iswinoujscie.pl • Niedziela [17.12.2023, 22:10:15] • Świnoujście

Jesienny 324. parkrun w zimie

Jesienny 324. parkrun w zimie

fot. Marcin Ruciński

Za nami 324. spotkanie w ramach parkrun Świnoujście. Tym razem po zmianach pogody mogliśmy doświadczyć jesieni w zimę. Warunki na bieganie zrobiły się komfortowe i w dobrym tempie można było pokonać 5 km, ale miejscami nadal trzeba było zachować ostrożność. Zatem swój czas poprawił Robert Cypryjański, Marta Garbień oraz Katarzyna Cypryjańska. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Nasze spotkanie odbyło się dzięki wolontariuszom, którym mocno dziękujemy: Grzegorz Burakowski, Aneta Burnat-Szczęsna, Katarzyna Anna Cypryjańska, Elzbieta Jabłonska, Mirosław Jabłoński, Jaśmina Pola Kaczmarek, Natalia Maćków, Agnieszka Michalska, Marcin Ruciński, Maciej Zbigniew Sajdyk, Joanna Szafrańska, Tomasz Szafrański i zapraszamy wszystkich do włączenia w wsparcie w organizację parkrunów.

Jesienny 324. parkrun w zimie

fot. Marcin Ruciński

Do zobaczenia za tydzień na naszym specjalnym wigilijnym parkrunie. Zachęcamy do zabrania ze sobą rodzinę i przyjaciół. Nasze spotkania są doskonała okazja do spalenia nieco kalorii, żeby bez wyrzutów delektować się świątecznymi smakołykami.

Jesienny 324. parkrun w zimie

fot. Marcin Ruciński

Zespół parkrun Świnoujście

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/80997/