iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.01.2023, 10:41:03] • Świnoujście

Wspinaczka dla WOŚP. Nawet szef sztabu dał czadu na ściance!

Wspinaczka dla WOŚP. Nawet szef sztabu dał czadu na ściance!

fot. iswinoujscie.pl

Tomek Michalak, szef harcerskiego sztabu WOŚP Świnoujściu osobiście przypiął liny do specjalnego pasa i powędrował po pionowej ściance wysoko nad ziemię. Na tydzień przed finałem, w hali Uznam Arena przy ul. Szkolnej wspinały się nawet kilkuletnie dzieci. Najmłodsi-oczywiście tylko pod baczną opieką rodziców.

Każdy z uczestników podejmował się ekstremalnego wsparcia akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta, wymagająca sprawności i umiejętności zabawa była jednak dobrze zabezpieczona. Bezpieczeństwo gwarantowali doświadczeni wspinacze ze świnoujskiego stowarzyszenie „Strong Fingers”.

Wspinaczka dla WOŚP. Nawet szef sztabu dał czadu na ściance!

fot. iswinoujscie.pl

Mocne palce były tu rzeczywiście bardzo pomocne. Do ścianki przymierzyli się jednak nie tylko wytrawni wspinacze. Organizatorzy zapewnili profesjonalną ochronę i zabezpieczenie więc chętne maluchy dostały także zgodę swoich rodziców by na pionowej ściance wesprzeć cel tegorocznego finału WOŚP. W najbliższych dniach do akcji dołączą kolejne instytucje. Od poniedziałku grać z WOŚP-em będzie także personel szpitala. A już we wtorek, na Placu Wolności zapłonie wielkie serce.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/77832/