POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [25.02.2019, 07:54:39] • Świnoujście

Kanalizacja nie nadąża czy źle wyprofilowana droga?

Kanalizacja nie nadąża czy źle wyprofilowana droga?

fot. Czytelnik

Dzielnica nadmorska jest chyba trochę pechowa. Co jakiś czas dochodzi tam do rożnych awarii, o których dość często informujemy na naszym portalu.

Tym razem chodzi o to, że przy każdym opadzie deszczu na styku ulic Słowackiego i Krzywoustego tworzy się mały zbiornik wodny.

Dodajmy, że inwestycja ta został oddana do użytku zaledwie około trzech lat temu. Można więc uznać , że jest to świeża inwestycja, która powinna zostać wykonana poprawnie.

Niestety jak widać na obrazku zamierzenia projektowe i wykonawcze opłacone z naszych podatków nie zostały prawdopodobnie poprawnie wykonane, co powoduje zalewanie jezdni wodą.

Kanalizacja nie nadąża czy źle wyprofilowana droga?

fot. Czytelnik

Nie zapomnijmy, że problem może kosztować podatników kolejne pieniądze wydatkowane z naszej podatniczej kieszeni wydane tym razem na naprawę.

A co na to mieszkańcy i podatnicy?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Sobota [17.10.2020, 18:00:12] • [IP: 31.0.84.**]

Czytam wypociny i nie wierzę. Redaktora tego chłamu robi zdiecie zaraz po ulewie i robi nagonke puknij ty się w ten swój pusty łeb. Wiadomo ze zawszę po ulewie są kałuże !! Z choinki żeś się urwał, ??

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 19:40:23] • [IP: 81.204.98.**]

Powinni naprawic, ci co to robili...dlaczego placic ponownie ?

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 19:09:55] • [IP: 95.129.224.***]

Ktoś podrzuca wodę. Odprowadzanie kosztuje :)

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 18:27:46] • [IP: 176.221.122.**]

ą co za dupek z urzędu miasta odebrał ul.Gdańską.skręcając w lewo z ul.Śląskiej po deszczu woda stoi na całej szerokości jezdni.A wymalowane podwójne linie to jest bubel pierwszej wody.każdy kurs komunikacji miejskiej to mandat.Na tak wąskiej drodze autobusy przekraczają za każdym razem podwójne linie, gdzie jest świnoujska POLICJA, co na to nowy komendant.Panie Żmurkiewicz jak pan jeżdzi w niedzielę do kościoła to pan tego nie widzi.Samochody zaparkowane inni użytkownicy są zmuszani do przekroczenia tych linii, kto zapłaci mandat? Urząd Miasta z panem na czele i swoimi zastępcami.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 18:17:26] • [IP: 80.245.189.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 17:20:22] • [IP: 92.42.118.**]

Standard PRL-u, więc nie może nadążać za obecnymi XXI wieku standardami, bo i wielu ludzi z tamtych lat nie nadąża.!!

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 16:26:19] • [IP: 37.47.188.***]

SYSTEM INTERNETOWY NIE DZIALA HA HA

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 14:07:09] • [IP: 94.254.233.**]

Ciekawostka dnia kto z miasta odbierał. To nie pierwsza fuszerka ktura ktoś odebrał. I jeszcze dostał na koniec roku premię. Brawo dla odbiorcy i jego kompetencji.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 14:00:40] • [IP: 31.11.131.*]

Do 13.17." W Przytorze na Zalewowej to samo". Jak Zalewowa to musi zalewać, - jak sama nazwa wskazuje. Zmienić nazwę ulicy to przestanie zalewać! Proste.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 13:45:39] • [IP: 176.221.113.***]

Ta droga to wgl porażka, dojeżdżam tam codziennie do pracy i auto mi pada na niej.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 13:41:16] • [IP: 176.221.122.*]

Już czas żeby pseudo apartamentowcu finansowali infrastruktura i drogi w dzielnicy naorskiej, a nie tylko śmietankę spijać.mieszkancy miasta nie będą finansowane c wam drog

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 13:27:10] • [IP: 178.238.249.**]

A Miasto nam pięknieje!!

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 13:17:12] • [IP: 88.156.232.***]

W Przytorze na Zalewowej to samo.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 12:29:48] • [IP: 2.108.164.*]

Oczywiście że złe wykonanie! Co do tego nie mam wątpliwości. Czy za poprawki będziemy my, mieszkańcy płacić?

ryynio • Poniedziałek [25.02.2019, 11:50:30] • [IP: 85.194.13.***]

dziadostwo, tam jest duza powierzchnia z wachaniem terenu, nie przewidziano opadów deszczu

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 11:46:14] • [IP: 84.233.191.***]

Jeszcze więcej drzew wyciąć które wiążą wode

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 11:22:44] • [IP: 23.226.237.*]

A kto odbierał?

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 11:20:43] • [IP: 23.226.237.*]

Żmurorobole z Ukrainy sp13rdolili robotę. Strach pomyśleć, co będzie, jak przejdzie nawałnica..., będzie jeszcze gorzej, niż było, bo wszystkiego, czego" Gumolep" się dotknie, to zamienia się w 💩.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 10:52:24] • [IP: 176.221.123.***]

Bo studzienki są na górkach :)

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 10:21:41] • [IP: 80.245.178.***]

Ot projektanci i budowniczy. Ciecz pod górę nie popłynie. Oddajcie uprawnienia !

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 09:53:07] • [IP: 94.254.232.***]

To nie droga to jakaś kostka z chu... wie z kad i ciekawe czy posiada atest zeby jeździły po niej samochody !!

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 09:39:56] • [IP: 176.221.122.***]

Wczoraj smród kanalizy był w tym rejonie i dalej na promenadzie.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 09:27:46] • [IP: 89.72.109.**]

Beton nie wchłania wody. Asfalt też.

Gość • Poniedziałek [25.02.2019, 08:44:07] • [IP: 83.11.167.***]

Nie szkodzi. Betony muszą być cały czas polewane. Jakie wykonawstwo tyaka firma i jej nadzór. Nic dodć i nic ująć.

Mieszkaniec • Poniedziałek [25.02.2019, 08:10:02] • [IP: 31.0.70.***]

Jeżeli projektował to jakiś partacz jak np. mgr inż. Bogdan Sajko to takie są tego efekty.

Oglądasz 1-25 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■