POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.08.2012, 13:34:22] • Świnoujście

Dlaczego zakładamy na siebie maski? Czy potrafimy przyznawać się do własnych błędów?

Dlaczego zakładamy na siebie maski, czy potrafimy przyznawać się do własnych błędów, jaki mamy stosunek do śmierci? Już dziś o 16:30 festiwalowa publiczność spotka się z Andrzejem Stasiukiem. Laureat wielu prestiżowych nagród m. in. Nagrody Literackiej Nike, Międzynarodowej Nagrody Literackiej Vilenica zdradzi, czym dla niego jest przemijanie i jak starał się o nim opowiedzieć w swoich opowiadaniach.

„Pokaz interpretacji wierszy kobiecych autorstwa mężczyzn w wykonaniu kobiecym” -to czeka na nas podczas popołudniowego spektaklu „Jestem” w wykonaniu Teatru Realistycznego. Cztery kobiety opowiedzą o swoich pragnieniach i przywarach, naturalności, ale i zakładaniu różnych życiowych masek.

W „Dramacie Jednej Osoby” Barbary Gałczyńskiej poznamy historię o niespełnionych marzeniach, życiowych porażkach, za które sami wymierzamy sobie najgorszą z możliwych kar. Jak to wszystko skończy się dla bohaterki monodramatu? Dowiemy się już dziś.

Wieczorem zmienimy klimat. Koncert zespołu FairyTaile Show przeniesie nas w świat rocka. Później nasze emocje rozpali koncert mistrzyni rock-noir- Rykardy Parasol, amerykańskiej wokalistki, często porównywanej do PJ Harvey, Nicka Cave’a, Toma Waitsa czy Johnny Casha. Rykarda Parasol wystąpi z grupą młodych polskich muzyków, z którymi obecnie, część z nich jest związana z Festiwalem FAMA.

Miłośników innych styli muzycznych zapraszamy na koncert grupy Mango Collective. Zespół zagra hip- hop w połączeniu z muzyką soul. Laureat wielu polskich festiwali u nas będzie po raz pierwszy.
Więcej informacji na temat tegorocznej FAMY można znaleźć na www.fama.org.pl i na naszym profilu na Facebooku.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■