP: 92.42.112.***]

Centrum miasta i okolice wyglądają już jak jedna wielka melina pijacka a ławki służą do wylegiwania się menelom czyli sezon w pełni

Gość • Sobota [06.04.2019, 02:18:20] • [IP: 37.248.69.***]

jak widać ze on tam pokemona znalazł i walczy z nim teraz żeby do pokebola go złapać co wy ludzie wiece o życiu. ...

Gość • Sobota [06.04.2019, 01:13:41] • [IP: 23.226.237.*]

Jakaś niespełniona komunistka, których wszystkich by karała. Miłośnicy procentowych napojów byli tam pierwsi, to Wy się uwłaszczyliście na tym terenie i strzelacie z dupy, jakby, to było wasze. Macie ogrodzony swój ukochany placyk, to tam siedźcie w tym zoo i nie powinno nikogo interesować, co się dzieje pa za nim... Zresztą, to już zawsze będzie" Ruski Stadion".

Gość • Sobota [06.04.2019, 01:04:05] • [IP: 178.238.245.**]

I tonie jest jakies pekniete drzewo tylko nasza" ZYRAFA"

Gość • Sobota [06.04.2019, 00:10:06] • [IP: 88.218.255.**]

Wy nic nie rozumiecie to natura się upomina o swoje takie drzewo było pod tym płotem kiedyś. ..

Gość • Piątek [05.04.2019, 23:23:28] • [IP: 83.20.242.**]

Za to duzo starsza mlodziez robi tam co chce i to w bialy dzien!

Gość • Piątek [05.04.2019, 22:42:11] • [IP: 94.254.232.**]

Ten chłopiec grał na komórce.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■