iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2021, 21:09:07] • Świnoujście

Wieczór nad morzem

Wieczór nad morzem

fot. iswinoujscie.pl

Po ostatnim długim weekendzie, w poniedziałek i wtorek wzdłuż promenady łatwiej było już o miejsce na ławce czy przy stoliku. Przesadą byłoby jednak twierdzenie, że turystyczna dzielnica Świnoujścia opustoszała.

To, co przyciąga nadal do naszego miasta to wspaniała pogoda i coraz bogatsza oferta promenadowego handlu i gastronomii. Trudno też nie wspomnieć o tym na co polują uzbrojeni w smartfony i aparaty fotograficzne turyści. Niejeden byłby rozczarowany gdyby, w trakcie jego pobytu, czerwona kula słońca nie chowała się za horyzontem w uroczym spektaklu.

Wieczór nad morzem

fot. iswinoujscie.pl

Nawet, zaopatrzone na bogato bary i kawiarnie nie są w stanie konkurować z zachwytem towarzyszącym każdemu kto wybierze się w tak pogodny wieczór na brzeg. W razie czego można zajrzeć też do fotobudki i wyjść z portretem na tle niewiarygodnie czerwonej słonecznej kuli. Ale gdy do fotki wraz z turystą pozuje żywa łuna zachodzącego słońca, foto-trofeum nieporównywalnie zyskuje na wartości.. Dla takich chwil warto spóźnić się na wieczorne hity w TV!

Wieczór nad morzem

fot. iswinoujscie.pl

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/71126/