POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.08.2015, 11:56:01] • Świnoujście

Kolorowa FAMA dzieciom!

Kolorowa FAMA dzieciom!

fot. Agnieszka Puszcz

Przez kilka godzin na Placu Wolności powstawał wielki napis. Cel był jeden- stworzenie kolorowego napisu FAMA. Famowicze zachęcali dzieci do wspólnej zabawy.

Projekt jest realizowany przez studentów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Skierowany jest do najmłodszych uczestników festiwalu.

Kolorowa FAMA dzieciom!

fot. Agnieszka Puszcz

Fama to nie tylko koncerty, to także wydarzenia stworzone z myślą o najmłodszych. Jak widać na Famie każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolorowa FAMA dzieciom!

fot. Agnieszka Puszcz

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [28.08.2015, 11:27:24] • [IP: 83.11.147.***]

we wtorek nie można było nikogo znaleźć. Znowu mała żenadka.

Gość • Czwartek [27.08.2015, 15:54:45] • [IP: 80.245.189.***]

Dzieci malowały przez pół godziny i plac opustoszał. Dzieci były znudzone zbyt długim czekanie na organizatorów (1 godz. i 15 minut). Dzieła dokończyli organizatorzy.Myślę, że w przyszłym roku nie powtórzą takiej wpadki.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Seniorzy, możecie się zaszczepić przeciwko grypie Każdy, kto ukończył 60. rok życia, może skorzystać z akcji szczepienia przeciwko grypie, organizowanej przez Szpital Mieski im. Jana Garduły. Szczepienia dla seniorów rozpoczynają się 17.09.2021r. i będą dostępne do końca października 2021 r. Akcja jest finansowana przez Miasto, informację przekazał Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście. ■
■ Prezydent Miasta Świnoujście zaprasza w sobotę 18 września na wielkie otwarcie Parku Zdrojowego po rewitalizacji. Od godziny 19 w rozświetlonych, parkowych alejach zabrzmi doskonała, nie tylko jazzowa muzyka. O godz. 20.30 w historycznej altanie wystąpi gwiazda ze Stanów Zjednoczonych, pianista Konrad Paszkudzki z zespołem. Na miejscu będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę przeciw COVID-19, pod okiem specjalistów ze Szpitala Miejskiego. ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■