iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.05.2021, 09:45:47] • Świnoujście

Lekkoatletyczny Mitting Ootwarcia Sezonu z udziałem zawodników z sekcji LA OSiR „WYSPIARZ”

Lekkoatletyczny Mitting Ootwarcia Sezonu z udziałem zawodników z sekcji LA OSiR „WYSPIARZ”

fot. OSiR Wyspiarz

Zawody sportowe w ramach Mityngu Lekkoatletycznego odbyły się w dniu 01 maja 2021r. w Kołobrzegu.

W tegorocznych zawodach wystartowało 203 zawodników i zawodniczek reprezentujących 21 klubów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Wśród nich wystartowali również młodzi zawodnicy z sekcji LA OSiR "WYSPIARZ" w składzie:

Dawid Pecyna, Kamil Gajewski, Marcel Maciejewski, Natalia Koszykowska, Lena Szepke, Emilia Stalka, Natalia Nieckarz, Gabriela Salamonik, Nadia Pecyna, Franciszek Gralak, Rafał Kowalczyk, Jan Mathews, Bartosz Litra, Gabirel Kasprzyk, Adam Grudzień, Julia Jagusz, Ksawery Karasek, Justyna Guzenda, Pola Miszel.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy – padło wiele rekordów życiowych i po raz kolejny udowodnili, że kochają „królową sportu" i z pełnym poświęceniem uczestniczyli w sportowej rywalizacji. Wszyscy zawodnicy ambitnie walczyli o najlepsze wyniki. Widać było jak wiele czasu i sił poświęcili na przygotowanie się do zawodów.

Następne zawody lekkoatletyczne odbędą się 09 maja 2021 r. w Międzyzdrojach, w których również udział wezmą nasi młodzi lekkoatleci.

Życzę im uzyskania jak najlepszych wyników w atmosferze sportowej rywalizacji oraz ustanowienia nowych rekordów życiowych.

Ogromne gratulacje dla młodych lekkoatletów za bardzo dobry występ na Mitingu LA.

Wyjazd na zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji OSiR „WYSPIARZ"

Anna Kryszan

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/70732/