POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2019, 20:55:59] • Świnoujście

Od kwietnia nowy rozkład Bielików

Od kwietnia nowy rozkład Bielików

fot. Andrzej Ryfczyński

Od 1 kwietnia 2019 r. Żegluga Świnoujska wprowadza nowy rozkład kursowania promów.

PRZEPRAWA WARSZÓW
ze Świnoujścia
00.00 00.40 01.20 02.00 02.50
03.40 04.20 04.40 05.00 05.20
05.40 06.00 06.20 06.40 07.00
07.20 07.40 08.00 08.20 08.40
09.00 09.20 09.40 10.00 10.20
10.40 11.00 11.20 11.40 12.00
12.20 12.40 13.00 13.20 13.40
14.00 14.20 14.40 15.00 15.20
15.40 16.00 16.20 16.40 17.00
17.20 17.40 18.00 18.20 18.40
19.00 19.20 19.40 20.00 20.20
20.40 21.00 21.20 21.40 22.00
22.20 22.40 23.00 23.20 23.40

z Warszowa
00.20 01.00 01.40 02.20 03.20
04.00 04.40 05.00 05.20 05.40
06.00 06.20 06.40 07.00 07.20
07.40 08.00 08.20 08.40 09.00
09.20 09.40 10.00 10.20 10.40
11.00 11.20 11.40 12.00 12.20
12.40 13.00 13.20 13.40 14.00
14.20 14.40 15.00 15.20 15.40
16.00 16.20 16.40 17.00 17.20
17.40 18.00 18.20 18.40 19.00
19.20 19.40 20.00 20.20 20.40
21.00 21.20 21.40 22.00 22.20
22.40 23.00 23.20 23.40

Od poniedziałku do piątku od godz. 6.10 do 17.00, w soboty od godz. 09.30 do 17.30 oraz w niedziele od godz.13.00 do 21.00 na przeprawie kursuje dodatkowy prom (w przypadku wystąpienia kolejek na przeprawie)


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 58

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:34:07] • [IP: 178.238.240.***]

Już samo ustalenie rozkładów dla czterech promów żeby bezkolizyjnie mijały się na przeprawie to wyzwanie dla dyspozytorów. Nie mówiąc o tym, że trzeb austępować pierwszeństwa każdej dłubance, która płynie głównym kanałem...

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:08:19] • [IP: 31.2.43.***]

Przypomnę, że są 4 nabrzeża i 4 promy. Dlaczego pływają tylko dwa, w porywach do 3?

Gość • Czwartek [21.03.2019, 09:39:59] • [IP: 5.173.145.***]

zmiana rozkładów promu musi pociągnąć zmianę rozkładu autobusów!! na 7, 30 zdążały busu, 5, 10, dużo ludzi i młodzieży szkolnej. na 7, 20 nie zdążą a płynąć o 7, 40 murowane spóźnienia do pracy i szkół. niech zmieniają rozkłady w środku dnia a :pracownicze' pozostawić bez zmian. Komu nie pasował dotychczasowy rozkład??

Gość • Czwartek [21.03.2019, 09:28:04] • [IP: 37.47.147.***]

BARDZO DOBRZE A NA ROWER ALBO Z BUTA A NIE DU..E TLUSTA WOZIC. OSTATNIO NA SWINOUJSCUIE INFO JAKAS STARA TLUSTA LAKUNIA MIALA PRETENSJE O TRZECI PROM A WYGLADA TAK ZE POWINNA Z BUTA LECIEC I TO JESZCZE PRZEZ KARSIBORZ

Gość • Czwartek [21.03.2019, 09:23:26] • [IP: 176.221.123.***]

pokolenie dzisiejszych przedszkolaków mówi że będzie Most że będzie Tunel w Wolinie że będzie Tunel w Dziwnowie że Będzie Autostrada Wszysko będzie bo muszą gdzies pracować po szkole i coś robic

Gość • Czwartek [21.03.2019, 09:16:22] • [IP: 91.188.7.***]

Nie zmieniajcie tak często bo te * z promów w końcu zglupieja do reszty kiedy do pracy mają chodzić

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:57:40] • [IP: 176.221.123.***]

teraz firmy na Warszowie będą musiały zmienić czas pracy np. 07 20 do 15 20 albo 07 40 do 15 40 No ale Autobusy też aby zdazyc na Prom Bielik

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:56:36] • [IP: 77.252.46.***]

Najgorzej, jak znowu komuchy zaczynają gdzieś grzebać... Jakby Dętka musiał dojeżdżać promem, to cztery promy kursowałyby co dwie minuty.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:52:26] • [IP: 151.248.62.***]

Co to jest? No wiadomo teraz przerabane do następnych wyborów. Przed wyborami znowu się poprawi.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:47:25] • [IP: 31.11.131.*]

z Świnoujścia 00.00 00.40 01.20 02.00 02.50 03.40 04.20 04.40 05.00 05.20 05.40 06.00 06.10 06.20 06.40 06.50 07.00 07.20 07.30 07.40 08.00 08.10 08.20 08.40 08.50 09.00 09.20 09.30 09.40 10.00 10.10 10.20 10.40 10.50 11.00 11.20 11.30 11.40 12.00 12.10 12.20 12.40 12.50 13.00 13.20 13.30 13.40 14.00 14.10 14.20 14.40 14.50 15.00 15.20 15.30 15.40 16.00 16.10 16.20 16.40 16.50 17.00 17.20 17.40 18.00 18.20 18.40 19.00 19.20 19.40 20.00 20.20 20.40 21.00 21.20 21.40 22.00 22.20 22.40 23.00 23.20 23.40 z Warszowa 00.20 01.00 01.40 02.20 03.20 04.00 04.40 05.00 05.20 05.40 06.00 06.20 06.30 06.40 07.00 07.10 07.20 07.40 07.50 08.00 08.20 08.30 08.40 09.00 09.10 09.20 09.40 09.50 10.00 10.20 10.30 10.40 11.00. 11.10 11.20 11.40 11.50 12.00 12.20 12.30 12.40 13.00 13.10 13.20 13.40 13.50 14.00 14.20 14.30 14.40 15.00 15.10 15.20 15.40 15.50 16.00 16.20 16.30 16.40 17.00 17.10 17.20 17.40 18.00 18.20 18.40 19.00 19.20 19.40 20.00 20.20 20.40 21.00 21.20 21.40 22.00 22.20 22.40 23.00 23.20 23.40

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:44:55] • [IP: 176.221.123.***]

W Środę do Swinoujscia została Skierowana Policja Drogowa Która Bada Kierowców czy sa zdrowi badania są darmowe ale kierowcy rezygnują z tych badań i jada inną drogą

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:21:37] • [IP: 37.47.187.***]

W sam raz na okres sezonowy :(((

Gość • Czwartek [21.03.2019, 07:35:11] • [IP: 78.49.122.**]

czemu nie morzna zbudowac mostu takiego jak byly w Niemczech Karnin to byly most przedwojeny fragmenty morzna jeszcze zwiedzic.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 07:02:00] • [IP: 193.43.77.***]

To jakaś kpina z ludzi którzy ciężko pracują. Panie PREZYDENCIE co Pan na TO!! Rano do pracy wpław.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 06:55:22] • [IP: 37.47.190.***]

Najgorsze co może spotkać to miasto to zarządzanie rozkładem kursów promów przez kogoś z Floating Gardensu, kto wybitnie rozkładał kursy w PŻM, a teraz uzyskał uznanie naszego dziadka !

Gość • Czwartek [21.03.2019, 06:49:06] • [IP: 176.221.123.***]

A co z dostosowaniem rozkładu jazdy komunikacji miejskiej tu też musi nastąpić zmiana

Gość • Czwartek [21.03.2019, 06:29:29] • [IP: 185.210.36.***]

zle nie ma tego o7;30 RANO NIE ZDĄŻĘ na autobus

Gość • Czwartek [21.03.2019, 06:01:34] • [IP: 37.248.165.**]

Dodatkowy prom ustawiony pod biurokratow i trepow a co z tymi co pracują do 19 kiedy to największe kolejki a jeszcze wracający ze Szczecina

Gość • Czwartek [21.03.2019, 05:45:46] • [IP: 37.47.175.***]

Zabrali kursy co 15 minut rano i po południu, to żart na prima aprilis ?

Gość • Czwartek [21.03.2019, 05:41:47] • [IP: 188.146.165.**]

A Karsibory tylko dwa i codzienna kolejka 2, 5h codzienneho stania do Swinoujścia. Jak tu można normalnie żyć?

Gość • Czwartek [21.03.2019, 05:31:14] • [IP: 83.23.169.**]

A co z kasiborami gdzie trzeci kolejka ciężarowe 6oo metrów

Gość • Czwartek [21.03.2019, 01:22:39] • [IP: 23.226.237.*]

Powinien pływać jeden mały prom i kursować jak dyliżans raz na pół roku.

Gość • Środa [20.03.2019, 23:58:02] • [IP: 51.38.113.**]

Kto będzie decydował, czy kolejka już zasługuje na trzeci prom?

Gość • Środa [20.03.2019, 23:07:23] • [IP: 37.8.231.*]

Czytajcie do końca. 3 prom będzie nadal jeśli będą kolejki w danych godzinach ci ludzie tez chcą mieć sztywny grafik pracy co pracują na tym dodatkowym bieliku brawo dla żeglugi że pracownicy tez się liczą

Gość • Środa [20.03.2019, 23:06:24] • [IP: 77.88.191.**]

Po co ten dodatkowy prom? 1 powinien pływać! Ostatnio jakiś znawca z żeglugi był tutaj cytowany, że kolejki się robią, bo ludzie chcą się przeprawić. Więc logicznym jest, że jak nie będą mieli czym przepłynąć, to kolejki znikną. Co do tematu: rozkład można zmieniać na 100 sposobów ale co z tego, skoro 3 promy to jest teraz absolutną minimum.

Oglądasz 26-50 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■