POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [17.08.2009, 00:45:55] • 安inouj軼ie

B璠zie M這dzie穎wa Rada Miasta w 安inouj軼iu!

B璠zie M這dzie穎wa Rada Miasta w 安inouj軼iu!

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 oraz 鈍inoujskie Stowarzyszenie Obrony Podatnik闚 w zwi您ku z og鏊nopolsk akcj „Masz g這s, masz wyb鏎”, kt鏎a jest organizowana przez Fundacj im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szko豉 Lider闚, wyra瘸j ch耩 i wol powo豉nia w 安inouj軼iu M這dzie穎wej Rady Miasta.

Powstanie w 安inouj軼iu M這dzie穎wej Rady Miasta zainicjowa造 trzy uczennice z GP2: Martyna Dziemidowicz, Marzena Ga趾owska oraz Anna Raczkiewicz. To w豉郾ie one udadz si w poniedzia貫k 17.08.09 r. do Dyrekcji Gimnazjum Publicznego nr 2 p. Edyty Tomaszek z oficjaln pro軸 o poparcie tego projektu oraz udzielenie pomocy w jego realizacji.

Nast瘼nym krokiem do utworzenia M這dzie穎wej Rady Miasta b璠zie spotkanie z prezydentem miasta Januszem 痂urkiewiczem w celu uzyskania r闚nie jego akceptacji i poparcia na jej powo豉nie.

Utworzenie M這dzie穎wej Rady Miasta da m這dzie篡 mo磧iwo嗆 uczestniczenia w 篡ciu spo貫cznym 安inouj軼ia oraz pewno嗆, 瞠 ma ona wp造w na decyzje dotycz帷e m這dych obywateli, podejmowane przez w豉dze miejskie. M這dzie穎wa Rada Miasta b璠zie dzia豉豉 na zasadzie 陰cznika pomi璠zy m這dzie膨, a 鈍inoujskimi w豉dzami. Dzi瘯i temu m這dzi b璠 mieli mo磧iwo嗆 informowania o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a tak瞠 wprowadzania w 篡cie w豉snych inicjatyw, co z ca陰 pewno軼i b璠zie mia這 pozytywne skutki.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 58

Andreas • Poniedzia貫k [26.03.2012, 20:24:20] • [IP: 203.42.246.***]

Zamiast zapraszac pzbrdaloyy sie co chyba z chodnikami zrobic i ulicami nie wspomne o parkingach. dobrze ze przyszla chwilowa odwilz to chociaz po czescie to zniknie tragedia pchacie sie Panstwo na stolki Rady Miejskiej a nie robicie nic. W tym roku to jest juz naprawde przesada ani nie bylo posypane sola a ni piaskiem doslownie nic. Moze nie macie Panstwo pieniedzy ? bylo moze trzeba mniej wydac na programy wyborcze Czekam na odpowiedz z Pani strony mysle ze wiekszosc widzi co sie w tym roku dzialo zima i bedzie o tym pamietalo przy kolejnych wyborach

Jacek • 字oda [26.08.2009, 16:12:37] • [IP: 83.31.228.**]

Wi璚ej o tym czym s m這dzie穎we rady i jakie s standardy ich funkcjonowania na stronie www.activitatis.pl/ Zapraszam!

Go嗆 • Wtorek [18.08.2009, 21:23:55] • [IP: 93.94.186.***]

Ludzie, wy (nie m闚i o wszystkich) to tylko umiecie krytykowac. Bardzo mi si podoba ten pomys. BRAWO.!! Dziewczyny

smb • Wtorek [18.08.2009, 15:30:53] • [IP: 75.119.229.***]

a ja czwarta zalegalizowac ziolo

Go嗆 • Wtorek [18.08.2009, 13:11:42] • [IP: 93.94.185.***]

og鏊nie to jest niezly pomysl, i jeszcze takie ladne dziewczyny go organizuja...;D

Go嗆 • Wtorek [18.08.2009, 09:53:57] • [IP: 217.97.199.*]

a ja trzecia legalne miejsca dla mlodzie篡 poni瞠j 18 roku 篡cia na kirabundy

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 21:36:37] • [IP: 93.94.185.***]

\/ a ja drug nowe 軼izki rowerowe...na tych si nie da je寮zi!

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 21:34:54] • [IP: 93.94.185.***]

No mam nadzieje, 瞠 to si uda...mam ju pierwsz propozycje...KINO!

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 21:33:51] • [IP: 93.94.185.***]

No nie幢e...mo瞠 co z tego wyjdzie b康幟y dobrej my郵i ;)

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 21:32:33] • [IP: 93.94.185.***]

eno laski jak wpad造軼ie na taki genialny pomys?;D

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 21:31:11] • [IP: 93.94.185.***]

To super pomys! Popieram to oczywi軼ie ;d

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 20:48:49] • [IP: 92.42.113.***]

ta

smb • Poniedzia貫k [17.08.2009, 19:06:46] • [IP: 69.165.143.***]

fajny tornister kochanie

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 18:12:26] • [IP: 217.97.199.*]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 17:45:02] • [IP: 80.245.188.**]

Do... Poniedzia貫k [17.08.2009, 15:50] • [IP: 92.42.113.***] ten najwi瘯szy i jedyny aktywista jak piszesz udowadnia ile mo瞠 zrobi jeden cz這wiek, i ile mo積a razem pami皻aj 瞠 on nie zostawia niedopowiedzianych wywiad闚. Czy to na temat aborcji czy te na temat homoseksualizmu i ma鹵e雟tw pomi璠zy nimi. Zastan闚 co piszesz

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 17:11:26] • [IP: 80.245.188.**]

No i jak zwykle internetowe trolle odzywaj si, bez pomys堯w na jutro zawsze na tym forum krytykuj帷e i narzekaj帷e. Oczywi軼ie 瞠 g逝pota nie fruwa dlatego siedzisz przed kompem i opluwasz wszystko i wszystkich.

Mount R • Poniedzia貫k [17.08.2009, 16:54:02] • [IP: 80.245.189.***]

Na pewno b璠 niezale積i i nie pozwol sob manipulowac.Prawda, 瞠 nie pozwol?...Prawda?!!

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 16:42:46] • [IP: 217.97.199.*]

178 masz racj..pomys !!mo瞠 jeszcze do pomocy zielone ludziki, dziewczyny maja si uczy i skonczy studia a nie bawi si w radnych...g逝pota podobno nie boli i nie fruwa!!a nauczycielka jak si nudzi niech pomysli o tym ile glodnych dzieci chodzi do szko造!!

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 16:07:45] • [IP: 80.245.178.**]

Prezydent si oczywi軼ie zgodzi, jak瞠by inaczej, b璠zie mia chwalebn instytucj FASADOW. Nauczycielka powinna to tym dziewczynom wyt逝maczy, 瞠 si tylko pod這膨, ich r闚ie郾icy b璠 mieli do nich pretensje, 瞠 si nic na rzecz m這dzie篡 nie zmienia (bo si nie zmieni), za to politycy b璠 sobie wyciera nimi usta pe軟e frazes闚 jakie to 安inouj軼ie jest demokratyczne.

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 16:04:14] • [IP: 92.42.119.***]

no to czekamy na g這sowanie kto zasi康zie w m這dzie穎wej radzie miasta :)

SSOP • Poniedzia貫k [17.08.2009, 16:03:39] • [IP: 80.245.188.**]

Czego takiego nie napisa豉by osoba maj帷a jak捷 wiedz o tym, cokolwiek by si nie zrobi這 ta zaraz b璠 krzycze 瞠 wybory si zbli瘸j, wstyd. Wstydem to napewno jest krytykowaniem ka盥ej inicjatywy spo貫cznej, ale co ty mo瞠sz o tym wiedzie. Wi璚 sied przed komputerem zapewne w pracy, i dale s帷z jad. A o Stowarzyszenie si nie martw jak by ci przysz這 ka盥emu cz這nkowi postawi butelk w鏚ki to go軼iu zbankrutowa by. Co ty chcesz od tej inicjatywy ? czemu sam tego nie zainicjowa貫 ? Lenistwo czy po prostu niewiedza i teraz zazdro軼isz 瞠 komu si to uda這 ?...Zapytaj po ludzku, ewentualnie popro o informacj publiczn ta tak informacj otrzymasz ilu cz這nk闚 jest w stowarzyszeniu i to aktywnych zapewniam ci...

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 15:50:13] • [IP: 92.42.113.***]

Wszystko by這by pi瘯nie, gdyby nie to, 瞠 inicjatorem jest najwi瘯szy i jedyny aktywista Stowarzyszenia Obrony Podatnik闚w czy czego takiego. Najpierw kostka teraz rada m這dzie穎wa. Niez造 lansik przed wyborami!

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.08.2009, 13:15:33] • [IP: 88.156.235.***]

hah, D簑nior! :DD