iswinoujscie.pl • Niedziela [11.02.2024, 19:02:13] • Świnoujście

Koncert dla Borysa

Koncert dla Borysa

fot. Organizator

Po raz czternasty w szkołach Fundacji Logos, po trzyletniej przerwie, zorganizowano Koncert Charytatywny. Trzy lata przerwy to czas pandemii…i innych smutnych okoliczności, które nie pozwoliły nam wrócić, mimo przygotowań, w 2023 r.

XIV Koncert Charytatywny Logosu był dedykowany Borysowi, który jest synem naszego absolwenta Liceum Społecznego Fundacji Logos. Borys ma 8 lat, od 3 roku życia jest badany i diagnozowany oraz poddawany licznym terapiom, które mają mu pomóc żyć z zapaleniem mózgu .Na leczenie Borysa potrzebne są ogromne kwoty. Naszemu bohaterowi koncertu można pomóc, przyłączając się do zbiórki na siepomaga lub wysyłając sms o treści 0336743 na numer: 75365 .Licytacja 130 przedmiotów podarowanych przez wielu darczyńców na naszej aukcji sprawiła , że konto Borysa zostało zasilone kwotą 41 290 zł. Wszystkim darczyńcom: Rodzicom, Absolwentom, Nauczycielom, Uczniom, Przyjaciołom Logosu oraz licytującym bardzo dziękujemy.

Koncert dla Borysa

fot. Organizator

Tradycją naszych koncertów jest również program artystyczny przygotowywany przez uczniów SP oraz liceum. W tym roku młodzi artyści pod opieką p. Beaty Tysowskiej zaprosili nas w świat bajek Walta Disneya. Były piękne i wzruszające piosenki o Małej Syrence, Królu Lwie, przyjaźni, miłości oraz szaleństwie. Był też piękny taniec Królewny Śnieżki w towarzystwie „krasnoludków” oraz jazzowa wersja muzyki z „Pinokia”. A uczniowie mogli się przekonać, że w nauczycielach swojej szkoły naprawdę mają druhów, jak w „Toy story”… i to śpiewających.

Koncert dla Borysa

fot. Organizator

Taki koncert to ciężka praca Grona Pedagogicznego Logosu, ich zdolnych uczniów SP, liceum oraz zaprzyjaźnionych gości. Piękny i wzruszający koncert „W świecie bajek Walta Disneya” przygotowała p. Beata Tysowska, nad przebiegiem i realizacją koncertu oraz licytacji czuwały Joanna Gogol i Elżbieta Jankiewicz. Dekorację sali przygotowała i zrealizowała p. Edyta Tęcza.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/81437/