iswinoujscie.pl • Niedziela [31.03.2024, 22:34:45] • Świnoujście

Wielkanocny 339. parkrun

Wielkanocny 339. parkrun

fot. Marcin Ruciński

Co można robić w Wielką Sobotę? Kończyć świąteczne porządki, piec babki i mazurki, święcić pokarmy... Albo przebiec czy przemaszerować po Parku Zdrojowym w przepięknej, wiosennej odsłonie tradycyjną już "piątkę". Dla wielu z przybyłych na 339. parkrun wybór był oczywisty. Na starcie zameldowało się 59 miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Wśród nich byli miejscowi i przyjezdni, wszyscy w pogodnych nastojach.

Pokonawszy zielone, parkowe ścieżki, trzy pierwsze miejsca wśród panów kolejno zajęli: Krzysztof Pyzik (18:29), Maciej Modzelewski (19:12) oraz Mariusz Helt (19:47). Natomiast wśród pań pierwsza na mecie zjawiła się Misaki Yoshinaga (22:54), zaraz za nią Karolina Romańska (22:55) oraz Joanna Rzemieniecka-Grudzień (23:34). W sobotnim biegu nie zabrakło także osobistych rekordów, których serdecznie gratulujemy!

Wielkanocny 339. parkrun

fot. Marcin Ruciński

Wszystkie dzisiejsze wyniki można znaleźć na stronie parkrun Świnoujście

Po ukończeniu biegu na uczestników oprócz tradycyjnej herbaty, czekały dziś pyszne wypieki i słodkości. Za ich dostarczenie odpowiadają: Beata Krajewska, Aneta Burnat-Szczęsna, Monika Murawska i Arkadiusz Drzewiecki. Dziękujemy!

Wielkanocny 339. parkrun

fot. Marcin Ruciński

Wielkie podziękowania również kierujemy w stronę naszych wolontariuszy: Aneta Burnat-Szczęsna, Marcelina Gawle, Elżbieta i Mirosław Jabłońscy, Tomasz i Joanna Szafrańscy, Marcin Ruciński, Beata Krajewska, Monika Murawska, Krzysztof Sojka, Piotr Zgraja, Gerhard Tolz - jesteście wielcy!

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/81794/