POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.04.2014, 18:43:57] • Świnoujście

Groźny wypadek na 1 km przed "Karsiborami". Kierowca hyundaia uderzył w drzewo. Trzy osoby ranne. Zobacz więcej zdjęć!

Groźny wypadek na 1 km przed "Karsiborami". Kierowca hyundaia uderzył w drzewo. Trzy osoby ranne. Zobacz więcej zdjęć!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca hyundaia zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Są ciężko ranni. Jedną osobę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Szczecinie. Dwie pogotowie przewiozło do szpitali w Świnoujściu i Gryficach.

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj po godzinie 16 na ulicy Pomorskiej, około kilometra od przeprawy promowej "Karsibór". Granatowy bus marki Hyundai, jadący w stronę promu, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał z prostego odcinka drogi. Wjechałw rów wypełniony wodą i uderzył w wierzbę. 38-letni kierowca został zakleszczony w aucie. Uwolnili go dopiero przybyli na miejsce strażacy. Z urazem nogi przetransportowano go śmigłowcem do szpitala w Szczecinie.

Groźny wypadek na 1 km przed "Karsiborami". Kierowca hyundaia uderzył w drzewo. Trzy osoby ranne. Zobacz więcej zdjęć!

fot. Andrzej Ryfczyński

Ranni są też pasażerowie. Dwie osoby pogotowie przewiozło do szpitali. Kobietę- do placówki w Świnoujściu, mężczyznę - Gryficach.

Groźny wypadek na 1 km przed "Karsiborami". Kierowca hyundaia uderzył w drzewo. Trzy osoby ranne. Zobacz więcej zdjęć!

fot. Andrzej Ryfczyński

Po zbadaniu w świnoujskim szpitalu lekarze zadecydowali, że kobieta z urazem głowy będzie transportowana do Szczecina.

Groźny wypadek na 1 km przed "Karsiborami". Kierowca hyundaia uderzył w drzewo. Trzy osoby ranne. Zobacz więcej zdjęć!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wypadek był tak poważny, że na miejsce skierowano trzy karetki. Byli strażacy, służby ratownicze z terminala LNG, straż graniczna i wojskowa, policja. Droga została na przez pewien czas zablokowana.

Groźny wypadek na 1 km przed "Karsiborami". Kierowca hyundaia uderzył w drzewo. Trzy osoby ranne. Zobacz więcej zdjęć!

fot. Andrzej Ryfczyński

Policja ustala, dlaczego samochód niespodziewanie zjechał z drogi. Bus przewoził odzież. Auto miało tablicę rejestracyjną z województwa łódzkiego.

Kliknij tu, aby zobaczyć fotogalerię


źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Gość • Piątek [02.05.2014, 02:22:17] • [IP: 83.30.194.***]

Zwykłe zmęczeni kierowcy, wiem o tym, i wypadek był z powodu braku, snu,

Gość • Wtorek [22.04.2014, 17:39:53] • [IP: 217.76.118.**]

Ci ludzie żyją. Jedna kobieta to matka mojej siosty kolegi :c (w tym wypatku była)

Gość • Niedziela [13.04.2014, 19:27:15] • [IP: 62.69.251.***]

jeszcze duzo osob zginie w tym kraju przez pird... drzewa przy drodze bo widac ze one sa wazniejsze od zycia ludzkiego i niewazne czy pijany glupi niewyspany smierc na drzewie to zbedna ofiara

Gość • Niedziela [13.04.2014, 18:48:01] • [IP: 88.156.232.**]

Boże! współczuję tym ludziom. : (Wiadomo, co się z nimi stało, żyją? Bo klepsydry się pojawiły...

Gość • Sobota [12.04.2014, 22:06:53] • [IP: 93.94.184.***]

Zapierdzielał na prom i stało się. Precz z promami. !!

Gość • Sobota [12.04.2014, 21:46:09] • [IP: 79.186.114.***]

Proste, trzeba wyprowadzić się ze Świnoujścia i już nie trzeba będzie się spieszyć

Gość • Sobota [12.04.2014, 13:52:44] • [IP: 77.253.144.***]

Choćby jedyne drzewo stało przy rowie to i tak wypadek kierowcy na nim się zatrzyma. To jakieś fatum.Kierowca myśli żeby go ominąć ale i tak go przyciągnie.Sam tego doświadczyłem, jedno drzewo w polu, przestrzeń ogromna, a ja łup w niego.Jakaś siła tam mnie ciągła.Trudno to wytłumaczyć, do dziś nie w to wierzę.

Gość • Sobota [12.04.2014, 13:51:28] • [IP: 83.13.154.***]

W to drzewo trafiło już kilka samochodów co widać po śladach.

SGość • Sobota [12.04.2014, 12:12:28] • [IP: 80.245.190.***]

Kolejne ofiary przeprawy promowej.

Gość • Sobota [12.04.2014, 11:53:49] • [IP: 62.69.251.***]

takie drzewa bezposrednio przy drogach nalezy wytepic a gdy zieloni sie sprzeciwia ich tez to nie wina promow tylko predkosci a po jaki ch... tam jest 70 km - a po taki aby ludzie sie nie zabijali a teraz tylko czekac az zrobia tam radar albo strefe kontrolowanej predkosci no i kasowanko juz przy promie!

Gość • Sobota [12.04.2014, 11:10:06] • [IP: 62.69.231.***]

To teraz będą powoli wracać pociągiem.

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:39:50] • [IP: 80.245.181.***]

Pozabijamy się kiedyś wszyscy przez te promy. Przypomnijcie sobie ilu ludzi już zginęło spiesząc się na prom.

Gość • Sobota [12.04.2014, 09:06:05] • [IP: 80.245.190.***]

Na Pomorskiej jest ograniczenie 70 km/h, ale wszyscy pędzą na prom. Wariaty i brak kultury jazdy. W ty przypadku może kierowca zasnął.

Gość • Sobota [12.04.2014, 08:42:14] • [IP: 88.79.170.***]

Życzę powrotu do zdrowia !!

Gość • Sobota [12.04.2014, 05:44:37] • [IP: 77.113.71.**]

Cholera, stała się tragedia w ludzie w komentarzach znów rzygają nienawiścią" pewnie mu wierzba wyrosła", " fajnie że jechał 70", " wina Tuska". Sporo paskudnych ludzików zamieszkuje Ś-cie...

Gość • Sobota [12.04.2014, 01:45:38] • [IP: 217.166.51.***]

SG no i macie swoja podrabianą odzież, sami się wystawili hurtownicy!!

Gość • Sobota [12.04.2014, 01:36:02] • [IP: 88.156.234.***]

Tak się dzieje, gdy kierowca traci z pola widzenia pasmo drogi! Wystarczy odwrócić głowę..

Gość • Sobota [12.04.2014, 01:02:03] • [IP: 93.94.188.***]

dobranoc kretyni

Gość • Sobota [12.04.2014, 00:58:34] • [IP: 92.42.112.***]

Może się na prom spieszyli? Dobrze że w tym miejscu nie rośnie brzoza i wszyscy przeżyli. Życzę tym poszkodowanym szybkiego powrotu do zdrowia i żeby NFZ nie skąpił środków na leczenie. Jak to zrobili już ze ś.p. Cezarym W.

Gość • Sobota [12.04.2014, 00:19:40] • [IP: 88.156.234.***]

Pewnie dlatego, że wyjechał jeszcze w nocy a miał do obskoczenia 50 miejscowości zanim wróci... Tak sobie zgaduję... Pogoń za pieniądzem wygrywa ze zdrowym rozsądkiem?

Gość • Piątek [11.04.2014, 23:56:41] • [IP: 89.174.73.**]

I to przy prędkości 70 km/h, która tam obowiązuje??

Gość • Piątek [11.04.2014, 23:31:08] • [IP: 83.21.156.**]

widziałam to i tam było tylko to jedno drzewo i akurat w nie wjechał

Gość • Piątek [11.04.2014, 22:43:49] • [IP: 62.69.251.***]

Szacun dla pracowników Polomarketu!

lolodolo • Piątek [11.04.2014, 22:30:31] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Piątek [11.04.2014, 20:51:26] • [IP: 88.156.232.***] Widzę, że ograniczeni intelektualnie frajerzy bronią Tuska. Tusk rządzi druga kadencję, a mostu jak nie było tak nie ma, tylko dziurawe baniaki na gaz nam tu podrzucił. Stocznia przez nieudolność szajki Tuska zrujnowana, dziurawe baniaki na gaz nie działają, mostu nie ma, a wszędzie tylko bród smród i ubóstwo. A popaprane kanalie jak kradły tak kradną dalej.

Gość • Piątek [11.04.2014, 22:13:31] • [IP: 83.8.6.***]

Ptrząc na zdjęcia to tak, jakby samochód wjechał w drzewo jadąc z prawej strony wprost z łąki ! Najlepiej wytłumaczyłby to Macierewicz (Antoni)

Oglądasz 1-25 z 50
■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■