POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [14.03.2019, 20:29:55] • Świnoujście

Lanie przed szkołą. Wszczęto postępowanie przygotowawcze

Lanie przed szkołą. Wszczęto postępowanie przygotowawcze

fot. iswinoujscie.pl

Grupa młodych osób zaatakowała czterech nastolatków. Dwóch z czwórki dostało ciosy. Znamy już pierwsze szczegóły, dotyczące szarpaniny przed Szkołą Podstawową nr 6.

To była już kolejna w naszym mieście bójka nastolatków. We wtorek, 5 marca o godzinie 20.30, mieszkańców zaniepokoiły syreny policyjnych samochodów.

Jak się okazało, przed Szkołą Podstawową nr 6 przy ulicy Kościuszki doszło do bójki między nastolatkami. Policjanci zaczęli patrolować teren wokół szkoły, następnie radiowozy zatrzymały się na ul. Matejki. Przeprowadzono tam rozmowę z poszkodowanymi nastolatkami siedzącymi w radiowozie.

Długo przyszło nam czekać na szczegółowe informacje o zdarzeniu od rzecznika policji. Właśnie je otrzymaliśmy.

- We wtorek (05.03) około godz. 20:35 otrzymaliśmy informację o szarpaninie, do której miało dojść przy ulicy Kościuszki – informuje sierż. sztab. Katarzyna Święcicka z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. - Na miejscu zgłoszenia znajdowało się czterech nastolatków, w rozmowie z którymi policjanci ustalili, że zostali oni zaczepieni, a dwóch z nich uderzonych przez grupę młodzieży, która oddaliła się przed przyjazdem policji.

Wszczęto postępowanie przygotowawcze. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Piątek [15.03.2019, 15:34:48] • [IP: 109.243.230.**]

Autopoprawka do 02:10:30] • [IP: 109.243.230.**] : część zdania winna brzmieć:" ...dlatego trzeba oddzielić agresorów od ofiar i przyjrzeć sie rodzicom tych pierwszych"

Gość • Piątek [15.03.2019, 15:14:23] • [IP: 109.196.114.*]

Szkoła i pseudo nauczyciele jedno rodzice drugie a policja trzecie.Nie ma kto złapać patologii i wyj.bać tak zeby jedynki wypluł.bic słabszego w grupie to każda ciota potrafi ale już stanąć do równej walki to 1 na 100.Takie to właśnie pokolenie wychowały nam gimnasia i to pseudo edukacja ktora gnojkom daje więcej w władzy niż nauczycielowi.Lekcji niech nie odrabiają tylko jadą po wycieczkach wolne co miesiac na tydzien albo dłuzej(swieta dlugie wekendy) i" ajfony" za 2 tys w kiermanie.20 lat temu modne bylo wychowanie bezstresowe promowane przez lewactwo to teraz mamy tego żniwa.Klapsa nie bo dziecko krzydzi a to samo dziecko za 15 lat chwyta za noz i tnie co popadnie.Dać im jeszcze pedałow do szkoły niech się uczą w podstawóce jak gumki naciagać.

Gość • Piątek [15.03.2019, 12:13:43] • [IP: 178.238.253.**]

Zdziczenie obyczajów, a tule osób starszych, chorych, inwalidów żyje w totalne samotności i oczekuje pomocy, może to własnie byłoby lekarstwem na przemoc!

Gość • Piątek [15.03.2019, 08:39:04] • [IP: 37.47.170.*]

Jakie lekcje odbrabiac? Lewaki twierdza, ze prace domowe to ciemnogród i meczenie biednych mlodych ludzi. Jeszcze zniosą to ustawowo. Wtedy z nudów szczyle beda łazić po miescie i sie naparzac.

Gość • Piątek [15.03.2019, 08:22:02] • [IP: 5.173.136.***]

20:30 co takie szczyle robią na ulicy ?? Powinni w domu lekcje odrabiać a nie się szwędać.a gdzie byli rodzice?

Gość • Piątek [15.03.2019, 06:50:38] • [IP: 81.173.167.**]

Palowac.palowac i jeszcze raz palowac patologie zafaidana, a gdy rodzice benda pyskowac, kary minimum 5000zl.

Gość • Piątek [15.03.2019, 02:10:30] • [IP: 109.243.230.**]

Zawsze takie sytuacje prowadzą do. .. rodziców. Nie oznacza to, że każdy z młodych jest winny i wpływ na to mają rodzice, czasem bywa tak, że właśnie wierność pewnym wartościom przyciąga zemstę, dlatego trzeba oddzielić agresorów od ofiar i przyjrzeć sie rodzicom tych ostatnich. Co nie oznacza, że sugeruję odbieranie dzieci tym rodzicom - nasladowac niemieckiego Jugendamtu lub poborców dzieci w Norwegii nie wolno.

Gość • Czwartek [14.03.2019, 23:50:37] • [IP: 93.94.184.***]

Nie skomentuje tego patologie w świnoujściu trzeba tępić jak najszybciej jak najwyższa kara dla nich za napaść i możę sie ogarną wkońcu bo to jakaś porażka z tymi nie wychowanymi burakami

yhm • Czwartek [14.03.2019, 22:30:31] • [IP: 80.62.116.***]

Za czasów ''bezkasztanów'' takie akcje były na porządku dziennym. Albo się komuś wcisnęło albo samemu z obita morda do domu się wróciło. Wy cioty-patałachy pojęcia nie macie. Próbujecie tylko wychować wasze pociechy wg waszych nic nie znaczących zasad.

Gość • Czwartek [14.03.2019, 22:12:08] • [IP: 31.0.86.**]

W Goleniowie podobno dobrze kalibrują kiszki stolcowe takim kotom

Gość • Czwartek [14.03.2019, 22:07:09] • [IP: 62.69.254.***]

Powinni rodziców tych tygrysów wsadzić na pół roku do więzienia

Gość • Czwartek [14.03.2019, 21:54:20] • [IP: 178.238.253.***]

To się powinno w końcu raz na zawsze skończyć... darmozjadztwo bractwo cebulactwo i bylejactwo/kość

Gość • Czwartek [14.03.2019, 21:23:28] • [IP: 185.210.38.**]

Tepić patole

Gość • Czwartek [14.03.2019, 20:49:35] • [IP: 176.221.122.***]

No kolejne czary-mary, grupa dostaaje wp* i nikt nie wie o co chodzi... jak nie chodi o pieniądze, to idzie o dziewuchę, może ktoś to rozkmini zanim się nie poabijają gówniaki

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■