iswinoujscie.pl • Sobota [08.06.2024, 13:43:48] • zachodniopomorskie

Bilet Miejski – nowa oferta POLREGIO w Zachodniopomorskiem

Bilet Miejski – nowa oferta POLREGIO w Zachodniopomorskiem

fot. Organizator

Wraz z korektą rozkładu jazdy od 9 czerwca 2024 r. na Pomorzu Zachodnim pojawią się nowe przystanki w Kołobrzegu, Szczecinku i Szczecinie. Włączenie ich do ruchu kolejowego zwiększy dostępność kolei i ułatwi podróżowanie w regionie. POLREGIO przygotowało specjalną ofertę z myślą o pasażerach, którzy chcieliby podróżować pociągiem w obszarze tych oraz innych miejscowości w regionie.

Oferta pozataryfowa Bilet Miejski
Bilet Miejski będzie uprawniać do przejazdu pociągami POLREGIO w granicach miast. Cena biletu wynosi 3,00 zł. Jest ważny przez 30 minut. Możliwość korzystania z oferty zostanie wprowadzona w miejscowościach:
- Świnoujście: Świnoujście, Świnoujście Warszów, Świnoujście Przytór, Świnoujście
Port;
- Goleniów: Goleniów, Goleniów Park Przemysłowy);
- Świdwin: Świdwin, Świdwin Zamek;
- Kołobrzeg: Kołobrzeg, Kołobrzeg Radzikowo, Kołobrzeg Stadion, Kołobrzeg Amfiteatr;
Kołobrzeg Ogrody;
- Szczecinek: Szczecinek, Szczecinek Bugno, Szczecinek Chyże;
- Wałcz: Wałcz, Wałcz Raduń.

Od oferty Bilet Miejski obowiązują zniżki ustawowe. Nowa oferta umożliwi szybkie i jednocześnie niskobudżetowe możliwości przemieszczania się w obrębie miast. Bilety będą dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży POLREGIO – tak jak inne oferty przewoźnika.

Mieszkańcy Szczecina natomiast mogą w dalszym ciągu korzystać z oferty Bilety czasowe na obszarze miasta Szczecin w cenie 3,60 zł. Umożliwia ona podróżowanie po Szczecinie pociągami POLREGIO w czasie 2 godzin. Od 9 czerwca liczba przystanków na terenie Szczecina wzrośnie. Pociągi POLREGIO będą zatrzymywać będą na przystankach Szczecin Żydowce i Szczecin Trzebusz. W późniejszym terminie pociągi POLREGIO zaczną obsługiwać przystanki Szczecin Dunikowo i Szczecin Łasztownia.

Zespół prasowy

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/82376/