POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.08.2015, 11:36:54] • Świnoujście

FAMA, FAMA I PO FAMIE…

FAMA, FAMA I PO FAMIE…

fot. Agnieszka Puszcz

Po dwóch tygodniach artystycznego szaleństwa przyszedł czas na podsumowanie…Ostatniego dnia 45. FAMY, w piątek 28 sierpnia o godzinie 20.30, zapraszamy Państwa na wielki koncert finałowy „Listy od F.” w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Reżyserem widowiska jest Grzegorz Dolniak, kierownictwo muzyczne objął Marek Pędziwiatr, a scenografia to dzieło Joanny Martyniuk. Synoptycy zgodnie z famową tradycją zapowiadają opady deszczu, ale my się nie boimy – świnoujski Amfiteatr jest zadaszony!

Przypominamy, że na koncert – wstęp wolny!

Ze Świnoujścia w Polskę, z Polski w świat. Od 45 lat FAMA wysyła w dalszą artystyczną drogę setki artystów, piosenek, spektakli, skeczy, wierszy, które krążą w poszukiwaniu adresata. I tym razem to co najlepsze na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym Fama zakopertujemy i wrzucimy do jednej skrzynki z napisem Koncert Finałowy.

Zobaczycie laureatów festiwalu oraz najciekawsze wydarzenia wychwycone spośród wielu, które przez dwa tygodnie sierpnia pokazane lub stworzone zostaną w Świnoujściu.

Staniecie się pierwszymi odbiorcami listów od Famy, które już kolejnego dnia rozproszą się po świecie i być może za jakiś czas wrócą do Was jako kultowe pozycje cytowane przez wielu.

Serdeczności


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Seniorzy, możecie się zaszczepić przeciwko grypie Każdy, kto ukończył 60. rok życia, może skorzystać z akcji szczepienia przeciwko grypie, organizowanej przez Szpital Mieski im. Jana Garduły. Szczepienia dla seniorów rozpoczynają się 17.09.2021r. i będą dostępne do końca października 2021 r. Akcja jest finansowana przez Miasto, informację przekazał Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście. ■
■ Prezydent Miasta Świnoujście zaprasza w sobotę 18 września na wielkie otwarcie Parku Zdrojowego po rewitalizacji. Od godziny 19 w rozświetlonych, parkowych alejach zabrzmi doskonała, nie tylko jazzowa muzyka. O godz. 20.30 w historycznej altanie wystąpi gwiazda ze Stanów Zjednoczonych, pianista Konrad Paszkudzki z zespołem. Na miejscu będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę przeciw COVID-19, pod okiem specjalistów ze Szpitala Miejskiego. ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■