POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [15.03.2019, 20:36:26] • Świnoujście

Za chwilę będziemy płacili za remont nawierzchni ale kto bogatemu zabroni?

Za chwilę będziemy płacili za remont nawierzchni ale kto bogatemu zabroni?

fot. Czytelnik

Brak jakichkolwiek możliwości dojazdu do punktów handlowych przy wejściu F spowoduje, że za chwilę wydamy pieniądze podatników na remont nawierzchni. Niepokoi się nasz czytelnik.

Karkołomna polityka miasta dotycząca miejsc postojowych i parkingowych na wyspie powoduje, że w wielu miejscach tworzy się tylko komunikacyjny chaos. Przykładem niech będzie dla nas sytuacja, która ma miejsce przy wejściu plażowym F.

Kiedy miejsce to budowano, na wizualizacjach architektonicznych nikt nie przewidywał parkujących tam samochodów i traktowano to raczej jako deptak dla turystów. Niestety zapomniano stworzyć w tym miejscu drogi dojazdowej, która umożliwiłaby handlowcom dowiezienie towaru.

Zapewne sytuacja jeszcze długu nie ulegnie zmianie, gdyż za pawilonami planowana jest tylko ścieżka rowerowa, a drogi dojazdowej jak nie było tak nie będzie.
Wydaje się więc, na tym przykładzie, że władze miasta traktują budżet, czyli pieniądze mieszkańców, jak worek bez dna.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 109, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 109

Gość • Sobota [16.03.2019, 13:30:52] • [IP: 185.210.38.*]

Te 113 kg, widać, że mózg nie warzy nic u ciebie, CEBULAKU. Jakby co to zapraszam 190 cm wrostu, 110 kg wagi, 46 cm w bicku ale do tego długi zasięg ramion no i oczywiście mózg. Cieniasie...

Gość • Sobota [16.03.2019, 13:15:19] • [IP: 176.221.123.*]

Co te gruchoty robią na deptaku? Pogonić tych handlarzy na zbity pysk!!

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:57:26] • [IP: 37.47.134.***]

Karać, karać i jeszcze raz karać !!

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:49:42] • [IP: 185.210.39.**]

Świnoujście to stan umysłu.

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:29:00] • [IP: 176.221.122.***]

są wózki do przewozu towaru... nie trzeba autem

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:27:56] • [IP: 176.221.122.***]

a z jakiej paki te auta tam parkuja... rowery łapią na promce ale widac autem mozna... parodia

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:20:36] • [IP: 80.245.187.***]

no widac jaki mozgowiec ma tam pawilon! i dlaczego te auta tam stoją

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:19:17] • [IP: 92.42.118.**]

Dlaczego ten stary już człowiek z okresu norm GOST w mentalności i głowie nie został na przykład kustoszem muzeum PZPR i PRL ? Idealna kandydatura, więc nie wiadomo dlaczego 25 procent mieszkańców ciągle go skazuje na cierpienie, wybierając na niedościgłą funkcję burmistrza, w innym wymiarze czasowym i cywilizacyjnym. Jest to wielka szkodą dla miasta, ale też dla tego starego obywatela. Dla każdego człowieka po 70 - ce, wiele problemów jest nie do opanowania, tym bardziej, gdy skorupka jest przesiąknięta systemem PRL-u !

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:19:02] • [IP: 94.254.224.***]

Olaf... Te 51 to jeden czy dwa bicepsy razem?

Gość • Sobota [16.03.2019, 12:18:32] • [IP: 80.245.187.**]

PODATNIKI TEZ PŁACA PODATKI I TO SŁONO

Gość • Sobota [16.03.2019, 11:50:04] • [IP: 31.0.69.***]

W innych krajach towar przeładowuje się na specjalne wózki i dowozi do punktu, tylko unas chcieli by od razu na zaplecze wyjeżdżać. Zakaz wjazdu i koniec, z ulicy wozeczkiem

Olaf • Sobota [16.03.2019, 11:42:23] • [IP: 5.173.145.***]

Ja mam tam pawilon handlowy i zgodnie z prawem tam wjeżdżam. A jak ktoś ma problem to zapraszam na solo. 180 cm wzrostu 113 kg wagi 51 w łapie. Ktoś coś?

Gość • Sobota [16.03.2019, 11:31:44] • [IP: 5.173.137.**]

Jakoś restauracja na molo w Heringsdorfie też się zaopatrza bez wjeżdżania na molo! Polska cebula tego nie rozumie.

ddd • Sobota [16.03.2019, 11:28:54] • [IP: 80.211.250.***]

DZWON CZYTELNIK NA 112 TO POLICJA DROGOWA DA MANDATY !! A TAK TO TYLKO BICIE PIANY...

Gość • Sobota [16.03.2019, 11:14:55] • [IP: 92.42.119.***]

Przyzwolenie od Betonga?? Policja i te knury z SM tam nie bywają?No cóż jest prawo i prawo

Gość • Sobota [16.03.2019, 11:06:02] • [IP: 62.69.241.***]

My Polacy jesteś inwalidami jak by można to do sklepu by wszyscy wjechali, bo ciężko zostawić auto na parkingu i wozeczkiem transportowym który grosze kosztuje towar dostarczyć, przecież handlowcy i tak nie płacą żadnych podatków bo wszystko w koszty wrzucają żeby tylko nie zapłacić nawet papier toaletowy do domu.

nawigator • Sobota [16.03.2019, 10:32:02] • [IP: 178.238.247.**]

a gdzie do jasnej cholery policja i te karakany ze strazy miejskiej co ? a turysci i kuracjusze powinni odmowic oplat klimatycznych. przeciez to skandal panie Prezydencie !!

Gość • Sobota [16.03.2019, 10:30:24] • [IP: 80.153.7.***]

katastrofa i komedia

Gość • Sobota [16.03.2019, 09:40:32] • [IP: 188.146.225.*]

Policji, straży miejskiej to nie ma w naszym mieście?!KARAĆ KARAĆ KARAĆ KARAĆ!!

Gość • Sobota [16.03.2019, 09:40:02] • [IP: 80.245.189.***]

To nie są samochody dostawcze. Parkują tam przez cały dzień bo czują się bezkarni.

Gość • Sobota [16.03.2019, 09:28:46] • [IP: 57.66.124.**]

no a policjasie czepia jak sie jdzie rowerem po promenadzie le autem to juz mozna ja bym mandaty wlepial jeden za drugim chociaz by to zasililo budzet miasta

Gość • Sobota [16.03.2019, 09:16:29] • [IP: 95.129.225.**]

To oczywiste błędy ekipy Żmurkiewicza w zarządzaniu miastem. Ludzie po protu nie mają wyjścia i muszą dostosowywać się do tego gówna co zrobili. To jest skandal żeby nie było gdzie zostawić auta w dzielnicy która jest największym pracodawcą. W cztery litery kopani są przedsiębiorcy, mieszkańcy i turyści. Biznes i uwielbienie dla Żmurkeiwicza mogą mieć tylko deweloperzy, bo oni kupują sobie teren, budują, sprzedają z kilkakrotną przebitką i znikają. A my zostajemy z ogromnymi problemami i teraz nawzajem się błotem obrzucamy. I o to właśnie władzy chodzi. Oni robią swoje i chachają sie jakimi to jesteśmy głupkami, bo jeszcze ciągle ich wybieramy czyli mówimy: jesteście świetni, róbcie tak dalej. No to robią.

Gość • Sobota [16.03.2019, 09:03:34] • [IP: 185.210.36.***]

to skandal żeby samochody były parkowane na promenadzie, gdzie są te cwaniaki ze straży miejskiej...znowu zadekowali się gdzie ich nikt nie widzi...

Gość • Sobota [16.03.2019, 08:55:45] • [IP: 188.146.56.***]

Czego narzekacie. Tak wybieracie od lat. Za 5 lat już chyba tego staruszka nie wybierzecie? Pod koniec XIX wieku budowano z klasą. Widać to na starych makietach i zdjęciach. Teraz to jakiś bełkot architektoniczny. Za 5 lat będzie zmiana, chyba, że los to zmieni? A tak swoją drogą niektórzy wstydu nie mają!

Gość • Sobota [16.03.2019, 08:53:26] • [IP: 80.245.187.***]

Świtetna Pani Michalska ze swoimi wizjami no a wodz miasta pa to gdzies co sie dzieje byle kasa sie zgadzala i to nie w budzecie

Oglądasz 26-50 z 109
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■