iswinoujscie.pl • Niedziela [11.02.2024, 20:06:07] • zachodniopomorskie

Walentynki w kinie „Delfin". Nie tylko seanse

Walentynki w kinie „Delfin". Nie tylko seanse

fot. Organizator

Walentynki w kinie? Dlaczego nie? Tym bardziej, że nie chodzi o zwykłe kino! A oprócz seansów na uczestników czekać będą także inne atrakcje. Taka okazja nadarzy się już wkrótce - w Walentynki.

Już 14 lutego w sali dawnego Kina „Delfin" (siedziba Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, wejście od stron al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40) odbędą się dwa niezwykłe seanse. O godz. 17.00 będzie można zobaczyć film „Najgorszy człowiek na świecie", a o 19.30 – „Poprzednie życie.". Pierwsza propozycja to historia pełnej życiowej energii Julie, która u progu trzydziestych urodzin stara się poukładać swoje skomplikowane życie uczuciowe. Komedia romantyczna z 2021 r. została nagrodzona Złotą Palmą. Z kolei „Poprzednie życie" to melodramat pokazujący jeden tydzień, jaki po 20 latach spędzają ze sobą przyjaciele z dzieciństwa. Oba seanse odbędą się z polskim lektorem.

Ale to nie wszystko! W Dniu Zakochanych dla uczestników pokazów przygotowana zostanie także specjalna przestrzeń do robienia selfie oraz tematyczne dekoracje, na wszystkich będą też czekać słodkie upominki.

Dodatkowo na koniec każdego seansu rozlosowane zostaną nagrody w formie wejściówek do naszych instytucji kultury (tj.: Morskie Centrum Nauki, Teatr Polski w Szczecinie, Opera na Zamku w Szczecinie) oraz zestawy upominkowe

Bilety (liczba miejsc ograniczona) można rezerwować pod numerem 91 452 89 10 bądź wysyłając maila na adres pife.szczecin@wzp.pl.

Tomasz Tokarzewski
Podinspektor

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/81438/