POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [15.03.2019, 20:36:26] • Świnoujście

Za chwilę będziemy płacili za remont nawierzchni ale kto bogatemu zabroni?

Za chwilę będziemy płacili za remont nawierzchni ale kto bogatemu zabroni?

fot. Czytelnik

Brak jakichkolwiek możliwości dojazdu do punktów handlowych przy wejściu F spowoduje, że za chwilę wydamy pieniądze podatników na remont nawierzchni. Niepokoi się nasz czytelnik.

Karkołomna polityka miasta dotycząca miejsc postojowych i parkingowych na wyspie powoduje, że w wielu miejscach tworzy się tylko komunikacyjny chaos. Przykładem niech będzie dla nas sytuacja, która ma miejsce przy wejściu plażowym F.

Kiedy miejsce to budowano, na wizualizacjach architektonicznych nikt nie przewidywał parkujących tam samochodów i traktowano to raczej jako deptak dla turystów. Niestety zapomniano stworzyć w tym miejscu drogi dojazdowej, która umożliwiłaby handlowcom dowiezienie towaru.

Zapewne sytuacja jeszcze długu nie ulegnie zmianie, gdyż za pawilonami planowana jest tylko ścieżka rowerowa, a drogi dojazdowej jak nie było tak nie będzie.
Wydaje się więc, na tym przykładzie, że władze miasta traktują budżet, czyli pieniądze mieszkańców, jak worek bez dna.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 109, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 109

Gość • Piątek [15.03.2019, 23:02:03] • [IP: 46.189.28.**]

są takie wózki chińczycy je używaja oraz widziałem je w Jeruzalem jak arabowie dowozili towar do swoich straganów tu też by się sprawdziły a tym biznesmenom PO 1000 zł mandatu

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:48:32] • [IP: 185.210.39.**]

Szlaban postawić burakom.

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:43:42] • [IP: 78.10.206.**]

Pieniądze mieszkańców stanowią tylko niewielki procent budżetu miasta. Więc bez takiej nieuzasadnionej dumy" płacę i wymagam" bo gówno płacicie. Najbogatsi …..NIC!

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:42:11] • [IP: 77.88.191.**]

Wstyd, wstyd. Też mi kurort. Jak chcą samochody trzymać pod swoim straganem to powinni biznes otworzyć na Warszawie. Tam jest dużo luzu.

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:41:27] • [IP: 78.10.206.**]

"Gość • Piątek [15.03.2019, 21:36:22] • [IP: 23.226.237.*] Głosujecie w kółko na jednych i tych samych kołtunów od trzydziestu lat i oczekujecie zmian? Jesteście durniami, jeżeli myślicie, że ten dziadek z łysym plackiem na cymbale cokolwiek nowego do miasta wniesie. Jego zadanie jest takie, żeby po kosztach oddać najlepsze działki dla znajomków, a Wy dodatkowo macie im płacić za wszystko: za parkingi, za wynajem lokali, itd." Radził bym liczyć się ze słowami. To zwyczajne CHAMSTWO!

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:32:17] • [IP: 37.248.163.**]

To jakiś żart?!

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:21:23] • [IP: 62.69.251.***]

Dowiezienie towaru? Własnej dupy raczej...

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:13:29] • [IP: 80.245.177.***]

jaki remont?? to wytrzymala nawierzchnia i dajcie ludziom spokoj!! czepiacze

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:10:16] • [IP: 92.42.119.***]

Wydamy kasę na spółkę córkę i znajomego ot ci urząd miasta

Gość • Piątek [15.03.2019, 22:04:43] • [IP: 37.47.129.**]

Będzie bardzo ładnie, trzeba coś zepsuć żeby powstało nowe.

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:57:13] • [IP: 176.221.123.***]

Drzewa wycieli betonem doprawili Bangladesz dla osobówek zezwolili, Co ma symbolizować te puste piętro na zdjęciu po lewej stronie chyba stan umysłu naszych radnych :D

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:53:42] • [IP: 176.221.123.**]

To jest deptak. I obojętne jak szeroki to jednak deptak a nie ulica, czy droga dojazdowa do obiektu. Właścicielem obiektu jest chyba tylko 1 osoba i tylko on może dojeżdżać do obiektu, a nie robi tego. Reszta to dzierżawcy i raczej nie wskazana jest im jazda samochodem po deptaku. Droga dojazdowa do obiektu jest pomiędzy przystankiem ciuchci a postojem TAXI, i to tylko do granicy deptaka. Ale gdyby była ulica z tyłu tego obiektu i parking to użytkownicy tych lokali mogliby więcej. Zawalili urzędnicy i właścicel budynku. W przyszłości, po oddaniu do użytku obu promenad będzie jeszcze gorzej, gdyż po tej części deptaka będą przechodzić i przejeżdżać na rowerach liczni turyści.

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:52:26] • [IP: 176.221.123.**]

tam są zapewne koperty dla inwalidów. .jak w wiekszosci osiedli. .

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:51:06] • [IP: 176.221.123.**]

hehe a straz wiejska tu 10 razy dziennie patroluje...

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:45:33] • [IP: 62.69.253.***]

Podzkujmy Januszowi i Barbarze

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:44:24] • [IP: 23.226.237.*]

Za czasów Gryfu nie było takiego burdelu jak teraz, zafundował na Cebulak.

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:43:45] • [IP: 31.0.80.**]

Ograniczyć im dojazd. Mogą towar dostarczyć wózkiem tak jak my to robimy. Wygodnictwo będzie nas kosztować.

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:36:22] • [IP: 23.226.237.*]

Głosujecie w kółko na jednych i tych samych kołtunów od trzydziestu lat i oczekujecie zmian? Jesteście durniami, jeżeli myślicie, że ten dziadek z łysym plackiem na cymbale cokolwiek nowego do miasta wniesie. Jego zadanie jest takie, żeby po kosztach oddać najlepsze działki dla znajomków, a Wy dodatkowo macie im płacić za wszystko: za parkingi, za wynajem lokali, itd.

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:32:06] • [IP: 188.125.58.**]

Gość • Piątek [15.03.2019, 20:57:51] • [IP: 5.173.145.***] "I zgodnie z prawem każdy ma prawo dojechać do swojej posesji!" - które pozwala dojazd drogą, a nie chodnikiem - deptakiem. Sam. osobowy nie jest dostawczym i może go postawić na ul. Zdrojowej, ale to wymaga WYSIŁKU UMYSŁOWEGO, którego tu wielu brakuje, bo zamiast zachęcać turystów do swoich wydzierżawionych obiektów handlowych, to się ICH zniechęca poprzez pozostawienie w tym miejscu samochodu. Więc zamiast pisać głupoty, to pomyśl ze dwa razy, a przyjdzie Ci to z korzyścią, bo pleść dyrdymały to dziecko może. Co to za atrakcja oglądać pozostawione przy stoiskach handlowych samochody osobowe. SPORT do RUCH, a nie cały czas wszędzie swoją dupę wozić. pa

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:26:36] • [IP: 77.88.191.**]

Ależ droga dojazdowa jest! Do postoju taxi, potem sprzedawca/dostawca powinien towar przenieść albo dowieźć wózkiem. Ale naszym świnoujskim biznesmenom korona z głowy spadnie gdyby mieli swoje wafle, zapiekanki i ryby SAMI przenosić te 40 metrów albo dostawcy zapłacić za doniesienie! Przecież te auta nie stoją tam na 5 min dostawy tylko cały dzień. Miał być ładny deptak, kultura, bez namiotów, wejście na plażę po marmurach, a wyszło jak zawsze: ryba z odrapanej budy, pamiątki made in China, naganiacze" szprechenzidojcz". A te samochody są najlepszą waszą wizytówką. Wstyd!

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:22:37] • [IP: 178.238.251.**]

Burak musi furmanką pod stodołe dojechać

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:20:17] • [IP: 83.21.48.***]

Albo parking albo deptak gonić to dziadostwo

JUST ACT 447 • Piątek [15.03.2019, 21:17:19] • [IP: 176.221.122.**]

LOOL, NIEZŁY BURDEL Z PROMENADY ZROBILI.

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:13:47] • [IP: 80.245.188.***]

To nie chodzi nawet o dowóz towaru. Tam te same samochody stoja sobie godzinami. Gdzie jest straż miejska?

Gość • Piątek [15.03.2019, 21:08:10] • [IP: 80.245.186.***]

Handel jest na calym swiecie sa wyznaczone godziny dostaw a nie parkowanie caly dzien a jak nie bedzie turystow co bedzie z handlem chyba. Beda stac same samochody

Oglądasz 76-100 z 109
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■