POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2019, 19:37:30] • Świnoujście

Rodzice przedszkolaków łamią przepisy?

Rodzice przedszkolaków łamią przepisy?

fot. Czytelnik

Rodzice, którzy przywożą swoje dzieci do przedszkola nr 3, mieszczącego się przy ulicy Kościuszki, parkują niezgodnie z przepisami. Problem dostrzegł nasz Czytelnik. Jak zauważył, samochody rodziców przedszkolaków z "3", stawiają swoje pojazdy tak, że na przejściu nie zostaje zbyt wiele miejsca. Piesi muszą iść po jezdni.

"Pragnę zainteresowań państwa sposobem parkowania samochodów rodziców, którzy odprowadzają swoje pociechy do przedszkola nr 3. By przejść chodnikiem na ul. Kościuszki pieszy musi przeciskać się pomiędzy dwoma lub trzema samochodami "zaparkowanymi" na przejściu dla pieszych. I to pieszy musi wejść na ulicę , by przejść dalej. Kto tu łamie przepisy. "- pisze Czytelnik.

Rodzice przedszkolaków łamią przepisy?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Sobota [23.03.2019, 23:24:19] • [IP: 176.221.122.***]

To dziadostwo musi dostać kilka mandatów, żeby zrozumiało, że prawo jest do przestrzegania. Kolejne roszczeniowe pokolenie. Tylko daj i daj. A pracować się nie chce.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 22:57:10] • [IP: 176.221.122.***]

Nikt nie pisze o tym, że rodzice przedszkolaków stają przed pasami ograniczając widoczność dzieciom ze szkoły podstawowej." Bo ja tylko na chwilę". 50 m dalej jest parking. Do czasu jak szkolniaka potrąci na pasach samochód, bo zza samochodów nic nie widać a nikt nie przestrzega ograniczenia do 30. Brawo wy.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 21:22:36] • [IP: 37.47.156.***]

A gdzie mają parkować? Cała droga rozkopana, zero dojazdu do przedszkola. Drogę tą tak robią, że w tamtym tygodniu po pół roku w końcu przez 4 dni coś robili 😂 mieszkam zaraz obok i, kiedy przychodzi czas na wywiadówki, odbiór dzieciaków, albo co gorsza wakacje to nie ma miejsca dla mieszkańców, żeby auto postawić pod swoim blokiem, ba! Na osiedlu

Gość • Czwartek [21.03.2019, 16:50:42] • [IP: 178.238.247.***]

Patoloa tak parkuje i tyle w temacie, zadnem madry tak nie stanie, zwrocilam uwage ze tak staje to jeszcze mnie wyzwał !

Gość • Czwartek [21.03.2019, 16:02:17] • [IP: 5.173.129.***]

Niektórzy rodzice po odwiezieniu dziecka jadą od razu do pracy a nie byczyć sie do domu za pińcet plus. Może w ogóle nie poruszać się po mieście autem? Wszyscy na rowery!

Gość • Czwartek [21.03.2019, 15:59:59] • [IP: 5.173.129.***]

Do 13:58. Może ciebie matka do 10 roku życia w wózku woziła. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 15:13:47] • [IP: 31.11.128.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [21.03.2019, 13:58:12] • [IP: 93.94.190.***]

wózkami dzieci wozic, a nie swoją d...ę przy okazji autem!

Gość • Czwartek [21.03.2019, 13:23:21] • [IP: 185.210.39.**]

Dlaczego przedszkola nie mają podjazdów do samochodów. Żyjemy w XXI wieku. Jakoś dzieci musimy dostarczyć i odebrać

Gość • Czwartek [21.03.2019, 11:20:03] • [IP: 37.248.213.***]

Armagedon drogowy przed Bielikami miało być

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:47:57] • [IP: 188.146.165.***]

A gdzie mają zaparkować samochody, by zaprowadzić dziecko do przedszkola? Więcej empatii! Dziecko samo nie przyjdzie, a rodzic za chwilę odjedzie do pracy. Zawsze pozostaje chodnik po drugiej stronie jezdni, a nie szukanie problemów...

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:47:10] • [IP: 80.55.205.***]

Dziecioroby mają więcej praw niż reszta, taką linię ma obecna władza

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:46:26] • [IP: 94.254.232.***]

rodzice gówniaków

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:28:24] • [IP: 62.69.253.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [21.03.2019, 09:48:46] • [IP: 176.221.122.***]

Jakieś zawistne dziadostwo które zalewa żółć -" oni mają samochody a ja tylko rower, to niesprawiedliwe"

Gość • Czwartek [21.03.2019, 09:40:33] • [IP: 37.248.208.***]

To niech stana gdzie wolne miejsce a nie tak stoją że się przejść nie da rano się korki robią bo dzieci trzeba przeprowadzać przez ulicę bo samochody stoją.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 09:06:43] • [IP: 176.221.123.***]

Prezydent Miasta musi zorganizować Parkingi dla Przedszkolaków a nie nasyłać Straż Miejską która napada na Przedszkolaków i rozdaje im mandaty za szybę auta

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:53:52] • [IP: 62.69.203.***]

Pani sobie chodzi od rana gazeta osiedlowa i robi zdjecia :) nie ma co robic albo chce odwrocic uwage od swojego życia by było pełniejsze... jak ktos napisal droga w remoncie od 15 lat i raz w tygodniu pracuja tam robotnicy :)

Gość • Czwartek [21.03.2019, 08:05:53] • [IP: 176.221.123.***]

A gdzie maja parkować jak droga w remoncie od 15stu lat ??

Gość • Czwartek [21.03.2019, 07:46:28] • [IP: 92.42.112.***]

Zobaczcie jak łamane są przepisy w dzielnicy nadmorskiej i na promenadzie a nie czepiacie się rodziców

Gość • Czwartek [21.03.2019, 07:45:52] • [IP: 77.112.178.**]

Lepiej zobaczcie jaki armagedon drogowy jest przed Białkami na Uznamie

Gość • Czwartek [21.03.2019, 07:05:43] • [IP: 94.254.224.***]

W tym mieście każdy widzi tylko czubek własnego nosa.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 06:38:33] • [IP: 176.221.122.***]

W Polsce jak lesie

Gość • Czwartek [21.03.2019, 05:50:25] • [IP: 82.174.234.**]

Tak się zbulwersowal że by pewnie ich do więzienia wysłał a dzieci do rodzin zastepczych

dzony • Czwartek [21.03.2019, 00:00:19] • [IP: 62.69.241.***]

nawet jesli nie na pasach to auto stoi zaparkowane na kontrapasie dla rowerów, a na Warszawskiej też kongo jak pisał poprzedni czytelnik, stają jak popadnie

Oglądasz 1-25 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■