POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.03.2019, 17:53:16] • Świnoujście

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

fot. iswinoujscie.pl

Wychodzi na to, że ratownikiem medycznym się jest, a nie tylko bywa. O czym świadczy postawa świnoujskiego ratownika medycznego Pana Marcina.

Dziś koło godziny 11.00 przy ulicy Jana Matejki idąca chodnikiem kobieta chcąc uniknąć zdeptania dziecka przewróciła się doznając obrażeń.

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

fot. iswinoujscie.pl

Na miejscu pojawiła się straż pożarna oraz Pan Marcin, który widząc całą sytuację postanowił ruszyć z pomocą. Na szczęście kobieta doznała niewielkich obrażeń w postaci stłuczeń. W efekcie, po przyjeździe karetki, została wzięta do szpitala.

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

fot. iswinoujscie.pl

To już kolejny taki przypadek, kiedy do poszkodowanego przyjeżdża straż pożarna, ponieważ brakuje w mieście karetek pogotowia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-41 z 41

Gość • Środa [27.03.2019, 22:47:14] • [IP: 31.183.181.**]

A ja mam wniosek racjonalizatorski. Moze by tak otworzyc stacje Pogotowia Ratunkowego przy naszej Strazy Pozarnej. I tak wiecej oni pomagaja niz ci inni. Kto za tym?

Gość • Poniedziałek [25.03.2019, 09:19:41] • [IP: 193.69.22.**]

Marcin the best!! Dziwi mnie to że nie dostał jeszcze nagrody, bo zawsze był bardzo rozpoznawalny i pomocny!!

Gość • Niedziela [24.03.2019, 22:00:48] • [IP: 5.173.128.**]

Marcin - świetny ratownik, cudowny człowiek ! Zawsze można na niego liczyć !!

Gość • Niedziela [24.03.2019, 14:06:22] • [IP: 37.47.166.***]

polowa tych" panow" ratownikow jest po prostu niedouczona

Gość • Sobota [23.03.2019, 20:54:10] • [IP: 188.147.102.**]

Dwa zastępy, serio?

Gość • Sobota [23.03.2019, 17:15:46] • [IP: 83.23.249.***]

to nie karetek brakuje to jest przycinanie etatów ratowników medycznych.

Gość • Sobota [23.03.2019, 12:31:29] • [IP: 31.11.130.***]

brawo Marcin zawsze pomocny indywidualista

Gość • Sobota [23.03.2019, 12:22:09] • [IP: 88.218.255.**]

Wszystko pięknie pan ratownik w pożo tylko nie rozumiem dlaczego przyjechały dwie ekipy straży pożarnej? Aby robić szum ?

Gość • Sobota [23.03.2019, 10:46:41] • [IP: 176.221.123.***]

w Niemczech Pracującym Emerytom Obniżają Uposazenie emerytalne

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:58:52] • [IP: 77.88.191.**]

Prawo Marcin. Poświęcasz swój czas i bezinteresownie pomagasz innym. Twój ubiór i Twoja pasja zasługuje na wielkie słowa uznania. Jesteś wielki.

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:31:29] • [IP: 84.233.191.***]

To chyba oczywiste że ratownikiem się jest a nie bywa. Z dupy sensacja.

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:12:40] • [IP: 176.221.122.***]

a ten co z pustynnej burzy wrócił, w porzo gość

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:11:44] • [IP: 23.226.237.*]

Marcin, to porządny gość. 👊

Gość • Sobota [23.03.2019, 06:27:01] • [IP: 185.210.36.***]

A ZNAM STRAŻAKÓW CO MAJĄ TEŻ ZAWÓD RATOWNIKA MEDYCZNEGO I STRAŻAKAMI SĄ

Gość • Sobota [23.03.2019, 06:07:26] • [IP: 178.238.252.**]

Wielki Szacunek dla Pana Marcina.

Gość • Piątek [22.03.2019, 23:53:44] • [IP: 37.8.230.*]

Marcin, spoko gość.

Gość • Piątek [22.03.2019, 23:37:01] • [IP: 176.221.122.***]

Pozytyw dla Pana Marcina. Też lubię takie ciuszki.

Gość • Piątek [22.03.2019, 21:27:10] • [IP: 176.221.123.***]

Pozytywny Gość, jak zawsze pełna profeska. Wielkie Brawa!!

Gość • Piątek [22.03.2019, 21:10:06] • [IP: 5.173.144.***]

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:39:31] • [IP: 5.173.144.**] przyjrzyj się jeszcze raz na czapkę, nie ma tam ani flagi ani orła, co do munduru nie jest to mundur wojskowy.Nie jest to kolor pustynny tylko multicam, więc w czym masz problem.

gośc 21 • Piątek [22.03.2019, 21:06:49] • [IP: 37.8.230.***]

ludzie bezinteresowni zasługują na wielki szacunek

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:56:09] • [IP: 37.47.156.**]

Pan Marcin jest ratownikiem z wyboru nie z obowiązku, tego brakuje naszym lekarzom.

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:48:15] • [IP: 5.173.152.***]

Ubiera się jak chce.Jest najlepszym ratownikiem jakiego znam.Nic nikomu do tego jak się ubiera.

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:41:16] • [IP: 81.204.98.**]

Jak to dobrze, ze jeszcze sa ludzie ofiarni. ...i nasza kochana straz pozarna...

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:39:31] • [IP: 5.173.144.**]

Dlaczego ten pan nosi mundur pustynny i czapkę z daszkiem z flaga polski? Przecież to jest wzór zastrzeżony a do tego tej czapki niema w żadnym zolnierskim ekwipunku? Rozumiem że pan był na misji poza granicami kraju i stąd posiada ten mundur? Czy tylko się tak przebiera, żeby było poważniej?

Gość • Piątek [22.03.2019, 19:43:41] • [IP: 37.47.172.**]

A Marcinek tak juz ma lubi to co robi troche specyficzny ale wporzadku facet

Gość • Piątek [22.03.2019, 19:14:57] • [IP: 91.188.7.***]

Po to jest ratownikiem żeby pomagał a nie róbcie z tego sensacji

Gość • Piątek [22.03.2019, 19:12:51] • [IP: 92.42.112.***]

Ty gościu 18.00.56 Ty wiesz co piszesz życzę ci żebyś potrzebował pomocy a tą pomoc otrzymasz od STRAŻAKÓW STRAŻY POŻARNEJ !!

Gość • Piątek [22.03.2019, 19:07:40] • [IP: 31.0.80.***]

Dlaczego miasto finansuje szpital, a nawet go oddluza czytaj spłaca jego długi moimi pieniędzmi.? Miasto jest bogate czyli kupujemy kilka karetek zatrudamy ratowników i gotowe likwidujemy straż miejską bo i tak ci emeryci nic nie robią, a pobierają podwójną pensje razem z emerytura.ocxywiscid wbrew przepisom, emeryt a zwłaszcza mundurowych ma zakaz dorabianie w budżetówce.mamy radnego ratownika wielce zasłużonego, więc do dzieła kolego radny.amen

Gość • Piątek [22.03.2019, 19:00:40] • [IP: 62.69.253.***]

Jak dobrze że jest Straż Pożarna - gdy potrzeba pomocy są zawsze i do tego najszybciej. Brawo!

Krzysztof • Piątek [22.03.2019, 18:45:45] • [IP: 92.42.116.***]

Pan Marcin jest super 👍

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:34:55] • [IP: 5.173.128.***]

Może jakis artykuł o nim ? z tego co widz non stop chodzi po miescie w mundurze i z apteczka

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:32:47] • [IP: 185.135.2.**]

Nie pierwszy raz Pan Marcin pomaga po godzinach pracy.

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:32:09] • [IP: 178.238.253.***]

ZNOWU?!

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:28:57] • [IP: 37.47.154.***]

Dwa wozy strażackie...

Kość • Piątek [22.03.2019, 18:28:54] • [IP: 88.156.233.**]

"kobieta chcąc uniknąć zdeptania dziecka przewróciła się doznając obrażeń". czy ta kobieta zagra w nowej części filmu" Godzilla"?

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:25:17] • [IP: 176.221.123.***]

Prezydent Miasta powinien przydzielić z Urzedu Panu temu Nagrodę Pienięzną

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:25:04] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:00:56] • [IP: 31.11.130.***] Weź ty puknij się w czółko.

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:20:09] • [IP: 188.147.35.***]

Widzę że znów pan Marcin w akcji, szacunek dla niego,

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:08:51] • [IP: 62.69.251.***]

Słyszeliście kiedykolwiek, żeby do naprutego lumpa przyjechała straż pożarna? ZAWSZE jest to karetka.

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:06:11] • [IP: 31.0.69.**]

Brawa dla strażaków zaopiekowali sie kobita dobre 20 minut kobitka cala we krwi

Gość • Piątek [22.03.2019, 18:00:56] • [IP: 31.11.130.***]

5 strażaków do jedne kobiety dobrze ze gasnica jej nie potraktowali, tak naprawde to siedza przez cale dnie i nic nie robią kilka razy w tygodniu wyjadą z dziupli, a mamy po obu strocnach dwie duze jednostki do tego wojskowa straz pozarna. wiecej ich na jednej zmianie jak policjantów i pogotowia razem wzietych

Oglądasz 1-41 z 41
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■