POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.01.2019, 11:37:38] • Świnoujście

#Murem Za Owsiakiem

#Murem Za Owsiakiem

fot. Organizator

Spotkajmy się w niedzielę o godz. 16.00 na Placu Wolność Niech naszym znakiem będą czerwone balony i wycięte czerwone serduszka. Możemy wziąć znicz i sztuczne ognie.

Bądźmy razem!
Bądźmy z Jurkiem!
Pokażmy że ma nasze wsparcie.
Gramy z Jurkiem Do Końca Świata i Jeden Dzień Dłużej

Mieszkańcy


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 126

Gość • Piątek [18.01.2019, 14:06:01] • [IP: 78.133.244.**]

ostatnie dni to tylko Owsiak i Adamowicz, PRZESADA !!

Gość • Piątek [18.01.2019, 14:05:36] • [IP: 89.64.63.*]

Jeśli pod tym artykułem podpisali się mieszkańcy to współczuję wszystkim przyjezdnym.

Gość • Piątek [18.01.2019, 14:03:01] • [IP: 78.133.244.**]

ZAMUROWAĆ

Gość • Piątek [18.01.2019, 13:52:29] • [IP: 5.173.136.***]

Zaraz będzie nowy Bóg. Co się dzieje w tej Polsce paranoja za paranoją. ...😏😏

Gość • Piątek [18.01.2019, 13:49:32] • [IP: 37.47.171.***]

do typa który załuje chorym owsiakowego niby sprzetu, pełen milosci przekaz oswieconego lewaka. Nie nie bede korzystac ze sprzesstu wosp ktorego i tak za duzo nie ma. Bede korzystac ze sprzetu od NFZ. poniał?

Gość • Piątek [18.01.2019, 13:39:04] • [IP: 37.47.186.***]

Do Gość • Piątek [18.01.2019, 12:31:38] • [IP: 176.221.122.*] mam nadzieję że jak trafisz do szpitala to nie będziesz korzystał ze sprzętu zakupionego przez WOŚP...

Gość • Piątek [18.01.2019, 13:35:24] • [IP: 178.235.178.**]

Może obrażać wszystkich i olewa wyrok sądowy to jest wasz idol?Daję dla zwierząt i wiem że to pewne i ile dam tyle zjedzą.

Gość • Piątek [18.01.2019, 13:28:54] • [IP: 62.69.241.**]

jak ktos chce niech daje na WOSP, ja nie daje

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:59:00] • [IP: 82.174.234.**]

Chyba zimne ognie nie sztuczne

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:50:12] • [IP: 92.42.115.***]

SUPER pomysł BĘDZIEMY go wspierać ZOSTAŃ z nami!!SIEMA!

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:48:03] • [IP: 92.42.115.***]

Ja POPIERAM Owsiaka żeby został z NAMI do końca ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ ---będziemy!! ZOSTAŃ Jurku z nami!!Co to za Olki. bez DYRYGENTA!!BĘDZIEMY.

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:40:13] • [IP: 185.13.106.***]

Kij z Owsiakiem ważne że orkiestra WOŚP gra oby nie jak na Titanic Nigdy nie powinien rezygnować debili z nożem dostatek w tym kraju i takich samych polityków. Premier z kazany przez sąd.

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:34:06] • [IP: 92.42.119.***]

To dopiero hipokryzja.Ci sami ludzie bronili, , niezależnych sądów, , . Pan Jurek ma wyrok sądowy który, , olewa, , i go nie respektuje.Mentalność Kalego...

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:31:38] • [IP: 176.221.122.*]

Proszę za mnie się nie podpisywać... Kto stoi za tym projektem? Mieszkańcy czyli kto konkretnie? Mojego wsparcia pan Owsiak nie ma !!

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:29:05] • [IP: 108.29.78.**]

Jurek trzymamy cie za slowo

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:28:17] • [IP: 178.238.253.**]

Tak bardzo lubicie państwo uogulniać, a może ktoś pomaga w inny sposob i nie jest za J.O. nie podpisujcie w imieniu mieszkańców, teraz jest stosowan ustawa na ten temat, najlepiej własnym nazwiskiem!

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:26:13] • [IP: 176.221.123.**]

Rozumiem balony, serduszka, sztuczne ognie ale znicze po co?... mamy go pochować?... czy ma dla nas grać? LUDZIE opamiętajcie się zostawmy znicze dla zmarłych, a nie cokolwiek się dzieje to znicze, a może ktoś ma w tym interes i wspiera producentów zniczy?

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:23:38] • [IP: 93.94.185.***]

Ja na pewno nie.

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:19:55] • [IP: 5.173.128.***]

Czy wy już nie przesadzacie!! , czuwania, syreny, mury gorzej od pisiorów

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:18:54] • [IP: 178.238.253.**]

Sądzę, że dosyć tej GROTESKI, proponuję wydane pieniądze w 1% oddac, na pomoc potrzebującym.Ciszej na tą trumną, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem!

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:18:26] • [IP: 178.235.179.***]

Podzielam opinię gościa z 205 - POŻYTECZNI *

Gość • Piątek [18.01.2019, 12:13:35] • [IP: 37.47.109.**]

Polecam zajrzeć na twittera i poczytać posty niejakiego @matkakurka. Gość żyje prawdopodobnie tylko po to aby umilać życie Owsiakowi i obrażać wszystkich, którzy popierają ideę WOŚP. Nie dziwi mnie postawa J.Owsiaka, chyba niewielu by wytrzymało. Wsparcie dla WOŚP i pobicie kolejnego rekordu będzie chyba najlepszą odpowiedzią na sączący się również w komentarzach do tego posta hejt.

Gość • Piątek [18.01.2019, 11:58:08] • [IP: 178.238.247.**]

murem za Owsiakiem czyli rozumiem że popieramy jego decyzję o rezygnacji z przewodnictwa, ale nie martwcie się nie ma ludzi nie zastąpionych!!

Gość • Piątek [18.01.2019, 11:58:07] • [IP: 62.69.253.***]

proponuję także włączenie się w akcję #JedenDzieńDłużej i dokonywanie w niedzielę wpłat na WOŚP za pośrednictwem ich strony internetowej.

Gość • Piątek [18.01.2019, 11:46:33] • [IP: 176.221.122.**]

OJ TAM wielka zmiana, on gral 1 skrzypce teraz bedzie ZONKA grala tylko jego smyczkiem i po kiego grzyba te wielkie fanabery

Oglądasz 101-125 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■