POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.08.2014, 09:45:36] • Świnoujście

Wciąż nowe atrakcje famowe na Warszowie!

Wciąż nowe atrakcje famowe na Warszowie!

fot. FAMA

Tak jak informowaliśmy niedawno, uczestnicy tegorocznego festiwalu Fama podjęli się organizacji działań na terenie Warszowa. Projekt re:Warszów jest organizowany we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury nr 2 i tam właśnie famowicze zapraszają mieszkańców, głównie dzieci i młodzież na różnorodne warsztaty.

Zajęcia trwają już od poniedziałku, spotkania w MDKu odbywają się codziennie w trybie: 12:00-13:30 zajęcia taneczne (hip-hop, jazz, videoclip dance dla dziec i młodzieży), 14:00-15:00 warsztaty teatralne (dla młodzieży od 12 do 17 lat). Dodatkowo, już dziś (czwartek) o godz. 14:00 zapraszamy na wydarzenie specjalne dla wszystkich chętnych – pokaz zjawisk i urządzeń optycznych przygotowany przez Karolinę Falkiewicz, artystkę, fotografkę, nauczycielkę optyki i fotografiki. Na piątek szykuje się towarzyski mecz piłki nożnej, w którym z famowiczami zmierzy się reprezentacja młodzieży warszowskiej oraz warsztaty z ekodesignu i przerabiania ubrań. Finałem działań Famy an Warszowie jest weekendowy piknik organizowany przy współudziale firmy Polskie LNG.

Wciąż nowe atrakcje famowe na Warszowie!

fot. FAMA

Dalszy harmonogram wydarzeń będzie ogłaszany na plakatach oraz dostępny na facebookowej stronie projektu: www.facebook.com/rewarszow. Zapraszamy do śledzenia informacji i uczestnictwa w warsztatach.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■