POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [02.04.2019, 17:44:13] • Świnoujście

Wertowali dokumenty, fotografowali twarze

Wertowali dokumenty, fotografowali twarze

fot. iswinoujscie.pl

Spektakularne policyjne zatrzymanie samochodu na ulicy Daszyńskiego. Przeszukano auto, sprawdzano kierowcę i pasażerów. O co poszło? Policja milczy o przyczynach tej niedzielnej akcji.

Sygnały radiowozów na ulicach, błysk świateł jak na kryminalnym filmie. A wszystko to na ulicach Świnoujścia. W niedzielę, tuż przed godziną 22, na ulicy Daszyńskiego radiowóz zatrzymał nowego fiata tipo. Auto zjechało na parking. W środku pojazdu było kilku mężczyzn. Słychać było język ukraiński lub rosyjski, więc prawdopodobnie byli wśród nich przybysze zza naszej wschodniej granicy.

Wertowali dokumenty, fotografowali twarze

fot. iswinoujscie.pl

Wezwano dodatkowe posiłki. Na miejsce zjechały jeszcze 3 radiowozy. Pojawiła się również straż graniczna. Zatrzymani mężczyźni ( w wieku 30-40 lat) wyglądali na wystraszonych. Każdego z nich policja sprawdzała osobno na parkingu. Wertowano dokumenty, fotografowano twarze. Gruntownie przetrzepano fiata tipo na polskich numerach (zaczynających się do „SK”).

Akcja na parkingu trwała około godziny. Następnie tipo – w konwoju strażników i policjantów ruszyło na przeprawę Bielików.

Próbowaliśmy dowiedzieć się, co się stało. Straż Graniczna odsyła nas jednak do policji. Ta zaś milczy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Niedziela [07.04.2019, 11:07:56] • [IP: 94.254.232.**]

Panowie kamery i podsłuchy zakładali w hotelach i urzędach.

Gość • Piątek [05.04.2019, 09:24:40] • [IP: 23.226.237.*]

Ciekawe, czy się posrali z zachwytu?

Gość • Środa [03.04.2019, 17:55:22] • [IP: 46.77.91.**]

Prawidłowe działania Policji i SG. Dla informacji w kraju Putina jak ktoś podróżuje z okręgu do innego okręgu, to ich" kontrwietka" trzepie każdego Polaka, który tam się porusza i nikt z tego nie robi rabanu, a tu raptem wielka krzywda /? Dmuchać na zimne, bo pełno jest terrorystów i tylko szukają sposobności, by komuś krzywdę zrobić, a za co /?, za swego wiernego, że go tu jeszcze niema, bo kraj katolicki, to wrogi ich wyznaniom. Więc zacznijcie się wokół siebie rozglądać.

Gość • Środa [03.04.2019, 17:25:46] • [IP: 80.245.188.**]

Odpowiednie służby powinny się też zainteresować modnym zjawiskiem polowania na kupno w Świnoujściu działek ogrodniczych na, , Wydrzanach". Ilu jest tam już właścicieli z kraju i zagranicy i co to są za ludzie? Mamy strefę przygraniczną i warto taką wiedzę mieć. A władze miasta niech wpłyną na zatrzymanie tego nielegalnego procederu.

Gość • Środa [03.04.2019, 17:09:08] • [IP: 80.245.188.**]

Brawo dla Policji i Straży Granicznej za czujność i sprawne działanie. Tak trzymać.

Gość • Środa [03.04.2019, 14:06:28] • [IP: 109.76.127.*]

"gruntownie przetrzepano"...omg kto to pisze?!

Gość • Środa [03.04.2019, 12:45:13] • [IP: 94.254.224.***]

bardzo dobrze !! na pewno komuś łeb ocalili...

Gość • Środa [03.04.2019, 12:33:07] • [IP: 77.252.46.**]

Guza szukają.

Gość • Środa [03.04.2019, 12:30:31] • [IP: 193.69.22.**]

Dobrze! Porządek musi być!

Gość • Środa [03.04.2019, 11:26:10] • [IP: 176.221.123.***]

20:44:43 W każdej tv są różne autorytety. A Ty jaką tv oglądasz?

Gość • Środa [03.04.2019, 11:23:18] • [IP: 176.221.123.***]

trzeba zapytać się rzecznika Straży Granicznej z Gdańska

Gość • Środa [03.04.2019, 10:21:48] • [IP: 79.214.191.***]

dobrze robia, bo banderowcy juz sie osiedlaja na polskiej ziemi, sa jak islamisci w europie.po cichutku zrobia swoje a dur...polak mysli, ze ma tania siłe robocza, kto ich zatrudnia to napewno powinien zglosic sie do lekarza lub farmaceuty, ale chciwosc nie zna granic zwlaszcza w sciu.

Gość • Środa [03.04.2019, 10:21:22] • [IP: 178.238.253.**]

Super akcja i tak trzymać, jeżeli policja to robiła to widocznie miałą powód, albo kilka!

Gość • Środa [03.04.2019, 10:06:13] • [IP: 89.8.32.*]

Pewnie Stodo.ski ich zamowil bo juz sobie w mieście nie daje rady

Gość • Środa [03.04.2019, 07:31:21] • [IP: 157.25.141.**]

Proponuje aby patrole policji i SG zainteresowały sie promenadą.W ostatnia niedzielę było kilku ciapatych i z wielkim zaangazowaniem robili zdjecia.

Gość • Środa [03.04.2019, 00:02:06] • [IP: 188.150.122.***]

A ja jaj. Ruskie zainteresowaly sie kartofliskiem.

Gość • Wtorek [02.04.2019, 23:41:10] • [IP: 79.186.187.***]

Stwierdzam że Świnoujście wymierza gdzie nie spojrzeć to sami Niemcy i Ukraińcy robi się bardzo nie ciekawie...

Gość • Wtorek [02.04.2019, 22:42:44] • [IP: 185.210.39.**]

i dobrze że policja milczy. W takich sprawach to bardziej przekażą do ABW.

COMES PALATINUS • Wtorek [02.04.2019, 22:36:55] • [IP: 37.248.158.**]

OJ TAM OJ TAM, Z NICZEGO DYM ROBICIE, PRZYBŁĘDY ZAWSZE SĄ ZAGROŻENIEM DLA MIESZKAŃCÓW KIBUCU I OKOLICY NA poGRANICZU. SEKTY, ZBOCZEŃCE I TYM poDOBNI DEGENERACI UDAJĄ POLAKÓW I po POLSCE GRASUJĄ.

Gość • Wtorek [02.04.2019, 21:14:03] • [IP: 31.0.46.***]

Hmmm szukali trolli? Przecież też po polsku gadają od lat, co najmniej jest trzech w Świnoujściu. W tym kobieta.

Gość • Wtorek [02.04.2019, 20:50:19] • [IP: 176.221.122.**]

Brawo policja.

Gość • Wtorek [02.04.2019, 20:44:43] • [IP: 164.127.220.***]

18:09:56] • [IP: 176.221.123.***] "zapewne jakieś zielone ludziki." Zielone? Może więc miał rację idol środowisk opozycji, Wałęsa, cytat: " Na innych galaktykach są (cywilizacje) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej – powiedział i ostrzegł przed tym, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici. – Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, „Co oni tu wyprawiają?” – mówił Wałęsa. – Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie – ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”. - Słuchajcie tego pana, on jest autorytetem dla widzów TVN!

Gość • Wtorek [02.04.2019, 19:53:45] • [IP: 176.221.122.***]

a jak się" zdejmuje" monitoring. poproszę o więcej wyjaśniej. może być całkiem wesoło:)

Gość • Wtorek [02.04.2019, 19:51:16] • [IP: 217.153.136.*]

Ruskich trolli szukają. Info ze Szczecina.

Gość • Wtorek [02.04.2019, 19:10:31] • [IP: 83.11.163.**]

Prawidłowo. Gdyby doszło do tragicznej sytuacji z udziałem kierowcy i pasażerów padłoby pytanie - a gdzie była policja?.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■