40-latek zgłosił się do Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu po wcześniejszym wezwaniu w charakterze podejrzanego o paserstwo umyślne. Kiedy mężczyzna skończył zeznawać, funkcjonariusze poinformowali go, że właśnie został zatrzymany. Jak ustalono, był on poszukiwany przez sąd w celu odbycia rocznej kary pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim 10 gramów białego proszku, wstępne badanie substancji wskazało na amfetaminę.
Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu.
kpt. SG Andrzej Juźwiak
Rzecznik Prasowy
Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku
A służby zamiast poinformować o tym że jest poszukiwany to pod ściema przesłuchania go zwabili Co to za służby co kłamią i robią w konia ludzi
Facet chce przezimować a wy hura bo taki i owaki
W głowie zamiast mózgu to karma dla kota
Następny AS ! :)
Typowy Janusz 🤣
Widzicie? Nie warto ćpać.
Ale łoś no no.
Sok pomarańczowy wyciskamy może być litrowy z marketu a jak katar to witamina c do nosa i najedzony.
no taka dobra ze juz mozg mial tak wyjedzony i poszedl do jaskini lwa. co ta fetka z ludzi robi.. bloki na bani i dziury w mozgu
pewnie typowy janusz co pisze tu komentarze, inteligencja i sprytem pasuje w 100%
Aj tam aj tam amfetamina dobra jest.