POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [28.03.2019, 18:41:41] • Świnoujście

Uwięzieni w apartamentowcu

Uwięzieni w apartamentowcu

fot. Sławomir Ryfczyński

Ten niedzielny wieczór, dla turystów z Niemiec nie należał do udanych.

Świnoujscy strażacy w niedzielny wieczór wezwani zostali do jednego z apartamentowców przy ul. Uzdrowiskowej. Okazało się, że turyści z Niemiec, w czasie wypoczynku nad polskim morzem, zostali uwięzieni w budynku! Na szczęście, trwało to tylko chwilę.

- 24 marca o godzinie 19:56 otrzymaliśmy zgłoszenie o uwięzionych osobach w zablokowanej windzie. Strażacy po otwarciu drzwi uwolnili 3 osoby narodowości niemieckiej, które nie wymagały pomocy medycznej. Działania PSP zakończono o 20:11. W zdarzeniu brały udział 2 zastępy PSP - wyjaśnia kpt. Marcin Kubas, oficer prasowy Komendy Miejskiej

Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Niedziela [15.11.2020, 17:41:59] • [IP: 176.221.122.***]

Ważne czy wszyscy byli w podróży slużbowej?? Bo chyba zakazy jakieś obowiązują hmm...

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 11:51:17] • [IP: 80.54.236.***]

Nie chce się chodzić, to za lenistwo się płaci.

Gość15 • Piątek [29.03.2019, 23:40:13] • [IP: 80.55.72.**]

Pytam się jeszcze raz kto zapłaci za tą akcję ratowania szwabów w windzie.

Gość • Piątek [29.03.2019, 20:35:44] • [IP: 205.201.55.***]

TECZOWE RYBKI TEZ URATUJA GDY BEDA W POTRZEBIE ?

Gość • Piątek [29.03.2019, 20:30:39] • [IP: 185.210.38.***]

A weterynarze byli?

Gjasko zurek • Piątek [29.03.2019, 18:15:07] • [IP: 176.221.122.**]

Tak załatwiał takie sprawy konserwator.A teraz na...ą elektroniki i takie sprawy załatwia informatyk i elektronik.Na Bieliku strzelił komputer to nie mogli rzucić kotwicy, stanie samochód na lawetę i do mechanika tzn. wymieniacza bo teraz nie ma mechaników.

Gość • Piątek [29.03.2019, 17:48:51] • [IP: 5.173.152.***]

Polewka jest na promie z oficera prasowego PSP :-)

Gość • Piątek [29.03.2019, 16:26:38] • [IP: 5.173.136.**]

Jak sie w kiblu zamkna to antyterrosci przyjada? Kiedys takie rzeczy zalatwial konserwator a teraz straz za nasze podatki?

Gość • Piątek [29.03.2019, 14:23:21] • [IP: 37.8.230.**]

Serio? Nie ma ważniejszych tematów!, ?

apartamentowcowa Rota • Piątek [29.03.2019, 14:00:46] • [IP: 164.127.220.***]

Nie będzie Niemiec wisiał tam gdzie cash / strażaków nam germanił / drabiniasty hufiec pod nazwą" Straż" / nie może po niemiecku c h r z a n i ć

Gość • Piątek [29.03.2019, 13:53:39] • [IP: 89.14.118.***]

Odwalcie sie od Niemcow polaki cebulaki, bez Niemcow mozecie zamknac to miasto, w calym kraju wlacznie z Swinoujsxciem macie bordel nic nie funkcjonuje jak trzeba, dziwie sie Niemcom ktorzy jezdze do tego zapuszczonego miasta ktore nazywa sie kurortem kon by sie usmial!

Gość • Piątek [29.03.2019, 13:51:09] • [IP: 23.226.237.*]

Cały ten zero-gwiazdkowy Radisson, to pudrowany syf, a Ci, co się zacięli, to jakieś niekumate dzbany.

Gość • Piątek [29.03.2019, 13:11:58] • [IP: 164.127.220.***]

Pamiętam, jak w późnej komunie na długiej przerwie potrafiliśmy ze szkoły nr 7 (do niedawna ZSP2) dojść do wieżowców przy Konstytucji 3 Maja (wtedy Żymierskiego) i ot, tak sobie jeździć windą - aż wreszcie kiedyś winda się zacięła. I spóźniliśmy sie na lekcję. Dobrze, że na jedną, na szczęście dość szybko ktos nas uwolnił.

Gość • Piątek [29.03.2019, 11:59:33] • [IP: 176.221.123.**]

koniecznie trzeba wrócić z jakąś przygodą - co to byłby za pobyt bez atrakcji

podatnik • Piątek [29.03.2019, 11:47:00] • [IP: 78.133.244.**]

interwencja straży! WOW ale akcja !!

Gość • Piątek [29.03.2019, 10:01:56] • [IP: 31.11.129.**]

"Czasami technika w bólach się rodzi, guzik naciskasz i guzik wychodzi".

ł • Piątek [29.03.2019, 09:57:19] • [IP: 31.11.128.**]

A psychologa nie wymagały po takiej trałmie.

Gość • Piątek [29.03.2019, 09:45:28] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Piątek [29.03.2019, 06:48:44] • [IP: 31.2.120.**] Ty...typowy wyborca islamu, co pijesz??

Gość • Piątek [29.03.2019, 08:58:59] • [IP: 84.59.177.***]

Gość • Piątek [29.03.2019, 06:48:44] • [IP: 31.2.120.**] Do zasiada? A gdzie to? Może u tego takrzuwkarza? Jak chesz coś napisać to weź sprawdź czy dobrze napisane, bo czasem przez takie błędy nie da się zrozumieć.

Gość • Piątek [29.03.2019, 08:57:27] • [IP: 62.69.241.**]

Dlaczego Straż Pożarna a nie pogotowie dźwigowe ewentualnie jakaś grupa techniczna?.

Gość • Piątek [29.03.2019, 08:36:39] • [IP: 78.133.244.**]

turyści z Niemiec - czytaj STARE SIWE MOHERY ?!

Gość • Piątek [29.03.2019, 08:23:08] • [IP: 176.221.123.**]

A dlaczego mają PŁACIĆ ?? To wydarzenie administratora --a po drugie nikomu nic się nie stał, windy czasami tak mają!

Gość • Piątek [29.03.2019, 08:22:59] • [IP: 77.181.64.***]

kazda winda ma(obowiazkowo) przycisk alarmowy z polaczeniem tel do okreslonego numeru. czyzby ta winda nie miala? Serwis co miesieczny nie dopusci jej do uzywalnosci i zablokuje jesli nie ma. takie zasady sa tez w Niemczech i caly ten raban jest smieszny

Gość • Piątek [29.03.2019, 08:20:24] • [IP: 178.238.247.**]

Żeby mieć wszystko sprawne to najpierw trzeba regulować rachunki z wykonawcami, bo inaczej tylko straż pozostaje

Gość • Piątek [29.03.2019, 06:59:56] • [IP: 185.210.39.**]

A co konerwatorzy sobie nie poradzili.

Oglądasz 1-25 z 54
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■