POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [15.02.2019, 15:26:29] • Wolin

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Po godzinie 13.00, na drodze krajowej numer 3 doszło do makabrycznego w skutkach wypadku. Prawdopodobnie podczas nieprawidłowego wyprzedzania samochodu marki peugeot przez samochód marki volkswagen na świnoujskich tablicach rejestracyjnych. Jeden z samochodów wpadł w idące prawidłowo poboczem dziecko w kierunku Płocina.



W wyniku uderzenia nieprzytomne dziecko zostało zabrane śmigłowcem do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do wypadku doszło prawdopodobnie z powodu nieprawidłowego manewru wyprzedzania, w konsekwencji zderzenia samochodów, volkswagen wylądował w rowie po drodze potrącając idące dziecko, które siłą rozpędu zostało zmiecione z pobocza.

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Obrażeń doznała również kierująca kobieta, którą przewieziono karetką do szpitala. W czasie przeprowadzania akcji ratowniczej, odcinek drogi DK3 był zamknięty dla ruchu.

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Makabryczny wypadek przed Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 95, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 95

Gość • Sobota [16.02.2019, 10:03:51] • [IP: 46.169.47.***]

Nic nie dadzą żadne zakazy, nakazy, barierki, drogi szybkiego ruchu, autostrady jak będzie wyłączone myślenie.

Gość • Sobota [16.02.2019, 09:34:52] • [IP: 83.20.246.***]

Boże, kiedy niektórzy kierowcy odzyskają rozum? Wczoraj jechałam drogą dopuszczającą 90 km/h, jechałam przepisowo.Wszyscy mnie wyprzedzali.Ot, kultura jazdy.

Gość • Sobota [16.02.2019, 09:01:29] • [IP: 80.245.178.***]

PEWNIE SIĘ BARANOWI SPIESZYŁO.

Gość • Sobota [16.02.2019, 08:55:24] • [IP: 37.47.164.***]

Do Gość • Sobota [16.02.2019, 08:15:26] • [IP: 37.47.141 a co winna jest kobietą bo skrecala w lewo a buc ww ja prawa strona wyprzedzal. I co to jej wina.

Gość • Sobota [16.02.2019, 08:15:26] • [IP: 37.47.141.**]

I co kobieto dumna jesteś z siebie. Powinnaś trafić do więzienia na długie lata.

Gość • Sobota [16.02.2019, 07:50:06] • [IP: 23.226.237.*]

Tam powinno być pobocze odgrodzone barierką i winę za te wypadki ponosi również gmina i i ten pajac, który tą gminą" Żądzi".

Gość • Sobota [16.02.2019, 07:31:24] • [IP: 95.129.224.**]

Do 112 niewielu pogan ma taką odwagę jak ty, powiedzieć publicznie o swoim przekonaniu, mam inne spojrzenie na temat Chrześcijaństwa niź ty, ale cieszę się że takie, , indywidualności 112"" istnieją. Sąd Ostateczny wyznaczy miejsce dla każdego..

Gość • Sobota [16.02.2019, 07:29:32] • [IP: 31.11.128.***]

powinien tu na portalu być stały temat ze zgłoszeniami kto widział na drodze łamiącego przepisy ruchu drogowego z opisem wyglądu człowieka i jego samochodu a więcej do wglądu dla policji.Może to by poskutkowało.

Gość • Sobota [16.02.2019, 06:25:11] • [IP: 46.76.241.***]

Oczywiście ni Świnoujskiej rej. Jeżdżą jak debile. Żadnej kultury jazdy.

łysol • Sobota [16.02.2019, 01:21:45] • [IP: 80.245.178.***]

Czyżby kierowcy byli trzeźwi? A może wyprzedzali pędząc poboczem? A może ich targało, że coś za wolno jest? A może nikt nie wie do czego służy pobocze a do czego nie służy? A może na kursie słabo uczyli?. Kto zjeżdża na pobocze, aby puścić kierowcę jadącego z szybkością większą, niż dopuszczalna na danej trasie, powinien zapłacić taki mandat, żeby mu się odechciało, jednemu i drugiemu, ot co. Szaleńcy nawet w nocy popędzają swoje maszynki poboczem. Policja nie wyłapuje, bo musi być z daleka widoczna. Kto to wymyślił?

Gość • Piątek [15.02.2019, 23:47:26] • [IP: 37.47.129.**]

chłopczyk wracał do domu ze szkoły z tornistrem, cieszył się że zje obiad w domu i będzie miał w końcu wolną sobotę i niedzielę. Idąc marzył o tym co będzie wtedy robił. Szedł sam słysząc świszczące auta a nie każdy ma taki luksus jak rodziców co przyjadą i odbiorą. Dwoje egoistów którzy myśleli tylko o sobie zabrali mu zdrowie i nie doszedł do domu...

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:53:58] • [IP: 5.174.196.***]

Jezu, Ty się tym zajmij. Ratuj to niewinne dziecko...

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:52:18] • [IP: 92.42.112.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:34:08] • [IP: 62.69.241.***]

babie się spieszyło. ..

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:16:14] • [IP: 94.254.232.**]

Gruby być z wywrotki stahl trabi bo jest prosty

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:07:37] • [IP: 23.226.237.*]

Kolejne "Downy" w akcji. * ledwo nauczył się jeździć i dzieci rozjeżdża. Normalnie wiejski kmiot.

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:01:04] • [IP: 92.42.119.**]

Ludzie spieszą się po smierc

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:56:55] • [IP: 31.11.128.***]

czekam na informację że dziecko przeżyło

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:45:02] • [IP: 178.235.146.***]

Dzisiaj świnoujski brodaty DEBIL wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej przed cmentarzem, taki jełop w volvo combi spieszący się do mórwki.Karma wraca ośle!

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:36:51] • [IP: 178.238.249.**]

Halo, halo.Czy zamiast piętnować kierowców tirów nie należałoby dobrać się do pupy tym, którzy grzebią się z przebudową S3 do Świnoujścia? Oni muszą zdążyć na prom i do kontrahenta, więc trąbią i pędzą.Jakby była droga szybkiego ruchu to by było i bezpiecznie i spokojniej.

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:31:42] • [IP: 37.47.129.**]

jeśli w wypadku ktoś przez Ciebie zginie albo zniszczysz zdrowie to ze sprawy cywilnej możesz się nie wypłacić do końca życia. Rodzina tej osoby może cię pozwać o miliony i wygra. TVN wam o tym nie mówi bo ma was za" konsumentów" a nie obywateli według zasady" głupi więcej kupi..."

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:26:20] • [IP: 185.210.39.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:22:55] • [IP: 46.215.107.**]

To jest felerny odcinek postawić z powrotem fotoradar lub odcinkowy pomiar prędkości

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:06:06] • [IP: 37.47.129.***]

Jak zwykle wszyscy sie madrza, bo przeciez latwiej osadzac a tak naprawde jest to dramat dlarodziny chlopca jak i kierowcy. Przestancie wypisywac te brednie. Teraz najwazniejsze zeby chlopiec przezyl.

Gość • Piątek [15.02.2019, 20:51:34] • [IP: 188.147.38.***]

Ten kierowca ze Świnoujścia prawie 100 metrów znalazł się po przeciwnej stronie szosy w rowie. Musiało nim mocno kręcić, skoro nie potrafił utrzymać się na drodze i zaparkował w rowie niemal na dachu. Pewnie jechał jak szalony przekraczając tam ciągłe linie i skrzyżowanie do stacji paliw, hurtowni budowlanej i sklepu meblowego. Trzy zjazdy i linie ciągłe. To trzeba być prostakiem, ignorantem by w tym miejscu jak ktoś zwalnia jechać na maksa. Odebranie prawa jazdy po udowodnieniu winy powinno być z urzędu na wiele lat.

Oglądasz 26-50 z 95
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■