iswinoujscie.pl • Piątek [19.11.2021, 15:08:10] • Świnoujście

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na „Dziewczyny z Dubaju®”!

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na „Dziewczyny z Dubaju®”!

fot. Organizator

19 listopada br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na „Dziewczyny z Dubaju®”. Już dziś kup bilet i zobacz oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat erotyczny w reżyserii Marii Sadowskiej. Film wejdzie na ekrany 26 listopada br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull.

Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów od 26 listopada do 2 grudnia br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl Seanse filmu „Dziewczyny z Dubaju®” są wyłączone z rezerwacji.

Natalia Kaleta-Nguyen | PR Manager | Dział Marketingu i Sprzedaży

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/73127/