iswinoujscie.pl • Sobota [24.07.2021, 19:11:39] • zachodniopomorskie

Instagramerka #onaciaglegotuje zwiedza Pomorze Zachodnie

Instagramerka #onaciaglegotuje zwiedza Pomorze Zachodnie

fot. Organizator

Nie tylko plaża, ale także Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, tajemnicze Maszewo, lasy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, Wałcz czy przejazd pociągami hybrydowymi znalazły się na trasie zwiedzania Katarzyny Puławskiej, autorki instagrama #OnaCiagleGotuje.

W ramach projektu "Urlop w kraju" Katarzyna Puławska pokazuje ciekawe miejsca do odwiedzenia przez rodziny z dziećmi. Na profilu "Urlop w kraju" są dostępne recenzje różnych miejsc w Polsce, które można wybrać zamiast zagranicznych wyjazdów.

- W Polsce mamy dużo ciekawych miejsc. Nasz pomysł na program zrodził się rok temu, jako koło ratunkowe dla polskiej branży turystycznej. Nie spodziewaliśmy się tak dużego sukcesu i zainteresowania - mówi Wioletta Pietrzak, producentka "Urlop w kraju".

- W Polsce popularność Instagrama ciągle rośnie – jest używany głównie przez młodych ludzi, którzy umieszczają tu swoje zdjęcia i krótkie filmy. Dziś www obiektu to za mało. W turystyce musimy dostosowywać się do nowych odbiorców. Wpis u instagramera jest ważny jak kiedyś reklama szeptana - mówi Łukasz Szeląg, doradca do spraw komunikacji w biznesie.

Pomorze Zachodnie ujęło rodzinę Katarzyny Puławskiej, która przyjechała tu z Białegostoku. - Plaże nad morzem i jeziorami są tu cudowne. Lasy, które możemy zwiedzać mają dobrze przygotowaną infrastrukturę dla turystów. Poznajemy bogatą, wymieszaną kuchnię Pomorza Zachodniego. Bo ktoby się spodziewał, że można zjeść też pizzę nad jeziorem w Maszewie. Pomorze Zachodnie słynie z paprykarza z Wolina czy miodów pitnych z Dębna - mówi autorka profilu #onaciaglegotuje Katarzyna. Pani Kasia stara się też przekonywać do bycia eko każdego dnia. - Promuję zdrową kuchnię, którą każdy może zrobić w domu. Pokazuję jak możemy ograniczyć liczbę śmieci w domu. Zachęcam do picia wody z kranu zamiast tej butelkowanej. Zachodniopomorska akcja "Zdrowa woda" bardzo mi się spodobała - dodaje.

Na zdjęciu Instagramerka Katarzyna Puławska #onaciaglegotuje zwiedza Pomorze Zachodnie. Niebawem recenzja będzie dostępna na profilu "Urlop w kraju".

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/71743/