POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.01.2010, 09:48:25] • Świnoujście

W sobotę bal charytatywny!

W sobotę bal charytatywny!

fot. istockphoto.com

W najbliższą sobotę (09.01.2010r.) w Kasynie Wojskowym o godzinie 20 odbędzie się Noworoczny Bal Charytatywny dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę i oczywiście masę konkursów z ciekawymi nagrodami ioraz niespodziankami. W cenie za jedynie 40 złotych znalazł się poczęstunek, niespodzianka i oczywiście napoje. Dla gości chętnych skorzystać z czegoś z poza menu będzie otwarty bufet (dostępne będą wszystkie napoje).

Bilety jeszcze dostępne w punktach:
- sklep "MiniMax" przy ul. Piłsudskiego (obok sklepu NIKE),
- zakład fryzjerski "AXEL" przy ul. Dąbrowskiego (obok salonu ORANGE),
- sklep rowerowy przy ul. Monte Cassino (na przeciwko kwiaciarni RÓŻA).

UWAGA - ilość biletów ograniczona.
Odpowiedzi na wszelkie pytania można uzyskać pod numerem telefonu: 0782 726 343.


Zaktualizowano: Środa [06.01.2010, 01:38:25]

komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Środa [06.01.2010, 10:58:09] • [IP: 88.156.234.***]

co Popielski częstuje winem, czy znowu chce w Świnoujściu zaistnieć.

Gość • Wtorek [05.01.2010, 21:26:27] • [IP: 83.168.106.**]

to zdjęcie to promowanie alkoholu!!

Gość • Wtorek [05.01.2010, 18:17:06] • [IP: 188.33.215.***]

[IP: 217.97.199.*] to nie do konca tak z tym. Moze wszystko oddaje ale kto mowi ze odrazu? ;] Najpierw te kilka milionow potrzyma w banku i jak to potrzyma rok to ma taka kase że mała bania

Gość • Wtorek [05.01.2010, 12:03:08] • [IP: 217.97.199.*]

powiem tak, na całym swiecie odbywają się podobne bale charytatywne, ale tam dzałają na innych zasadach, u nas najpierw " hieny cmentarne"okradły rodzicow sprzedając za bezcen stocznie, huty, wiekie zakłady pozbawiając rodziców pracy, a teraz iodwracają kota ogonem i urzadzają zbiorową żebraninę, chore dzieci ma leczyć panstwo, to jest zapisane w konstytucji z naszych zreszta podatkow, Owsiak tak do konca nigdy sie nie rozliczyl z pieniedzy, z czego zyje cały rok on i jego rodzina zreszta za granicą, fundacje to sa z reguły pranie lewych dochodoe, oczywiscie z nielicznymi wyjatkami!

Gość • Wtorek [05.01.2010, 10:37:38] • [IP: 80.245.187.**]

z 1mln zl uzbieranego przez urząd miasta naszych podatków 100 tys idzie na mieszkańców reszta nie wiaDOMO GDZIE.

Gość • Wtorek [05.01.2010, 10:09:44] • [IP: 92.42.113.**]

czy w tym mieście mieszkają sami rasiści??

Maślankiewicz • Wtorek [05.01.2010, 10:08:57] • [IP: 195.117.239.**]

Gościu [IP: 88.156.233.**]! Ale ty też możesz na tej imprezie zarobić. Właściwie po imprezie, bo trzeba będzie posprzątać.

Gość • Wtorek [05.01.2010, 10:04:46] • [IP: 80.245.187.***]

"Gość  Wtorek [05.01.2010, 09:53]  [IP: 88.156.233.**] z 1mln zl uzbieranego 100 tys idzie na dzieci a reszta nie wiaDOMO GDZIE NIGDY NIE DALEM I NIE DAM" A zapraszali Cię gdzieś?

Gość • Wtorek [05.01.2010, 10:04:02] • [IP: 88.156.233.***]

super