POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.08.2014, 09:45:36] • Świnoujście

Wciąż nowe atrakcje famowe na Warszowie!

Wciąż nowe atrakcje famowe na Warszowie!

fot. FAMA

Tak jak informowaliśmy niedawno, uczestnicy tegorocznego festiwalu Fama podjęli się organizacji działań na terenie Warszowa. Projekt re:Warszów jest organizowany we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury nr 2 i tam właśnie famowicze zapraszają mieszkańców, głównie dzieci i młodzież na różnorodne warsztaty.

Zajęcia trwają już od poniedziałku, spotkania w MDKu odbywają się codziennie w trybie: 12:00-13:30 zajęcia taneczne (hip-hop, jazz, videoclip dance dla dziec i młodzieży), 14:00-15:00 warsztaty teatralne (dla młodzieży od 12 do 17 lat). Dodatkowo, już dziś (czwartek) o godz. 14:00 zapraszamy na wydarzenie specjalne dla wszystkich chętnych – pokaz zjawisk i urządzeń optycznych przygotowany przez Karolinę Falkiewicz, artystkę, fotografkę, nauczycielkę optyki i fotografiki. Na piątek szykuje się towarzyski mecz piłki nożnej, w którym z famowiczami zmierzy się reprezentacja młodzieży warszowskiej oraz warsztaty z ekodesignu i przerabiania ubrań. Finałem działań Famy an Warszowie jest weekendowy piknik organizowany przy współudziale firmy Polskie LNG.

Wciąż nowe atrakcje famowe na Warszowie!

fot. FAMA

Dalszy harmonogram wydarzeń będzie ogłaszany na plakatach oraz dostępny na facebookowej stronie projektu: www.facebook.com/rewarszow. Zapraszamy do śledzenia informacji i uczestnictwa w warsztatach.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Seniorzy, możecie się zaszczepić przeciwko grypie Każdy, kto ukończył 60. rok życia, może skorzystać z akcji szczepienia przeciwko grypie, organizowanej przez Szpital Mieski im. Jana Garduły. Szczepienia dla seniorów rozpoczynają się 17.09.2021r. i będą dostępne do końca października 2021 r. Akcja jest finansowana przez Miasto, informację przekazał Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście. ■
■ Prezydent Miasta Świnoujście zaprasza w sobotę 18 września na wielkie otwarcie Parku Zdrojowego po rewitalizacji. Od godziny 19 w rozświetlonych, parkowych alejach zabrzmi doskonała, nie tylko jazzowa muzyka. O godz. 20.30 w historycznej altanie wystąpi gwiazda ze Stanów Zjednoczonych, pianista Konrad Paszkudzki z zespołem. Na miejscu będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę przeciw COVID-19, pod okiem specjalistów ze Szpitala Miejskiego. ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■