iswinoujscie.pl • Czwartek [09.02.2023, 09:30:43] • Świnoujście

Uwaga! Pająki w Miejskim Domu Kultury

Uwaga! Pająki w Miejskim Domu Kultury

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Marzyliście by wziąć ptasznika do ręki? Teraz będzie okazja!

Stwory o ośmiu nogach, które zostawiają po sobie pajęczyny o fantazyjnych wzorach, są najbardziej nielubianymi stworzeniami na świecie. Warto jednak przyjrzeć się pająkom i dostrzec w nich interesujące żyjątka, które mogą zaskoczyć swoimi umiejętnościami.

Teraz macie też Państwo okazję pokonać Twój strach i pod opieką naszego przewodnika przyjrzeć się tym kosmatym przyjaciołom, a nawet potrzymać je na dłoni i zrobić sobie z nimi niepowtarzalne zdjęcie, którego pozazdroszczą Wam znajomi.

Będzie na Was czekać 35 rzadkich okazów pająków i skorpionów z całego świata.

Poznajcie największego pająka ptasznika Goliata, legendarną Czarną Wdowę i z znanego z filmu „Indiana Jones” ptasznika czerwono kolanowego oraz wielu innych ciekawych przedstawicieli tych kosmatych zwierzątek oraz błyszczące skorpiony, które świecą w ciemności.

Bawcie się dobrze i posłuchajcie pajęczych ekspertów, którzy co godzinę prowadzą prelekcję , wyciągają niegroźnego ptasznika, którego możecie potrzymać Państwo w dłoni i odpowiadają na nurtujące Was pytania.

Ekspozycja w dniach czynna 14.02-26.02.2023 w godzinach 10-18 W Miejskim Domu Kultury ul. Wojska Polskiego 1/1 Świnoujście

Bilety w cenie 19 zł normalny, 16 zł ulgowy i 60 zł rodzinny 2+2, do nabycia w kasie bezpośrednio przed wejściem na wystawę.

Urząd Miasta Świnoujście

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/77982/