iswinoujscie.pl • Niedziela [05.07.2020, 22:18:58] • Świnoujście

Urząd Miasta odświeża kadry. Na chętnych czeka dwanaście etatów, w tym prestiżowe stanowisko sekretarza miasta!

Urząd Miasta odświeża kadry. Na chętnych czeka dwanaście etatów, w tym prestiżowe stanowisko sekretarza miasta!

fot. iswinoujscie.pl

„Jest praca w urzędzie miasta” informuje oficjalny miejski serwis. Do obsadzenia jest dwanaście stanowisk, w tym bardzo ważna dla sprawnego funkcjonowania magistratu-funkcja sekretarza miasta.

Poszukiwanie nowego sekretarza miasta to efekt kadrowych roszad na stanowisku prezesa szpitala. Przypomnijmy, że sprawująca wcześniej tę funkcję Dorota Konkolewska musiała opuścić gabinet przy ulicy Mieszka I-go po powołaniu właśnie na stanowisko sekretarza miasta. Jej miejsce w szpitalu zajęła Elżbieta Kasprzak. Mimo dobrych referencji i tytułu doktorskiego na tym stanowisku nowa prezes nie przepracowała jednak nawet roku. Pojawiły się wobec niej zarzuty o brak skuteczności w zabezpieczeniu niezbędnej kadry lekarskiej. Po tych doniesieniach prezydent miasta postanowił o dokonaniu kolejnej roszady i przywróceniu do pracy w szpitalu Doroty Konkolewskiej. Teraz czekamy na decyzję w sprawie ustanowienia nowego sekretarza miasta.

Pozostałych ofert pracy najwięcej, bo po dwa stanowiska inspektora/podinspektora czeka na chętnych w Wydziale Infrastruktury i Zieleni Miejskiej oraz Wydziale Spraw Obywatelskich i Urzędzie Stanu Cywilnego. W tym pierwszym, a także w Wydziale Edukacji do osadzenia są stanowiska głównego Specjalisty. Praca za biurkiem czeka także w Wydziale Infrastruktury i Zieleni Miejskiej, Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych, Wydziale Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych oraz Wydziale Inwestycji Miejskich. Można także starać się o pracę w Wydziale Komunikacji. W tym ostatnim przypadku nie chodzi jednak o stałe zatrudnienie, a jedynie pracę w charakterze podinspektora „na zastępstwo”.

Czekamy zatem na kolejne kadrowe decyzje. „To może być praca dla ciebie!”- zachęca zainteresowanych pracą oficjalny serwis miasta…

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/66237/