POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.04.2014, 08:14:35] • Świnoujście

Tajemniczy rower na przystanku

Tajemniczy rower na przystanku

fot. Sławomir Ryfczyński

Stoi tak od kilku tygodni i dotąd jego właściciel się nim nie zainteresował. W pobliżu przeprawy promowej Bielików, na przystanku autobusowym, ktoś przypiął rower.

- Wygląda na niemiecki- mówi jeden z mieszkańców. - Stoi tutaj już co najmniej dwa miesiące. Ukradziono mu tylko siodełko.

Dziw, że w mieście, gdzie ginie mnóstwo rowerów, ten właśnie się ostał. Co prawda jest przypięty, ale dla złodziei to nie jest przecież problem.

Tajemniczy rower na przystanku

fot. Sławomir Ryfczyński

- Może złodziej go nie rusza, bo myśli, że to zastawiona przez policję zasadzka?- zastanawia się nasz rozmówca.

Policja zaprzecza. Na naszą prośbę pojazd sprawdzono. Nie figuruje w rejestrach jako skradziony.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Czwartek [24.04.2014, 01:27:02] • [IP: 62.69.252.**]

LUDZIE-NIE DAJCIE SIE ZWIESC POZOROM.ROWER JAK ROWER-ZAINTERESOWANIE Z OBU STRON(Lewej i Prawej).Dlaczego wielu doszukuje sie w tym ''n i e o b y c z a j n y m''wybryku-co jest w ten sposob okreslane w wielu panstwa komentarzach, aczkolwiek kazdy skupia sie na tym, czyja jest ten rower wlasnoscia lub ile za niego ''dostaniemy''kiedy juz go posiadzie osoba.REASUMUJAC TEN WYWOD-Lezy na wyspach 3, 2kg.szczerego zlota bez nadzoru, gdzies w okolicah tegoz roweru, a plejada mini-zlodziejaszkow tlucze piane na forum o jednosladzie, ktory byl do wziecia juz od czasu kiedy tam pierwszy raz go postawiono.SZACUN.

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 21:42:58] • [IP: 80.245.181.***]

Achh cholera, to tam go zostawiłem!!

Gość • Poniedziałek [07.04.2014, 05:20:16] • [IP: 80.245.178.***]

prawdziwy polak nie kradnie w swoim miescie!!

Gość • Niedziela [06.04.2014, 08:55:52] • [IP: 62.69.253.***]

no to go teraz ukradną. Halo, panie złodzieju, wiesz gdzie szukać.

Gość • Niedziela [06.04.2014, 01:13:56] • [IP: 92.42.116.**]

Brak złodziejstwa jest sensacją w naszym kraju?

Gość • Sobota [05.04.2014, 21:27:07] • [IP: 75.157.3.***]

z GPS... em

mix tłuszczowy • Sobota [05.04.2014, 20:44:08] • [IP: 95.129.225.***]

dam 6 stów

Gość • Sobota [05.04.2014, 19:33:18] • [IP: 80.245.190.***]

Rower stoi na wabia

607998538 • Sobota [05.04.2014, 17:35:31] • [IP: 62.69.252.**]

Znam własciciela tego roweru On wyjechał do Szczutowa...a ja mam klucze od zamkniecia ale musiałabym pojechac do domu i przywiesc ale pracuje i nie mam jak na razie. ...takze jest własciciel, on jest rejestrowany takze jak ktos ukradnie bedzie miał nie przyjemnosci..pozdrawiam...

Gość • Sobota [05.04.2014, 17:28:36] • [IP: 198.7.58.**]

Rower stoi... sensacja, bo stoi długo? Do kogo mieć o to pretensję?

Gość • Sobota [05.04.2014, 16:52:19] • [IP: 2.111.155.***]

jutro na cegłach bedzie stal

Gość • Sobota [05.04.2014, 16:29:30] • [IP: 62.69.231.***]

450€

Gość • Sobota [05.04.2014, 14:04:18] • [IP: 31.1.182.***]

stoi nikomu nie wadzi po ch... artykuł?

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:33:42] • [IP: 80.50.142.***]

Teraz to na pewno złodziej się zainteresuje... Ładna reklama ze strony portalu...

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:17:01] • [IP: 80.245.189.***]

jest jeszcze?to biore.

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:16:42] • [IP: 92.42.118.***]

widziałem go, wydawal sie ładny

Gość • Sobota [05.04.2014, 12:02:48] • [IP: 62.69.252.***]

a stoi widze to codziennie

Gość • Sobota [05.04.2014, 11:41:37] • [IP: 93.94.188.***]

TO JEST PROWOKACJA! UWAGA!

Gość • Sobota [05.04.2014, 11:28:26] • [IP: 95.129.225.***]

Skoro rower stoi ponad miesiąc, a nie jest to parking dla rowerów to stanowi zagrożenie. Ponadto może w niemczech był znakowany i wystarczy zadzwonic na niemiecką komendę i podać nr ramy?

Gość • Sobota [05.04.2014, 11:20:38] • [IP: 80.245.184.***]

pewnie kradziony

Gość • Sobota [05.04.2014, 11:18:40] • [IP: 83.8.105.***]

podpucha...haha

GośćDarek • Sobota [05.04.2014, 11:15:03] • [IP: 87.57.134.**]

NO TO CO?? Zakazu postoju dla bicykli niet, nikomu nie przeszkadza a i przypiety, siodelko albo zwiniete, albo wlasciciel je zabral /o naiwnosci, co jest popularne na zachodzie Europy/.. Wlasciciel powinien" podziekowac" tylko za OBYWATELSKI DONOS!! Gdyz niczym zdroznym jest przypinanie, zamykanie rowerow poza Polska w roznych mieiscach, tu sensacja. Pozdro.

Gość • Sobota [05.04.2014, 10:43:06] • [IP: 89.229.77.***]

Kettler dobry rower

Gość • Sobota [05.04.2014, 10:29:37] • [IP: 89.204.139.**]

300zl. to spokojnie idzie wyrwac za takiego

Gość • Sobota [05.04.2014, 10:28:58] • [IP: 62.69.241.***]

to jest cynk dla złodzieja?

Oglądasz 1-25 z 34
■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■