POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.08.2015, 09:39:26] • Świnoujście

Kari & The Buskers potwierdzili klasę w Scenie

Kari & The Buskers potwierdzili klasę  w Scenie

fot. iswinoujscie.pl

Mieliśmy okazję słuchać ich już w muszli koncertowej przy promenadzie. W sobotę, 22 sierpnia Kari & Te Buskers potwierdzili soją koncertową klasę w Scenie. Przy okazji przypomnieli nam jak doskonale na Famie czuje się Rap. To waśnie Rap jest ich ulubionym gatunkiem choć nieźle czują się także w innych klimatach, a solówki gitarowe Adama Ścigały przypominają najlepsze lata rocka.

Buskersi mają w swoim składzie festiwalową perełkę. Marcin Grodzki zwany Martinezen gra na „perkusjonaliach”. Tak oficjalnie nazwali zestaw perkusyjny za którym stoi. Muzyka grupy porywa do zabawy i publiczność nie daje się prosić. W Scenie także koncert zamienił się w klubową imprezę.

Kari & The Buskers potwierdzili klasę  w Scenie

fot. iswinoujscie.pl

Zaproszenie grupy na tegoroczną Famę to znak, że rapowanie nadal pozostaje nośnym sposobem artystycznego wyrazu. A, że przy okazji jest wesoło... To właśnie o to, zdaje się,od zawsze chodziło na Famie!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nie Stawa Młyny czyli "biały wiatrak", jest symbolem Świnoujścia pod rządami prezydenta Żmurkiewicza, tylko umierające i uschnięte drzewa w mieście. To wymowny i smutny symbol Świnoujścia zarządzanego zbyt długo przez prezydenta Żmurkiewicza i jego zastępców Michalską i Sujkę. To, co dzieje się na ulicy Uzdrowiskowej, to nie tylko zaniedbanie - to skandal. Młode drzewa, które miały być ozdobą naszej dzielnicy nadmorskiej, umierają jedno po drugim, pozostawiając po sobie pustkę i żal. Za zieleń odpowiada Wydział Infrastruktury Zieleni Miejskiej i jego naczelnik, Jacek Antczak. Jak to możliwe, że w XXI wieku, w czasach kryzysu klimatycznego, nie potrafimy zadbać o żywe młode drzewa? ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszczą drzewa! Czy nie nadszedł czas na interwencję? Mieszkaniec naszego miasta postanowił przesłać zdjęcia do redakcji, które robią wrażenie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, które zostały uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi paść, aby przeniesiono te zwierzęta do parku Wolińskiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■