iswinoujscie.pl • Wtorek [28.07.2020, 23:08:07] • Świnoujście

Mężczyzna został uderzony w głowę

Mężczyzna został uderzony w głowę

fot. Sławomir Ryfczyński

Sprawcy uderzyli mężczyznę szklanym przedmiotem. Wezwano policję i pogotowie. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Do napaści doszło w nocy 28 lipca br. około 00.30 przy ulicy Szkolnej w rejonie sklepu Żabka. Prawdopodobnie dwaj pijani zaatakowali mężczyznę idącego ulicą. Został uderzony w głowę butelką lub szklanym pokalem. Na miejsce przyjechali policjanci i ratownicy medyczni. Do czasu ich przyjazdu poszkodowany leżał na parkingu przy sklepie. Mężczyzna z urazem głowy został zabrany do szpitala.

Z relacji świadka wynika, że z taksówki wysiadło trzech mężczyzn i kobieta. Zaczęli krzyczeć i przeklinać. Nagle pękło szkło- okazało się, że jeden z nich rozbił butelkę lub kubek na głowie mężczyzny i zranił go. Kierowca MyTaxi wyszedł, aby udzielić pomocy poszkodowanemu, bo było dwóch na jednego. Jednak mężczyźni na widok jadącego na sygnale radiowozu uciekli.

Kierowca taksówki z policjantami udzielił pomocy przedmedycznej rannemu mężczyźnie. Następnie przyjechało pogotowie i zabrało go do szpitala na założenie szwów. Tego samego dnia mężczyzna wyszedł ze szpitala.

- Zgłoszenie dotyczyło 28-letniego mężczyzny, który miał zostać zaatakowany butelką. Pacjent miał ranę głowy, został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Czekamy na informacje z policji.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/66570/