POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [30.03.2019, 18:32:51] • Świnoujście

Podczas wyładunku rozjeżdżali młode drzewka

 Podczas wyładunku rozjeżdżali młode drzewka

fot. Czytelnik

Zieleni miejskiej przypisujemy słusznie rolę społeczną pozytywnie wpływającą na mieszkańców miasta. Jak bardzo potrzebujemy drzew by żyć, o tym nie trzeba przekonywać nikogo. Może tylko operatora odpowiedzialnego za rozładunek palet, który nie bardzo się przejął małymi drzewkami.

Wczoraj na skrzynkę dostaliśmy maila ze zdjęciami, na których internauta dokumentuje jak wyglądał rozładunek palet. Zajście miało miejsce przy Bałtyckiej 11.
Okazuje się, że operator koparki, która zajmowała się rozładunkiem palet z kamieniem zupełnie nie przejmował się tym, że rozjeżdza młode drzewka.

 Podczas wyładunku rozjeżdżali młode drzewka

fot. Czytelnik

Niestety intensywny rozwój na naszej wyspie nie idzie w parze z dbałością o środowisko naturalne. Pewnego dnia się to na nas zemści.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Środa [03.04.2019, 12:09:19] • [IP: 176.221.123.**]

Panie SUWEREN popieram !!

Gość • Poniedziałek [01.04.2019, 09:19:06] • [IP: 176.221.122.***]

Mierzi mnie wszelka przesada. Również ta" ekologiczna", jak tu. To rzeczywiście są samosiejki i nie ma o co kruszyć kopii ale zafiksowanym na pseudo" ekologii" i tak się tego nie przetłumaczy. Ekologia? Tak ale bez histerii.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 19:19:49] • [IP: 164.127.220.***]

16:56:44] • [IP: 5.173.136.**] Alez nie jest wycięte wszystko od promenady do morza. Rosną tam ładne drzewa i krzaki.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 19:11:08] • [IP: 176.221.123.***]

Lasy to samosiejki i dlatego żmur je niszczy. A tam gdzie są rozładowane palety wkrótce będzie nowiusieńki śliczny beton.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 18:45:03] • [IP: 77.253.130.**]

Ale co tu się dziwić jak słuchając tvświnoujście Pan Żmu... krytykował Zielone Wyspy bo jak to mogą mieć pretensje do niszczenia zieleń przez użytkowników tegoż urzędu, którym zarządza...Nie miejcie pretensji tak chcieliście.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 16:56:44] • [IP: 5.173.136.**]

Odnoszę takie wrażenie że niektórym to się wydaje że całe Świnoujście to rezerwat. To jest miasto i samosiejki obowiązkowo powinny być usuwane. Zobaczcie jak pięknie jest w niemieckich wioskach wszystko wycięte od promenady do morza można?

Gość • Niedziela [31.03.2019, 15:08:28] • [IP: 37.248.208.**]

Rozliczyć sprawców zniszczenia

Gość • Niedziela [31.03.2019, 14:39:01] • [IP: 5.173.153.***]

Rolnika też ukarać za wyrywanie chwastów? Ludzie samosiejki to chwasty!

Gość z Marsa • Niedziela [31.03.2019, 13:19:37] • [IP: 176.221.123.**]

Widzę że coraz gorzej z ludzkim gatunkiem. Szczepionki BLE, Rozwijanie się poprzez rozbudowę miasta BLE bo drzewka. Błagam was, chcecie mieć wszędzie w mieście las? To nie miejsce na to. Polecam pojechać gdzieś do dżungli i tam zamieszkać. Jeśli zwierzęta pozwolą to dacie radę jakoś przeżyć. ehh ludziska. Do przodu, nie do tyłu.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 11:51:37] • [IP: 31.0.83.***]

Nie ma problemu z ustaleniem sprawców, wszystko widać na zdjęciach.Redakcjo przypilnuj aby sprawców ukarano.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 11:25:35] • [IP: 77.252.46.***]

powinni być ukarani za zniszczenie tych drzewek, może by wtedy myśleli co robia nasze miasto jest chore pod względem niszczenia czego kolwiek

Gość • Niedziela [31.03.2019, 11:12:12] • [IP: 23.226.237.*]

Wy kmioty też jesteście chwastami i samosiejkami, a tylko dlatego, że Waszemu staremu było szkoda wyjąć z małży swojej krewetki.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 10:44:45] • [IP: 164.127.220.***]

Przy okazji pytanie, czy ten chodnik jest tylko dla pieszych, a pewnie definicyjnie tak, więc zapytam: dlaczego nie poszerzono go do ciągu pieszo-rowerowego - nie mówię, że tam trzeba robic drogę, mogłoby to przeciążyc ulice Chodorowskiej i inne ulice os. Posejdon, ale chodzi o ciąg pieszo-rowerowy. To odcinek zupełnie zapomniany przez magistrat. Gdy tam kiedyś wjechałem, ne osmielałem sie zadzwonić na pieszych, cicho sunąłem za nimi czekając na ich dojście do ul.Chodorowskiej - można jednak ułatwic życie rowerzystom, czego władza Żmurka nie umie, choc zasłania się licznymi ścieżkami rowerowymi - lecz one nie przesłonia niedoróbek, jak brak możliwości płynnego dojazdu rowerem do Pl.Wolności od str.ul.Konst.3 Maja (skutek: liczne wykroczenia rowerzystów) czy jak ten odcinek - bardzo ważny, bo najbliższe przejscie z Posejdonu na Bałtycką jest ok.300 m dalej w stronę W. Polskiego.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 10:08:59] • [IP: 176.221.122.***]

Dobrze by było gdyby redaktor policzył ile młodych samosiejek zostało rozjechanych i podał do wiadomości. To byłby redakcyjny hit.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 09:36:11] • [IP: 31.0.87.***]

Większość drzew w naszym mieście to samosiejki, zwłaszcza lasy.Czy to oznacza, że lasy są bezwartościowe i można bezkarnie je niszczyć? Gdy słyszę, że ktoś nazywa drzewa samosiejkami ta mną wstrząsa.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 08:37:28] • [IP: 5.173.153.***]

Ty EKSPERT od mandatów. Jak wykonuje roboty drogowe i ma zapalone migajace światło koloru żółtego to nie popełnia wykroczenia. Jest na kabinie auta i traktora.

Gość • Niedziela [31.03.2019, 07:17:21] • [IP: 77.114.162.*]

znowu jakiś" nawiedzony czytelnik", to już naprawdę na naszych wyspach nic ciekawszego się nie dzieje, niedługo staną w obronie samosiejek które między blokami się pojawiają

Gość • Niedziela [31.03.2019, 07:16:19] • [IP: 176.221.122.***]

a samochód stoi na przejściu dla pieszych i zakazie zatrzymywania co na to policja?

Gość • Niedziela [31.03.2019, 01:24:25] • [IP: 31.0.71.**]

Ten Internauta powinien się leczyć!!

Gość • Sobota [30.03.2019, 22:33:23] • [IP: 37.8.231.***]

Trzeba było wykopać i w swoim ogródku posadzić.Śmiech na sali.Ten trawniczek też, rozjechali, a taki piękny był.Aż nienaturalny.

xiadzteofil • Sobota [30.03.2019, 22:28:32] • [IP: 176.221.122.***]

Jakie drzewka, przecież to samosiejki. Czy portal musi publikować brednie każdego kretyna ?

Gość • Sobota [30.03.2019, 21:30:15] • [IP: 37.248.213.***]

To samosiejki. Psychopaci polityczni i wspierający je ruski troll.

Gość • Sobota [30.03.2019, 20:08:33] • [IP: 178.238.253.***]

A co to szykują na tzw. patelni na Bałtyckiej?

Gość • Sobota [30.03.2019, 19:59:10] • [IP: 92.42.113.***]

Czytelnik lepiej by zrobił gdyby zgłosił to Policji lub Straży miejskiej. Liczymy na to że redakcja przekaże to do właściwych adresatów jako zgłoszenie wykroczenia.

Rozsądny • Sobota [30.03.2019, 19:24:35] • [IP: 92.42.117.***]

Hallo Policja, za postój na pasach należy się mandat czy nagroda? Ustalenie kierowcy to chyba nie problem?

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■