POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [15.02.2019, 15:26:29] • Wolin

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Po godzinie 13.00, na drodze krajowej numer 3 doszło do makabrycznego w skutkach wypadku. Prawdopodobnie podczas nieprawidłowego wyprzedzania samochodu marki peugeot przez samochód marki volkswagen na świnoujskich tablicach rejestracyjnych. Jeden z samochodów wpadł w idące prawidłowo poboczem dziecko w kierunku Płocina.



W wyniku uderzenia nieprzytomne dziecko zostało zabrane śmigłowcem do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do wypadku doszło prawdopodobnie z powodu nieprawidłowego manewru wyprzedzania, w konsekwencji zderzenia samochodów, volkswagen wylądował w rowie po drodze potrącając idące dziecko, które siłą rozpędu zostało zmiecione z pobocza.

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Obrażeń doznała również kierująca kobieta, którą przewieziono karetką do szpitala. W czasie przeprowadzania akcji ratowniczej, odcinek drogi DK3 był zamknięty dla ruchu.

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 95, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 95

Gość • Piątek [15.02.2019, 20:23:47] • [IP: 89.64.51.***]

Bo polactwo ma to we krwi.Wyprzedzi, niejednokrotnie tylko po to by wyprzedzić, a potem już spokojnie jedzie przed tobą.

PaSo • Piątek [15.02.2019, 20:15:13] • [IP: 62.69.254.**]

i w samochodzie" sprawcy" jak i w samochodzie jadacym tuz za nim byly kamerki - ktore ma teraz policja - i WSZYSTKO sie powinno szybko wyjasnic kto jest winien a kto nie. Tyle w tym temacie !! Najwazniejsze zeby ten mlody chlopak byl caly - bo zycia czy zdrowiai zadne pieniadze a juz na pewno te typowe" polskie"komentarze nie dadza. ..

Gość • Piątek [15.02.2019, 20:05:24] • [IP: 93.94.188.**]

jakoś tam nikt przed wyborami foci i dziennikarzy nie zabierał, gdzie jest chodnik !!brawo posadki

Gość • Piątek [15.02.2019, 20:02:35] • [IP: 93.94.190.***]

Boże, proszę żeby dziecko było zdrowe !

Gość • Piątek [15.02.2019, 19:53:09] • [IP: 176.221.123.***]

ZSW + Bus, smiertelne połączenie, plus tysiace samochodów cieżarowych na godzine, ktore wiecznie siedzą na zderzaku. A Ci z SLD ciagle gadaja ze jak powstanie terminal kontenerowy to bedzie natlok tirow, tak jakby juz tego nie bylo.

Gość • Piątek [15.02.2019, 19:42:18] • [IP: 31.11.130.***]

ZA MAŁE KARY;POWINNI PŁACIĆ DOŻYWOTNIĄ RENTĘ POSZKODOWANYM W WYPADKACH

Gość • Piątek [15.02.2019, 19:23:44] • [IP: 176.221.122.***]

Gość 18:08:19 Właśnie przez takich jak ty zawalidrogo są wypadki. Na mnie nigdy żaden tir nie trąbił, nie musiał.

Ed • Piątek [15.02.2019, 19:17:52] • [IP: 83.26.219.***]

Mój znajomy zginął na tym odcinku w czołowym zderzeniu...Powinno być ograniczenie prędkości i całkowity zakaz wyprzedzania, a najlepiej przenieść z lasu pod Przybiernowem i zainstalować na tej drodze odcinkowy pomiar prędkości, bo inaczej ludzie nadal tu będą ginąć...

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:59:01] • [IP: 176.221.123.**]

To jak ten BURAK jest zawodowym kierowcą to Panie Boże zlituj się na nimi wszystkimi. .. Pewnie zawodowa złotówa to tak zgodze sie z tym, , bo tym bęc-fałom zawsze się wszędzie spieszy.

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:53:08] • [IP: 31.0.45.**]

maskra juz nie wiem ktory to wypadek na tym odcinku, mam nadzieje ze w koncu zacxna przebudowe tej drogi a wtedy zjazdy do hurtowni czy sklepu meblowego beda od strony zalewu bez kolizyjnie

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:35:21] • [IP: 37.47.134.***]

a jak Prawo i Sprawiedliwość powiedział że zrobi tam dwupasmówkę to woleliście Platformę i Geblewicza który mógł tam już dawno zrobić porządną drogę za Tuska bo kto to widział żeby na prostym odcinku było ograniczenie do 70. Na wasze sumienie ten wypadek.

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:29:01] • [IP: 188.147.37.***]

Z tirami potwierdzam. Siedza na " ogonie" i wymuszaja przekraczanie predkosci. Jest ograniczenie 80 jedzie sie 80 a debile trabia.

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:19:10] • [IP: 77.88.191.**]

I gdzie sa Ci wszyscy Janusze drog drzących jape :" Nie zjeżdzają !! A ciągną się 100km/h " I naciskają na prawidlłowo jadących użytkownikach dróg żeby zjeżdzać i tak to się właśnie może skończyć. Pas awaryjny nie jest do jazdy, w przypadku gdy kierowca zjedzie takiemu cwaniaczkowi i nie daj boże właśnie kogoś potrąci to będzie pociągniety do odpowiedzialności on a nie cwaniaczek, któremu się śpieszy. Dla cwaniaczków jeżdżących swoimi padłami zmuszających innych do takich manewrów mam radę , przesiądzcie się ze swoich rozpadajacych się rydwanów do czegoś mocniejszego to nie będziecie musieli nikogo zmuszac do zjezdzania na bok !!

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:11:20] • [IP: 188.146.28.***]

Przecież tam nie ma chodnika aby przechodzić obok tak głównej drogi !

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:08:19] • [IP: 83.11.76.***]

Brak patroli policji od ronda w Łunowie do Wolina. Jest to istny tor dla Formuły 1. Najgorsze TiRy siedzą na bagażnikach osobówek i mimo ograniczenia prędkości na odcinkach drogi trąbią barany chcąc zmusić kierowców osobówek do szybszej jazdy. Postawić patrole i walić mandaty. I to wysokie.

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:01:49] • [IP: 5.173.144.***]

W tym miejscu zadnego przejscia niema wiec komentatory wyjsc z domu dotlenic sie.

Gość • Piątek [15.02.2019, 18:00:55] • [IP: 83.23.247.***]

Jakie szanse ma dziecko, idące wąziutkim poboczem, bez barierek ochronnych w zderzeniu z tonami rozpędzonej stali ? Oby to wszystko miało szczęśliwy finał. I jak się tu mają obrońcy kierowców proponujący wycinkę przydrożnych drzew i eksterminację leśnej zwierzyny, bo mają ''przez nie'' wypadki ? Czy też zaproponują dziś coś głupiego, by wybronić winę kierowcy?

Gość • Piątek [15.02.2019, 17:59:47] • [IP: 37.47.164.***]

Do Gość • Piątek [15.02.2019, 17:04:49] • [IP: 178.238.250.**]Ty chyba z rodziny, ciężko było zaczekać aż kobieta skręci w lewo tylko wyprzedzać prawa strona. Tak robią zawodowi kierowcy?

Pazdzioch • Piątek [15.02.2019, 17:49:52] • [IP: 37.47.156.***]

Kierowca pewnie zwariuję i resztę życia spędził w psychiatryku

Gość • Piątek [15.02.2019, 17:45:54] • [IP: 5.173.144.***]

Dziecko tez czlowiek. Mozna miec nawet dziesiec bo jak widac zycie swoim kolem sie toczy.

Gość • Piątek [15.02.2019, 17:45:22] • [IP: 31.0.33.**]

Za wolno jechali. Gdyby jechali szybciej, to by przejechali ten odcinek wcześniej. Zbyt niska prędkość na drodze powoduje wypadki.

Nostradamus • Piątek [15.02.2019, 17:41:40] • [IP: 62.69.251.***]

Zapewne zasłabł albo dzik mu wyskoczył

Gość • Piątek [15.02.2019, 17:39:26] • [IP: 81.173.167.**]

Debile za kierownica.

Gość • Piątek [15.02.2019, 17:38:25] • [IP: 94.254.224.***]

IP: 178.238.250jak by był takim mistrzem to by wiedział że tam trzeba zwolnić bo jest przejście dla pieszych tam zawsze ktoś chodzi po poboczu a. A co tak zapier... Ał bo mu ostatni prom odpłynoł idjoci niewinnych ludzi chcecie pozbyć największego skarbu ŻYCIA!!

Gość • Piątek [15.02.2019, 17:19:40] • [IP: 178.238.245.**]

Bo * jeżdżą jak chcą, za małe kary dziecko idzie do domu ze szkoły i przez takiego * wylądował w szpitalu

Oglądasz 51-75 z 95
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■