POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [25.08.2015, 13:58:05] • Świnoujście

Renata Przemyk znów na Famie

Renata Przemyk to jedna ze znanych postaci polskiej sceny muzycznej, która, u progu swojej kariery, pojawiła się i odnosiła pierwsze sukcesy w Świnoujściu, na Famie. Do dziś zapamiętaliśmy jej program zatytułowany przewrotnie „Malo zdolna szansonistka”. W poniedziałek na scenie MDK piosenki Renaty Przemyk usłyszeliśmy w wykonaniu uczestników warsztatów wokalnych tegorocznej Famy. Tym razem, opiekunowie młodych wokalistów zaryzykowali i koncert odbył się pod tytułem „Bardzo zdolni szansoniści”. Oby była to dobra wróżba!

Po tym koncercie możemy śmiało zaryzykować twierdzenie, że przybyła nam grupa talentów na miarę mistrzów. Na warsztat wzięli bardzo trudno , szczególnie dla początkujących wykonawców utwory. Ale poradzili sobie z nimi fantastycznie. Gorące przyjęcie widowni jest chyba najlepszym tego dowodem.
W koncercie wystąpili: Paweł Izdebski (śpiewał „Babę zełał Bóg” „Kot”),a towarzyszyli mu Magdalena Laskoska na skrzypcach i Mateusz Urbański na basie. SUZIA („Jakby nie miało być”) z towarzyszeniem Magdaleny Laskowskiej na skrzypcach. Grupa SAUTE („Kochaj mnie jak wariat”, „Makijaż twarzy”), Ralph Kamiński z towarzyszeniem Agi Bigaj („Spaceruję nago”) oraz OLANDRA, której towarzyszył Paweł Izdebski na gitarze („Odjazd”, „Zazdrosna”). W scenariuszu koncertu nie było czasu na bisy ale kto wie... Przed nami przecież finał Famy...


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■