POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.03.2019, 23:33:41] • Świnoujście

Rozbiórka Penelopy daje im w kość

Rozbiórka Penelopy daje im w kość

fot. Czytelnik

Nasi czytelnicy zwrócili uwagę na problem hałasu, jaki im doskwiera ze względu na prowadzoną rozbiórkę budynku, w którym mieściła się Penelopa.

"Zaczęła się wiosna, więc człowiek chce swobodnie otworzyć okno, a nie może, bo dźwięki dobiegające zza niego, zwyczajne są nie do zniesienia. Prace trwały nawet w sobotę. Piłowanie stalowych elementów, dodatkowo powoduje okropny zapach... Wszyscy zgadzamy się z tym, że budynek był zaniedbany, ale żeby wyburzać? Można było przecież odremontować, bo wszyscy lubiliśmy to miejsce."

A Wy, jak uważacie drodzy czytelnicy, rozbiórka była potrzebna?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-68 z 68

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 08:02:40] • [IP: 94.254.233.**]

No postawią kolejny apartamentowiec pod niemca.

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 07:59:58] • [IP: 37.47.173.***]

A co z resztą tych pawilonów ?

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 07:40:33] • [IP: 93.242.234.***]

Była pelaśka to narzekali ze głośno muzyka leci, teraz burzą pelaśke to tez źle bo hałas.

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 07:28:37] • [IP: 176.221.123.**]

dobre..a jak sie tu bawili, rozrabiali do rana przed penelopa to nigdy nie przeszkadzalo hihi to nic zaraz cos tu powstanie i tez beda żale..

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 07:25:09] • [IP: 37.47.179.***]

Ci co narzekają mogli kupić za kilka milionów i wyremontować a nie wymagać od innych.

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 06:49:18] • [IP: 83.11.163.**]

k.wa wieczniej cos nie pasuje, mentalnosc mieszkancow tego miasta jest dziwna... to miasto zreszta tez.

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 06:46:08] • [IP: 216.130.39.**]

Teraz fajnie widac jaka to lekka i w sumie azurowa konsukcja. a budowano ja dobre 40 lat temu (pamietam bo mieszkalem w poblizu :) ) . Gdyby to bylo w innym miejscu to fajne mogly by byc z tego apartamenty.

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 06:36:55] • [IP: 178.238.252.**]

Rozbiórka była potrzebna...jeszcze Europa, powinna zniknąć i nie straszyć swoim wyglądem.

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 06:17:00] • [IP: 185.13.106.***]

Padalce pijane darły ryja zygali sikali a nawet srali pod Penelopą. Czy nie leżeli pijani w dzień na ławkach pod lokalem z gołą dupą pełno pijaków na ławeczkach. Otwieranie okien nad ranem g4.00 potworny hałas bo cioty oszczędzały na wentylacji. Złodziejstwo kurestwo i alkohol w pełnym wydaniu. Pełno butelek i tłuczonego szkła. Ten lokal podupadł lata temu. Narkomania też tam była wokół lokalu. Jedynie co to siatki ochronne powiesili dla picu tylko z jednej strony. To złośliwość właściciela co się użera ze wspólnotą. Nie wiemy dlaczego wyburzanie robią to bardzo opieszale pewnie żeby ludzi po wkur... Pełno kurzu okien nie idzie otwierać hałas i smród ciętych elementów. TAK WYGLĄDA RZECZYWISTOŚĆ A CO KLER NIE MA SIĘ GDZIE BAWIĆ?

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 00:56:34] • [IP: 185.210.38.***]

Pozostało posłuchać nibyindianów, niby śpiewających.Miasto na pewno nie zapewni nam rozrywki. Ktoś musi prywatnie zająć się rozrywką i to nie proste bo kto bawi się do 22.00.

Gość z Marsa • Poniedziałek [01.04.2019, 00:34:59] • [IP: 176.221.123.**]

Tak to już jest z rozbiórkami. Hałas był jest i będzie w tym temacie. ""Można było przecież odremontować, bo wszyscy lubiliśmy to miejsce."" Remont też by hałasował ludziom, także nie popadajmy w skrajności. Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 00:26:13] • [IP: 37.47.179.***]

Czysty sentyment i żal za tym co przemineło pozostaje. .

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 00:07:58] • [IP: 80.245.186.***]

W tym mieście to tylko potrafią narzekać. ..

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 00:07:30] • [IP: 37.8.231.***]

Penelopa, Europa, Albatros, Gryfia-kultowe knajpy/były/ Było gdzie zjeść, nogą zakręcić.Po bilety na dancing, stało się w kolejkach.Teraz?Zostało Alibi dla gówniarzy, i fast food lokale dla turystów.Czy ktoś z inwestorów, myśli o mieszkańcach?Nie, turysta jest ok. Jako mieszkaniec, stwierdzam że nie ma gdzie spotkać się ze znajomymi, wyluzować się po tygodniu tyrki.Zjeść, napić się czegoś mocniejszego, potańczyć. Potwierdza się fakt, upierdliwości mieszkańców dotyczący wycinki drzew, które mogli obsikiwać po baletach.Trawników, na których mogli spocząć, jak droga do domu, była zbyt długa.Milicjantów, przed którymi przechodzili, na drugą stronę ulicy.Uniknąć, wylegitymowania. A tak poważnie.Szkoda Penelopy, Europy.Powinny być odrestaurowane.Na pewno klientela wróciłaby.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 23:58:48] • [IP: 83.20.239.**]

Co za pytanie? Miasto musi się zmieniać. Byle nie jakiś koszmarny apartamentowiec bez parkingów.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 23:48:10] • [IP: 62.69.241.***]

Maruda

Gość • Niedziela [31.03.2019, 23:40:27] • [IP: 178.238.250.***]

tylko ja nie wierze w" nasi czytelnicy" ? :)

Gość • Niedziela [31.03.2019, 23:39:49] • [IP: 176.221.123.***]

Calm down fakt firma krzak budynek powinni postawić w 1 max 2 dni a tu takie cyrki.

Oglądasz 51-68 z 68
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■