iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.04.2021, 10:47:21] • Polska

200. odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, emisja w Poniedziałek Wielkanocny!

200. odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, emisja w Poniedziałek Wielkanocny!

fot. Organizator

Wspaniały jubileusz jakim jest dwusetny odcinek programu "Gogglebox. Przed telewizorem" skłania do podsumowań, a po takiej liczbie odcinków, jest co zliczać! Format na antenie TTV zadebiutował we wrześniu 2014 roku i od tego momentu, zarówno jego widownia jak i rodzina komentujących, stale rośnie. Aktualnie w programie mamy 35 osób, które w poniedziałki umilają widzom wieczory, a prawie siedem lat tej przygody przełożyło się na ponad 945 obejrzanych programów, z czego ponad 35 razy – nasi bohaterowie oglądali „Kuchenne rewolucje”.

Wśród uczestników, którzy komentują od pierwszego odcinka pierwszej serii są Iza Zeiske z synem Joachimem, seniorzy - Regina i Józek, Sylwia Bomba i Ewa Kozłowska-Mrozowska, a od końcówki pierwszego sezonu, popularne trio z Kielc – Big Boy, Morus i Nagana.

Jednak niezależnie od stażu, wszystkich łączy miłość do telewizji i niepodrabialne poczucie humoru.

W tym wyjątkowym, jubileuszowym odcinku, zobaczymy bohaterów programu jak oglądają samych siebie w powtórkach dawnych sezonów. Zmian było wiele – niektórzy zrzucili parę kilogramów, a niektórzy przytyli. W tym czasie mogliśmy być też świadkami kilku metamorfoz. Nowe fryzury, inne kolory włosów - kto zmienił się najbardziej, a po kim upływu lat w ogóle nie widać? Nasi bohaterowie zawsze byli barwnymi postaciami, ale teraz są jeszcze bardziej kolorowi, gdyż na ich ciałach przybyło 47 tatuaży, w tej dziedzinie statystyki zdecydowanie zawyża Big Boy - Mateusz Borkowski, właściciel 40 dziar.

Jedno jest pewne - to, jak wyglądali i co mówili kilka lat temu, wywoła burzę emocji i wspomnień. Jak się okaże, nasi bohaterowie są bardzo sentymentalni! Jakie pamiątki z ich początków w programie zachowali? Kto gościnnie pojawi się w tym odcinku? Emisja 200. odcinka „Gogglebox. Przed telewizorem” już w najbliższy poniedziałek o godz. 22:00 w TTV.

Paulina Wajdziak

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/70268/