POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.01.2010, 02:21:44] • 安inouj軼ie

Do morza dla dzieciak闚

Do morza dla dzieciak闚

Spotykamy si 11.40 i wchodzimy o 12 do wody.(fot. S豉womir Ryfczy雟ki )

安inoujskie morsy zapowiedzia造 wsparcie 18 fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy i s這wa dotrzymuj. Podobnie jak przed rokiem cz這nkowie klubu „Mor鈍in” wskocz do zimnego Ba速yku.

Impreza, po陰czona ze zbi鏎k pieni璠zy na pomoc dzieciom ze schorzeniami onkologicznymi odb璠zie si w niedziel 10 stycznia przy zej軼iu na pla輳 od ul. Chrobrego. G堯wn atrakcj b璠zie oczywi軼ie morska k徙iel, do kt鏎ej cz這nkowie klubu chc zach璚a tak瞠 widz闚 ale organizatorzy zapowiadaj, ze atrakcji b璠zie wi璚ej. Zapewniaj du穎 rado軼i iw spania豉 zabaw. Rado軼i imprezie mo瞠 doda ka盥y kto wybierze si tego dnia na nadmorski spacer. Zwykle o swoich wyczynach morsy m闚i, 瞠 robi to dla zdrowia. W豉snego. Tym razem b璠zie inaczej!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-10 z 10

Go嗆 • Sobota [09.01.2010, 20:06:09] • [IP: 80.72.197.***]

nie foczka tylko morswin Go嗆 • Czwartek [07.01.2010, 22:07] • [IP: 92.42.112.***] Jednak prawdziwa foczka z tej Ewy...;] Go嗆 • Czwartek [07.01.2010, 21:44] • [IP: 80.245.186.***] Ale sie produkuje ta pani z pierwszego planu.

Go嗆 • Czwartek [07.01.2010, 22:07:00] • [IP: 92.42.112.***]

Jednak prawdziwa foczka z tej Ewy...;]

Go嗆 • Czwartek [07.01.2010, 21:44:09] • [IP: 80.245.186.***]

Ale sie produkuje ta pani z pierwszego planu.

Go嗆 Ela • Czwartek [07.01.2010, 18:56:05] • [IP: 95.129.226.***]

Mors鈍inki bardzo prosz zadbajcie, aby wspania造 werblista., kt鏎y jest na zdj璚iu a w ub. r Wam wybija rytm towarzyszy r闚nie i t niedziel.

Go嗆 • Czwartek [07.01.2010, 16:48:05] • [IP: 80.245.179.***]

foczku pami皻aj ze samsunga mi o瞠niasz...pozdrawiam ca逝je :***

foczka • Czwartek [07.01.2010, 12:12:31] • [IP: 80.245.187.***]

Pozdrawiamy i gor帷o 軼iskamy nasz kochan foczk Ew oraz morsa P.Mariana!Trzymajcie si kochani cieplutko i do zobaczenia w niedziel!

foczka z klubu "Mor鈍in" • Czwartek [07.01.2010, 10:18:36] • [IP: 80.245.187.***]

Spotykamy si na pla篡 o godz.11:40, po kr鏒kiej rozgrzewce o godz.12:00wchodzimy do wody.Zapraszamy ch皻nych, nie marznijcie na brzegu, wchod嬈ie z Nami do Ba速yku!

Go嗆 • Czwartek [07.01.2010, 08:06:09] • [IP: 217.97.193.**]

wszystkich ch皻nych do k徙ieli, jak i widz闚, zapraszamy o godz 11.40.

Go嗆 • Czwartek [07.01.2010, 07:52:37] • [IP: 80.54.123.***]

Ewa to Ty? Gratuluje wielu talent闚

joanna • Czwartek [07.01.2010, 07:52:02] • [IP: 192.168.100.**]

Marian tak trzymaj, jeste wspania造...:)

Ogl康asz 1-10 z 10
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszam na posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Spo貫cznych Rady Miasta 安inouj軼ie zaplanowanej na dzie 17.04.2024 r. (鈔oda) o godz. 12.00 w sali 315 Miejskiego Domu Kultury, na kt鏎ym zaprezentowana zostanie koncepcja rozbudowy Szpitala Miejskiego im. Jana Gardu造 w 安inouj軼iu Sp. z o.o. ■ Joanna Agatowska Prezydentem 安inouj軼ia w I turze! To historyczne zwyci瘰two! Oczywi軼ie musi by potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protoko堯w z 27 komisji wyborczych w 安inouj軼iu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokona豉 trzech swoich konkurent闚 i w I turze zosta豉 prezydentem 安inouj軼ia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zosta這 jeszcze dokonane. Nast徙i po wydaniu 安iadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. wrze郾ia br. Roszczenia obu stron w zwi您ku z prowadzonymi mediacjami s obj皻e tajemnic mediacji - t逝maczy Jaros豉w Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta 安inouj軼ie ■